Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Philips pisze:
25 sie 2019, 00:29
Dla KNF to Banalna sprawa. KNF mocno pilnuje kwestii wypłat ( pomimo licznych patologii tam panujących). Admiralawi za takie zachowanie grozi taka kara że jak tylko zagrozisz pismem to staną na rzęsach. A jak groźba nie pomoże to rzeczywiście napisz pismo. Polepszysz statystyki KNF. Wiem co mówię bo rozmawiałem kiedyś z gościem z TMSu i wszystko mi tłumaczył.
Od kiedy KNF ,ma moce stwórcze w Estonii?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Z tego co zrozumiałem to w Estonii jest jedno z ich biur compliance, do którego trafiły akurat moje dokumenty. Ja jestem klientem brytyjskiej spółki Admiral Markets, nie tej estońskiej.
Napisałem już maila z żądaniem informacji do brytyjskiego compliance (Dlaczego w ogóle zablokowali mi konto, do kiedy rozpatrzą dokumenty, do jakiej instytucji ewentualnie mogę się odwołac), mam nadzieję że oni wreszcie udzielą mi jakichś konkretnych odpowiedzi bo na razie to sytuacja wygląda tak że od miesiąca albo i dwóch mam zablokowany cały hajs i nawet nie wiem z jakiej racji :mrgreen:

Właśnie planowałem za jakiś czas zadzwonić do KNF z prośbą o informacje czy w ogóle zajmą się taką sprawą (Admiral nie jest zarejestrowany jako Dom Maklerski w Polsce, a ma tu jedynie biuro). Na razie wierzę w normalne załatwienie sytuacji, w końcu ja żadnym Escobarem niestety nie jestem i już dawno wysłałem im dokumenty które to potwierdzają :wink:

Philips

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Philips »

To nie jest tak że podmiot zagraniczny nie jest analizowany przykład - EXP ASSET zarejestrowany w Londynie
cytat
"Działalności firmy Exp Asset, która sprzedaje pakiety edukacyjne dla inwestorów-amatorów, przygląda się KNF i UOKiK. To może być piramida finansowa - ostrzegają eksperci."

Jeżeli Admiral będzie robił dalej cyrki z wypłatą jak do tej pory To Nasz KNF może zrobić im taką antyreklamę że po pewnym czasie odstraszy wszystkich chcących tam inwestować.
Następny cytat : "Fundacja TJS złoży zawiadomienie w KNF i prokuraturze przeciwko EXP ASSET" tak tego zarejestrowanego w Londynie.

To nie jest tak że ktoś jest zarejestrowany za granicą i nie ma na niego bata.
Wszystkie cytaty z money.pl

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Patryś pisze:
25 sie 2019, 11:45
Z tego co zrozumiałem to w Estonii jest jedno z ich biur compliance, do którego trafiły akurat moje dokumenty. Ja jestem klientem brytyjskiej spółki Admiral Markets, nie tej estońskiej.
Napisałem już maila z żądaniem informacji do brytyjskiego compliance (Dlaczego w ogóle zablokowali mi konto, do kiedy rozpatrzą dokumenty, do jakiej instytucji ewentualnie mogę się odwołac), mam nadzieję że oni wreszcie udzielą mi jakichś konkretnych odpowiedzi bo na razie to sytuacja wygląda tak że od miesiąca albo i dwóch mam zablokowany cały hajs i nawet nie wiem z jakiej racji :mrgreen:

Właśnie planowałem za jakiś czas zadzwonić do KNF z prośbą o informacje czy w ogóle zajmą się taką sprawą (Admiral nie jest zarejestrowany jako Dom Maklerski w Polsce, a ma tu jedynie biuro). Na razie wierzę w normalne załatwienie sytuacji, w końcu ja żadnym Escobarem niestety nie jestem i już dawno wysłałem im dokumenty które to potwierdzają :wink:
To są dwie osobne firmy. Admiral Markets UK jest brokerem ,który wszystkie zlecenia przekazuje do Admiral Markets AS
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Jednak sprawa wygląda trochę inaczej. Przyczepiło się do mnie nie compliance w Estonii, a w Wielkiej Brytanii (pierwotnie dostałem na infolinii informację że w Estonii). Więc przynajmniej odpada jeden kraj z układanki ;D

Napisałem do supportu w UK za pośrednictwem chatu. Podobno mają moją sprawę zarejestrowaną i zajmują się nią, z tym że na odpowiedź mają 8 tyg (Całkiem sporo, przyznacie :mrgreen:). Sprawdziłem i jest to zgodne z prawem, rzeczywiście tyle czasu mają instytucje finansowe w UK na odpowiedź. Pozostaje mi się uzbroić w cierpliwość, mam nadzieje że te 8 tyg. jest liczone od momentu wysłania im PIT-ów, czyli od 29 lipca.

@ ninjaproject - to gdzie AM UK przekazuje potem zlecenia nie może mieć tutaj znaczenia; Jestem klientem DM zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii i to brytyjski nadzór musi rozstrzygać w takiej sytuacji.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Patryś pisze:
23 sie 2019, 17:40
No i sytuacja o której pisałem dwa posty wyżej przybrała dosyć nieprzyjemny obrót.
Czemu akurat wybrałeś AM ? Takie mają świetne warunki ? Masz tam Pro ? Po takim numerze jaki Ci wykręcili, to nawet na ich demo bym nie zerknął.
Jedne z najlepszych warunków ma obecnie Tickmill. Lepiej pomyśl o zmianie brokera.-
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Hm, dobre pytanie czemu... Mam u nich konto od 2016 roku. Otworzyłem i tak już zostało. Warunki były OK, poza tym ja na forexie pykam raczej z doskoku nie jest to moje źródło utrzymania. Nie interesuje się brokerami aż tak.

To że zmienię broka po takiej akcji to jest dla mnie raczej pewne na jakieś 99%, pytanie tylko na jakiego. Możliwe że na już na żadnego bo to strach trzymać pieniądze ze świadomością że w każdej chwili taka instytucja może wyciąć taki numer.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Aż tak źle z brokerami nie jest... :D
Ale faktem jest, że działy compliance czasem potrafią wyprowadzić człowieka z równowagi. A jak do tego dojdzie jeszcze problem w komunikacji z supportem... :561:
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Patryś pisze:
28 sie 2019, 10:59
Hm, dobre pytanie czemu... Mam u nich konto od 2016 roku. Otworzyłem i tak już zostało. Warunki były OK, poza tym ja na forexie pykam raczej z doskoku nie jest to moje źródło utrzymania. Nie interesuje się brokerami aż tak.

To że zmienię broka po takiej akcji to jest dla mnie raczej pewne na jakieś 99%, pytanie tylko na jakiego. Możliwe że na już na żadnego bo to strach trzymać pieniądze ze świadomością że w każdej chwili taka instytucja może wyciąć taki numer.
No wiesz ,broker to nie jest bank ,no to jak nie tradujesz ,to czemu ma broker twoja kse przechowywac?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Nie powiedziałem, że nie traduję w ogólę. Traduję rzadko, w stylu kilka transakcji na kwartał.

Jak nie chcą przechowywać mojej kasy to nie ma problemu, mogą dać mi znać i pójdę z nią sobie gdzie indziej, ale blokowanie mi możliwości wypłaty chyba jednak nie świadczy o takim podejściu z ich strony ;)

ODPOWIEDZ