TMS Brokers

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
33%
Poza paroma minusami są ok
10
19%
Przeciętny
7
13%
Mają wiele wad
3
6%
Stanowczo odradzam
15
29%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

żeby zrobić debet ponad 20K EUR to już się trzeba postarać :D nie tylko lewar pod korek ale i jakieś wydarzenie (typu niedługo bo 7 marca wybory we Włoszech ;) )

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wydarzenia, których się spodziewamy nigdy nie będą tak hardkorowe, jak te "nieplanowane". Po akcji z SNB słyszałem o takich, co mieli debety na ponad milion zł (u polskich DM).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

MowmiSasiad pisze:żeby zrobić debet ponad 20K EUR to już się trzeba postarać :D nie tylko lewar pod korek ale i jakieś wydarzenie (typu niedługo bo 7 marca wybory we Włoszech ;) )
Po pierwsze wybory są 4 marca, a po drugie to debet ponad 20 k euro to akurat łatwo zrobić.
Grając 1000 zł to oczywiście nie, ale jest wielu graczy (znanych mi tu z forum) grających kapitałem około 100 000 zł. Przy większym kapitale nawet bez super mocnego lewarowania łatwo jest zrobić debet na 300 000 zł przy nieoczekiwanym zdarzeniu lub jakiś kluczowych danych, odbiegających mocno od oczekiwań. Takie rzeczy zdarzają się rzadko, ale jednak zdarzają się.
Swoją drogą to sądziłem, że unijne rozporządzenie o nie obciążaniu ujemnym debetem klientów brokerów fx nie stawia minimalnych kwot jako wystarczających. No chyba, że TMS łamie przepisy.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

MarioDM pisze: Swoją drogą to sądziłem, że unijne rozporządzenie o nie obciążaniu ujemnym debetem klientów brokerów fx nie stawia minimalnych kwot jako wystarczających. No chyba, że TMS łamie przepisy.
to chyba jeszcze nie weszlo? chyba dopiero sa plany zeby wprowadzili cos takiego wiec nie wiadomo czy wejdzie. no ale tms chcial pomoc przeciez trejderom. chwalili sie ze wprowadzili ochrone jako pierwsi w polsce. i jako pierwsi z limitem kwotowym haha. u nikogo innego na swiecie tego nie widzialem a jest juz z czego wybierac ....... :lol:

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

No dobra, ale jeżeli zrobię debet 25k, to mam zwrócić brokerowi 25k czy 5k?

Brunon79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

Musisz oddać 5, ale po co w ogóle z nimi tradować jak większość brokerów daje pełne pokrycie. Słaba oferta jak zwykle ze strony TMS.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Nie dość, że słaba ta ochrona przed debetem to jeszcze słabe mają spready (za wysokie).
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

MarioDM pisze: Swoją drogą to sądziłem, że unijne rozporządzenie o nie obciążaniu ujemnym debetem klientów brokerów fx nie stawia minimalnych kwot jako wystarczających. No chyba, że TMS łamie przepisy.
hahahha a gdzie masz takie unijne rozporządzenie? bo są dalej polscy brokerzy ściągający debet z klientów... czyżby więc działali bezprawnie? :roll: :roll: :roll:

to, że pomyliłem termin wyboru nie wpływa na to, że dużo lepiej się znam na rozporządzaniach dla forexowych brokerów. a twoje gadanie, że ludzie grają z depo powyżej 100K... otóż brokerzy też nie są głupi i zmniejszają wielkość dźwigni wraz z coraz większą kasiorą na koncie. jak niby z ciebie taki grubas to powinieneś to wiedzieć. i tak, żeby zrobić 20K eur debetu to trzeba się postarać. pracowałem u różnych polskich dm i miałem możliwość sprawdzić zarówno aktualne i historyczne debety i takich powyżej 20K eur było na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo mało.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

hej,
ktoś gra u nich?
jakies wady/zalety?

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

MowmiSasiad pisze:
to, że pomyliłem termin wyboru nie wpływa na to, że dużo lepiej się znam na rozporządzaniach dla forexowych brokerów. a twoje gadanie, że ludzie grają z depo powyżej 100K... otóż brokerzy też nie są głupi i zmniejszają wielkość dźwigni wraz z coraz większą kasiorą na koncie. jak niby z ciebie taki grubas to powinieneś to wiedzieć. i tak, żeby zrobić 20K eur debetu to trzeba się postarać. pracowałem u różnych polskich dm i miałem możliwość sprawdzić zarówno aktualne i historyczne debety i takich powyżej 20K eur było na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo mało.
Po pierwsze, to napisałem wyraźnie, że znam takich z forum, którzy grają kapitałem rzędu 100 tysi, a nie, że piszę o sobie.
Po drugie, to brokerzy owszem, zmniejszają lewar przy większym kapitale, ale nie przy 100 000 zł. I Akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć najlepiej, bo o ile pamiętam to wspominałeś, że pracowałeś w XTB, Bossie, a obecnie bodajże w Noble. Tak pisząc z pamięci, to XTB zwieksza lewar przy 800 000, TMS 400 000. Reszty nie pamiętam. Poza tym, osoby, o których wspominałem to akurat korzystają z zagranicznych brokerów (głównie bodajże Dukas).
Co do tego ujemnego debetu powyżej 20 000 euro, to poznałem na tym forum, kogoś kto zrobił u polskiego brokera, debet na nieco ponad 80 000 zł (euro było wtedy około 4 zł), więc takie rzeczy na pewno się zdarzają. Ten przypadek dotyczył szwajcarskiego przekrętu i chyba został umorzony ten debet, ale nie wiem na pewno, gdyż broker wymógł na kliencie zachowanie tajemnicy.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ