TMS Brokers

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
33%
Poza paroma minusami są ok
10
19%
Przeciętny
7
13%
Mają wiele wad
3
6%
Stanowczo odradzam
15
29%
 
Liczba głosów: 52

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

Depo PLN 100K to żaden grubas.
To takie minimum by robić bez nerwów 10%-20% / miesiąc i móc spokojnie życ z handlu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

TMS jako pierwszy broker na polskim rynku całkowicie porzuca MT4 na rzecz MT5. Udało nam się porozmawiać o tej decyzji z dyrektorem ds. obsługi klienta TMS:
https://forexclub.pl/tms-brokers-rezygnuje-mt4/

Czekamy na kolejnych.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Będą sobie sami grali na wspaniałej MT5 z dźwigienką 1:20.. Powodzenia życzę. :lol:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

TMS wprowadza opłaty za brak aktywności na koncie. Będą naliczane już od października, więc jak komuś coś zalega na starym koncie to lepiej wypłacić ;)

https://forexclub.pl/tms-brokers-oplata ... ktywnosci/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

9 zł chyba wynosi opłata przy braku aktywności przez 12 miesięcy i w 13 miesiącu naliczają ten koszt.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 682
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

raposo pisze:
03 lip 2018, 20:44
TMS jako pierwszy broker na polskim rynku całkowicie porzuca MT4 na rzecz MT5.
Czy na MT5 nie można otwierać pozycji przeciwstawnych z powodów technicznych, czy też jest to taki "szpunk" brokera?
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Fx_boy pisze:
20 maja 2019, 09:59
raposo pisze:
03 lip 2018, 20:44
TMS jako pierwszy broker na polskim rynku całkowicie porzuca MT4 na rzecz MT5.
Czy na MT5 nie można otwierać pozycji przeciwstawnych z powodów technicznych, czy też jest to taki "szpunk" brokera?
W momencie premiery MT5 nie było takiej możliwości w ogóle (wprowadzona zasada FIFO). Po pewnym czasie, jak okazało się, że traderzy jednak chcą hedgować swoje pozycje i na skutek tego nie są zainteresowani MT5, to MetaQuotes po paru latach wprowadziło ten parametr jako opcję. Teraz każdy broker decyduje przy konfigurowaniu platformy czy będzie zezwalał na przeciwstawne pozycje, czy też będzie działać zasada FIFO (otwarcie przeciwstawnej powoduje zamknięcie/pomniejszenie pozycji otwartej).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Ok 2 lat temu jak założyłem u nich konto demo to dzwonił do mnie "opiekun konta" czy jak on sie tam zwie, usilnie nalegając na otwarcie konta real i wpłatę w pewnym momencie powiedział że nie ma nad czym się zastanawiać i żebym "wyjął pieniądze ze skarpety i unich zainwestował" bardzo mnie to wkurzyło powiedziałem mu spier.. zainwestuj swoje i nie dzwoń nigdy więcej. Nie polecam

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

z MT5 miałem styczność jak pracowałem dla jednego z DM, który miał ją w ofercie. Osobiście uważam tę platformę za gorszą i mniej stabilną wersję MT4. Natomiast nowa wersja mobilnej platformy TMS to jest dopiero kwiatuszek :D non stop się zawiesza jeśli chce by działała w tle. Biorę udział w konkursie TMS żeby ją przetestować i do tej pory dwukrotnie padła (może ich MT5 wtedy również nie wiem bo nie mam). wyobrażam sobie tych klientów TMS którzy przez 40 minut nie mieli dostępu do swoich zleceń między 8:50 a 9:30. Super reklama ten konkurs XD

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

MowmiSasiad pisze:
30 maja 2019, 15:24
z MT5 miałem styczność jak pracowałem dla jednego z DM, który miał ją w ofercie. Osobiście uważam tę platformę za gorszą i mniej stabilną wersję MT4. Natomiast nowa wersja mobilnej platformy TMS to jest dopiero kwiatuszek :D non stop się zawiesza jeśli chce by działała w tle. Biorę udział w konkursie TMS żeby ją przetestować i do tej pory dwukrotnie padła (może ich MT5 wtedy również nie wiem bo nie mam). wyobrażam sobie tych klientów TMS którzy przez 40 minut nie mieli dostępu do swoich zleceń między 8:50 a 9:30. Super reklama ten konkurs XD
jak pracowales u broka z mt5 to wiesz co sie sciemnia klientom :D 'przeciazenie przez zbyt duze zainteresowanie w konkursie' i te pe... :D

ODPOWIEDZ