EA ktory kopiuje transakcje, czy ktos sie podejmie (zaplace)

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
mrgatsby
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 01:39

EA ktory kopiuje transakcje, czy ktos sie podejmie (zaplace)

Nieprzeczytany post autor: mrgatsby »

witam,

kto chcialby oczywiscie odplatnie, stworzyc EA ktory dziala w nastepujacy sposob:

kopiowanie wszystkich transakcji z jednego rachunku na inny rachunek w MT4. (w zasadzie kilka)

oczywiscie mam na mysli kopiowanie online, (taki ktory kopiuje na tym samym komputerze juz posiadam).

Przyklad:

komputer nr.1. z MT4 znajduje sie w biurze, otwieram transakcje, w tym samym momencie na na komputerze nr.2 ktory znajduje sie w domu zostaje otwarta ta sama transakcja, w tym samym czasie na komputerze nr.3 ktory znajduje sie u sasiada rowniez otwiera sie ta sama transakcja.

Z tego co wiem, potrzebny jest jeden EA ktory dziala jakos server (komputer w biurze), a pozostale EA's to clients chyba.

Wydaje mi sie ze nie bedzie to jakies skomplikowane kodowanie dla kogos z forum, prosze pisac, najlepiej od razu podac ceny oraz czas wykonania, na PW.

Dodam ze nie potrzebuje zadnych dodatkowych funkcji, ewentulanie cos w stylu ustawiania lota na poszczegolnych komputerach Clienta.

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

tu masz gotowca. Nie sądzę aby ktoś się bawił w wyważanie otwartych już drzwi.
http://iticsoftware.com/forex-software
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

mrgatsby
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 01:39

Nieprzeczytany post autor: mrgatsby »

Dzieki za linka i info. Ceny troche powalajace :D:D myslalem o nizszym przedziale finansowym, tak szczerze mowiac...

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

mrgatsby pisze:Dzieki za linka i info. Ceny troche powalajace :D:D myslalem o nizszym przedziale finansowym, tak szczerze mowiac...
Całkowicie za free znajdziesz na www.forexfactory.com
ale tam nad tym EA będziesz musiał popracować, bo jest niedorobione.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

ODPOWIEDZ