Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

d4mian7 pisze:na admiralu też sie nie da grać. spready z dupy. poleci ktoś jakiegoś godnego broka?
Podbijam pytanie kolegi. Potrzebuję dobrego brokera na CFD. Z tego, co czytałem AM zepsuł się przez zmiany które wprowadzili i naliczają rózne dziwne opłaty. Czy XTB będzie lepsze? Możecie coś polecić? Chodzi mi głównie o indeksy: S&P, DAX etc.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

robertw7 pisze:
d4mian7 pisze:na admiralu też sie nie da grać. spready z dupy. poleci ktoś jakiegoś godnego broka?
Podbijam pytanie kolegi. Potrzebuję dobrego brokera na CFD. Z tego, co czytałem AM zepsuł się przez zmiany które wprowadzili i naliczają rózne dziwne opłaty. Czy XTB będzie lepsze? Możecie coś polecić? Chodzi mi głównie o indeksy: S&P, DAX etc.
Jedne z najniższych opłat na tych indeksach masz w Tickmillu, np. 0,75 pips na DAX.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

raposo pisze:
robertw7 pisze:
d4mian7 pisze:na admiralu też sie nie da grać. spready z dupy. poleci ktoś jakiegoś godnego broka?
Podbijam pytanie kolegi. Potrzebuję dobrego brokera na CFD. Z tego, co czytałem AM zepsuł się przez zmiany które wprowadzili i naliczają rózne dziwne opłaty. Czy XTB będzie lepsze? Możecie coś polecić? Chodzi mi głównie o indeksy: S&P, DAX etc.
Jedne z najniższych opłat na tych indeksach masz w Tickmillu, np. 0,75 pips na DAX.
Dzięki. Mam konto już u nich i tam obracam walutami. Dlatego myślałem o dywersyfikacji i koncie u innego brokera. Możesz cos jeszcze polecic?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Otworzyłem demo w Admiral UK i widzę, że nadal chyba bajzel mają w ustawieniach specyfikacji instrumentów.
Ktoś tam handluje ?
Jakie są realne depozyty dla [DAX30] i [STOXX50]
Konto w Euro.

Awatar użytkownika
Blackhole
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2007, 08:06

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Blackhole »

Hej!
Mam konto real w AM UK. Wczoraj zauważyłem, że od kilku miesięcy pobierają mi "Inactive account fee" - 600zł już "ukradli".
Chciałem więc wypłacić wszystko, ale po zalogowaniu dostaję komunikat, że nie mam żadnych kont real.
Ktoś coś może doradzić?

--- edytowany ---
Po zalogowaniu się pisze też, że jestem zalogowany do AM AS. Wiecie, jak zmienić na AM UK?
"W Bogu wszelkie nasze bogactwo."

Awatar użytkownika
Blackhole
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2007, 08:06

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Blackhole »

Już znalazłem. Po zalogowaniu trzeba wybrać innego regulatora (na górze).
"W Bogu wszelkie nasze bogactwo."

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

AM zaczął mnie ostatnio dręczyć mailami z prośbą o udokumentowanie dochodów w związku z wysokim saldem środków na koncie.
Trochę mi się nie uśmiecha dzielić z brokerem moją deklaracją PIT, zwłaszcza że obiektywnie patrząc to nie trzymam u nich jakiejś fortuny...
Czy inni brokerzy też praktykują takie odpytywanie klientów?

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Różnie bywa. Na ogół nie, ale zdarzają się takie przypadki. Wszystko zależy od regulacji, tego co wpisałeś w formularzu podczas rejestracji i... skrupulatności działu prawnego... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

No i sytuacja o której pisałem dwa posty wyżej przybrała dosyć nieprzyjemny obrót.
29 lipca dostarczyłem wymagane przez AM dokumenty, tj. moją deklarację PIT.

W zeszły piątek, tj. 16 sierpnia próbowałem otworzyć transakcję na 0.5 lota na GBPUSD - MT4 pokazało mi komunikat, że rynek jest nieaktywny.
Co się okazało? Że dział compliance położony w Estonii nie zweryfikował jeszcze moich dokumentów (dostarczonych 3 tygodnie wcześniej!) i zablokował mi możliwość otwierania transakcji, potem przy próbie wypłaty małej sumy okazało się że wypłaty także są zablokowane.
W
tę środę, tj. 21 sierpnia dodzwoniłem się po raz kolejny do polskiego supportu. Zostałem poinformowany że dział compliance zadeklarował się ze maksymalnie do tego piątku (czyli do dzisiaj, 23 sierpnia) zweryfikuje moje dokumenty i zostanę poinformowany o ich decyzji.

W związku z brakiem jakiejkolwiek informacji zadzowniłem dziś do polskiego supportu aby dowiedzieć się, że decyzja w mojej sprawie nie została podjęta. Nikt nie wie kiedy czemu moje środki zostały zablokowane ani kiedy mi odpowiedzą.

Nie potrzebuję tej kasy pilnie wypłacać, mam inne źródło utrzymania niż forex, natomiast jak się pewnie domyślacie bardzo nie na rękę jest mi mieć zamrożone środki w wysokości kilkumiesiecznej pensji. Piszę jednak ku przestrodze, bo może się okazać ze ktoś jednak będzie potrzebował pieniędzy "na już" i okaże się że zablokował mu je miesiąc temu jakiś bezosobowy dział compliance położony w innym kraju i nawet o tym nie poinformował (ja zauważylem założenie blokady przy próbie otwarcia pozycji, nikt mi nie wysłał informacji o tym).
Polskie biuro za bardzo nie potrafi mi pomóc, ogranicza się do pisania ponagleń na które nikt w Estonii nie zwraca uwagi.
EDIT: dostałem od nich maila pod którym mogę zgłosić skargę, dobrę i to.

Pozdrawiam, i będę informował o tym jak dalej pójdzie sytuacja.

P.S. Jeżeli sami z siebie w ciągu najblizszych tygodni nie wypłacą tej kasy to czy ktoś doświadczony w takich sytuacjach mógłby mi poradzić jakiś państwowy organ do którego mogę się zgłosić aby uzyskać jakąkolwiek interwencję w mojej sprawie?

Philips

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Dla KNF to Banalna sprawa. KNF mocno pilnuje kwestii wypłat ( pomimo licznych patologii tam panujących). Admiralawi za takie zachowanie grozi taka kara że jak tylko zagrozisz pismem to staną na rzęsach. A jak groźba nie pomoże to rzeczywiście napisz pismo. Polepszysz statystyki KNF. Wiem co mówię bo rozmawiałem kiedyś z gościem z TMSu i wszystko mi tłumaczył.

ODPOWIEDZ