DYSCYPLINA

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
overall

DYSCYPLINA

Nieprzeczytany post autor: overall »

Jak w temacie - jest to moja najwieksza slabosc i zamierzam ja wyeliminowac po przez wlasnie owy dziennik (prywatne nie pomagaly)...

Nie chce sie tutaj za bardzo rozpisywac, chodzi po prostu o pewna strategie do ktorej potrzeba ogromnej samokontroli i dyscypliny. Zawiera w sobie wszystkiego po trochu... punktualnosci, analizy technicznej jak i fundamentalnej, troche progresjii i piramidowania

Dziennik jest po to aby zmobilizowal mnie do pracy choćby z tego powodu co by nie wyjsc na goloslownego przed tutejszymi forumowiczami tak, ze zamierzam aktualizowac go w miare mozliwosci - codziennie (tak bylo by najlepiej)

Konto Demo

Balance: 50000 zl

Dzwignia: 1:100

Prawdopodobnie bedzie to bardzo nieciakawy dziennik, nie ma tu zadnej finezjji, chodzi o zwykle zwiekszanie stanu konta (Balance) :)

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

Troche trzeba bylo czekac, ale juz do przodu, nie kumam tylko tej opcji, z ktorej przyznam sie szczerze korzystalem pierwszy raz ,,wielokrotne zamkniecie przez,, - myslalem ze zamknie mi wszystkie zlecenia na raz, tymczasem otworzylo jakies bonusowe (to na dole w zalaczniku) ma ktos pomysl jak zamknac wszystkie zlecenia jednoczesnie? bo przy mojej strategii otwiera sie ich calkiem sporo (czego tez nie widac w zalaczniku ze wzgledu na 10 calowego neetboka :) ) jesli ktos ma jakies pomysly to z checia wyslucham.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fxBobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 20 sie 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: fxBobi »

Poszukaj skryptu na forum.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Do wyboru :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

Wielkie dzięki za wskaznik, dzisiaj na pewno by mi sie przydal ,a tak pozamykalem po roznych cenach... mniej korzystnych oczywiscie ale zawsze do przodu.

na dodatek cala moja dzisiejsza uwage poswiecilem na rachunek real, tak ze jest co jest.

pozdrawiam.

ps. wrzucilem ten script do folderu o tej samej nazwie i nic, powinienem miec jakas dodatkowa opcje chyba podczas skladania zlecen, nie znam sie za bardzo na tym tak ze prosil bym o krotki instruktaz :)

Balance na dzis:

sory za screena ale cos nie chcialo mi przyciac bokow :D (juz poprawione, z tym ze przez te oczekujace nie objelo wszystkich transakcji)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

overall pisze:ps. wrzucilem ten script do folderu o tej samej nazwie i nic, powinienem miec jakas dodatkowa opcje chyba podczas skladania zlecen, nie znam sie za bardzo na tym tak ze prosil bym o krotki instruktaz

serio pytam bo zamykanie tylu pozycji otwartych jak i oczekujacych jest dosc czasochlonne(click..click..click) :P

musialem dobic do tych 6 tys:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Ok. rozumiem ze wrzuciles to do skryptow, to otwierasz nawigator i klik na zamknij wszystkie otwarte+oczekujące lub tylko otwarte jak wolisz. Jeżeli to nie dziala, znaczy nie zamyka, wejdz do narzędzia>opcje>strategie i tam zaznacz wlacz strategie i umożliw handel. W zależności od ilości pozycji będzie zamykac po kolei, także cena zamkniecia może się nieznacznie roznic, w zależności od tego jak buja cena.
Powinno hulac :pray: Upss wrzuc to do skryptow :oops:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

bakubaq pisze:Powinno hulac

Super, wielkie dzieki, wszystko dziala jak ta lala, to na prawde mi ulatwi zycie :)

Co prawda nie wiem czym sie rozni ta druga paczka od tej pierwszej (z tego co widze inny format) ale wzucilem obie do skryptow i smiga ladnie no i trza bylo w tych ustawieniach faktycznie pozmieniac.

Jeszcze raz wielkie dzięks,

Pozdrawiam :)

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Nie chcę być wredny,ale jaki jest sens prowadzić na forum dziennik,gdzie pisze się tylko ile sie zarobiło,nawet nie pisząc jak się gra,na podstawie czego zajmujesz pozycje,jakie zasady itd.

Napisałeś że jestes tutaj żeby poćwiczyć nad dyscypliną,ale w jakim kontekscie?
jak można stwierdzić czy trzymasz się dyscypliny,po tym że pokazujesz jak saldo idzie w górę?

Forumowiczów raczej nie obchodzi ile zarabiasz,tylko jak to robisz. Bo journali gdzie pokazywało się 100% skuteczność było sporo,takich gdzie jak duże zyski-dzis grałem na real,jak strata-na szczescie to demo -też było sporo.

No chyba że chcesz zawojować w głowach tych co zaczynają,i sprzedać tego graala?

Nie odbieraj tego źle,po prostu próbuje Cie rozgryźć;)

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

hehe :) wiesz co, chce najpierw sprawdzic te strategie w dluzszym terminie czy po prostu dziala, jak bedzie to grall to na pewno nie bede go nikomu sprzedawal :P

założyłem owy journal po to, jak juz z reszta wspominalem wczesniej - inwestowac regularnie (budzic sie wczesnie itp, robic wszystko jak nalezy, miec jakies zasady) a ich wyznacznikiem jest wlasnie owy Balance... czyli gdy rosnie to znaczy ze takowych zasad sie trzymam, gdy zacznie spadac to znaczy ze wchodze na pale i za duzo imprezowalem :D nie wiem no... chyba kazdy z wlascicieli tutejszych journali ma jakies powody dla ktorych go zaklada, moim bylo lenistwo i brak dyscypliny..

nie mam zamairu sie tu niczym chwalic bo jesli by tak bylo zaraz bym trabil na wszystkich forach jak wczoraj (na interwencji banku japonii na jenie) zrobilem na realu 2500% w niecale 10 godzin po czym nie zamknalem pozycji bo bylem pewien ze spokojnie przekroczy te 80.00 (to jest dosc smutna historia i nie chce o tym gadac... z reszta zdaza mi sie to juz drugi raz... chlip...)

Co do moich zasad to sa dosc proste:

gram na eur/usd

wyzszy interwal czasowy, czesto d1, kupowanie na dolkach, sprzedawanie na gorkach plus to co wspomnialem w pierwszym poscie, nic wielkiego, proste zasady.

nie zostawiac pozycji na weekend itd...

wspominalem na poczatku, ze dziennik bedzie nudny :)

jak widzisz nie szarzuje mimo wysokiego kapitalu, dodam tylko ze system dzialal by rowniez przy kwocie 5 tys - grajac na mikro lotach, tzw dzialal... zobaczymy jak to bedzie na przestrzenii paru tygodnii (mam nadzieje ze tyle wytrzymam) :)

pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ