EUR/PLN

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Karambol
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 07 lis 2007, 18:40

Nieprzeczytany post autor: Karambol »

Na pewno będzie mniejszy spokój i mniej tajemniczości.

Kurs będzie podążał za edkiem , jednakże może być bardziej "wrażliwy" niż przez ostatnie tygodnie.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

By_żyło_się_lepiej pisze:No i 5setka poleciała ... Bela i Rosto dali dupy ... Kasy za mało ... Zagranie wprost książkowe ... Kto wie jakie?
Nie wiem czy dali d.... może sami byli spekulantami.Instrukcja była w internecie
- nie wiem tylko po co- żeby mieć wytłumaczenie .
Po prostu śmieszne
Nie ma bata na łajdaków .
Już dawno powinien wejść Prokurator tak jak z KGHM .
Ręka rękę myje
:arrow: http://wirtualnapolonia.com/2011/09/30/ ... w-grudniu/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

slaw79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 13 gru 2010, 12:37

Nieprzeczytany post autor: slaw79 »

cugan pisze:
By_żyło_się_lepiej pisze:No i 5setka poleciała ... Bela i Rosto dali dupy ... Kasy za mało ... Zagranie wprost książkowe ... Kto wie jakie?
Nie wiem czy dali d.... może sami byli spekulantami.Instrukcja była w internecie
- nie wiem tylko po co- żeby mieć wytłumaczenie .
Po prostu śmieszne
Nie ma bata na łajdaków .
Już dawno powinien wejść Prokurator tak jak z KGHM .
Ręka rękę myje
:arrow: http://wirtualnapolonia.com/2011/09/30/ ... w-grudniu/
cugan Ty jestes faktycznie sam jak palec
Malo tego masz totalnego swira na pkt.forex,tego forum.....
Zycze czy Ci spokojnego 2012 roku obys znalazl przyjaciol co bys nie spedzal sam sylwestra 2012-13
Powodzenia

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

slaw79 pisze: Ty jestes faktycznie sam jak palec
Tobie natomiast życzę z Nowym Rokiem ssanie tego palca :lol:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

marekdt
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1187
Rejestracja: 30 sty 2011, 15:14

Nieprzeczytany post autor: marekdt »

W swoim uaktualnionym portfolio Nomura bank informuje, że podwoił swoje krótkie pozycje na złotym przeciwko euro na poziomie 4,488, celując w 4,75. Przy tym poziom 4,4 będzie okazją do uzupełnienia pozycji, a stop loss ustawiony jest przy 4,33.
Ciekawe czemu sie przy tym chwalą ?

Ja widzę to tak :
Pogarsza się koniunktura na rynkach światowych - [ Kurs 3,90->4,00->4,10...pierwsze zakupy]
Nomura grała przeciwko złotemu, widać to było w ich wyjątkowo pesymistycznych analizach dotyczących Polski, polskich akcji... w tym wpadki - wycena dobrze funkcjonującej firmy z XX zloty - na 0zł i wiele podobnych...
potrzebuj drugiej strony, bo niedługo przestawią się i zagrają na umocnienie ?
Quo Vadis? Już wiesz ?
"Rynek nagradza cierpliwych"
↱↴↱↴ więc siedź na dupie i czekaj↱↴↱↴↴↴

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Ostra przecena złotego. Euro kosztuje już ponad 4,50 zł

Czwartek przynosi kontynuację przeceny złotego. Polska waluta padła ofiarą węgierskiego zamieszania oraz odrodzonych obaw dotyczących przyszłości strefy euro.
Bankier

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

gdzieś czytałem ze widać to po cenie BigMaca.....poważnie :shock:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

http://forsal.pl/artykuly/580741,indeks ... _proc.html
Według tzw. indeksu Bic Maca, złoty jest niedowartościowany aż o 43 proc., czyli najwięcej w ciągu ostatnich 18. miesięcy. Jest to drugi, tak duży spadek wartości względem dolara po rosyjskim rublu, przy pomiarze wartości za pomocą indeksu Big Maca.
Obrazek

Dodano po 1 godzinach 13 minutach:
POLAND DATA: Dec FX Reserves at E75.7Bln after CBank interventions vs
E74.3Bln in Nov
:?:

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Artur
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2010, 08:38

Nieprzeczytany post autor: Artur »

Wysokie prawdopodobieństwo powrotu do okolic 4.35
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Długoterminowe malowidła
Główne założenia: - brak kryzysu, - wprowadzanie reform, - perspektywa strefy euro, - spadek bezrobocia powodujący wzrost popytu wewnętrznego amortyzujący eksport.
Jak widać na rysunku, tempo z jakim kurs schodzi w dół jest typowy dla tej pary. W miejscu gdzie umieściłem prostokąty doidzie do konsolidacji, ze względu na to, że analiza techniczna nie da jednoznacznej odpowiedzi czy cena odbije w góre lub przebije opór. Istotnym czynnikiem jest również kurs po jakim Minister będzie chciał wprowadzić Polskę do strefy euro. Cena może oscylować wokół tego poziomu przez dłuższy czas.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

ODPOWIEDZ