Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

Robert Smug. podążaj z trendem
co myślicie ?
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
18 wrz 2022, 21:54
Robert Smug. podążaj z trendem
co myślicie ?
Jak Smug siedział w Ereborze to ceny złota poszły w górę w Śródziemiu...
A tak na serio czytajcie nasze forum moi mili
szkolenia-czy-warto-t15464-850.html

Prawda o DI ??? Zdają bardzo trudny egzamin z teorii.... mogą bez problemu zająć miejsce w firmach jako dyrektor finansowy
Tylko czy czyni z niego to kolesia który osiągnął coś na rynkach finansowych w praktyce...??
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Magnolia18 pisze:
18 wrz 2022, 21:54
Robert Smug. podążaj z trendem
co myślicie ?
Ja myślę że żaden szkoleniowiec nie jest w stanie nauczyć kogoś samodzielnego myślenia , inwestowanie to długotrwały proces wymagający ciągłej nauki zacięcia do tego czasu i cierpliwości , nawet jeśli by cię nauczał Warren Buffett i powiedział cie czemu kiedy i po co w coś inwestuje to ty zostając sama nie będziesz w stanie odwzorować jego procesu decyzyjnego w skrócie będąc uczniem nawet wybitnego tradera nigdy nie będziesz nim . Inna sprawa jesli ktoś ci chce sprzedać czysto mechaniczna strategie opartą na dostępnych wskaźnikach lub na jakichś nieznanych egzotycznych to taka strategia może działać rok dwa może więcej po czym się wywali bo rynki się zmieniają , generowałem mnóstwo takich strategii programem quantstrategy na 20letnim okresie danych dostępnych dla EUR/USD i wyniki to przeplatanka pomyśl że kupujesz strategie i ona traci przez powiedzmy pól roku bez żadnej gwarancji że przestanie 99% traderów porzuci taką strategie.

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

heh. wlasnie bralem udzial w webinarze. na pytanie dlaczego ciagle pokazuje 'osiagniecia uczniow' z 20202-2021. a nic aktualnego. dostalem bana :)))
ZUCH :))
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
13 gru 2022, 19:55
heh. wlasnie bralem udzial w webinarze. na pytanie dlaczego ciagle pokazuje 'osiagniecia uczniow' z 20202-2021. a nic aktualnego. dostalem bana :)))
ZUCH :))
Od kogo dostałeś tego bana od Smugi ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

ehe :) od PANA Roberta. wykluczył mnie z webinaru :)
tzn zablokował. cokolwiek to znaczy
uprzedzając spytałem grzecznie :) bez inwektyw czy cuś :)
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
13 gru 2022, 21:02
ehe :) od PANA Roberta. wykluczył mnie z webinaru :)
tzn zablokował. cokolwiek to znaczy
uprzedzając spytałem grzecznie :) bez inwektyw czy cuś :)
Koleś jest z mojej wioski. Wpisz sobie w wyszukiwarkę forum "Robert Smug" to znajdziesz o nim trochę informacji, ba możesz mu napisać na priv co o nim myślisz a jak chcesz czy tez masz jakieś materiały to otwórz osobny wątek i zobaczymy co ma do zaoferowania jak masz jakieś linki czy tez materiały.. Tu masz wyniki za 2019-20:
https://www.worldtopinvestor.com/pub/index
1,3% ZA CAŁY ROK SZŁU NIE ROBI . Di jest od "Data wpisu na listę SMUG ROBERT PIOTR2019-06-06" więc możemy go opisać niech się broni sam na forum tu masz jego dane:
member26136.html
Ja dla fanu mogę się dołączyć :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

wyjechane mam. ale kolo spamuje maila i uja na tych webinarach mowi.
spytalem grzecznie jedynie dlaczegom pokazuje wyniki i opinie kolesi z 2020-21 a nic aktualnego. i BAN :)))
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
13 gru 2022, 21:44
wyjechane mam. ale kolo spamuje maila i uja na tych webinarach mowi.
spytalem grzecznie jedynie dlaczegom pokazuje wyniki i opinie kolesi z 2020-21 a nic aktualnego. i BAN :)))
Otworzyłeś wątek. Ładnie. Jak masz jakieś świeże wieści, materiały, linki, zdjęcia i inne które da się podpiąć to dodaj. Musimy mieć punkt wyjścia :568:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

hehe
nic nie dygaj :)
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

ODPOWIEDZ