FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Sytuacja dziwna, to bez dwóch zdań. Ale też przedstawiłeś szczątkowe (i w trochę chaotyczny sposób) dane więc ciężko o obiektywną ocenę.

Transakcje zostały zamknięte z czwartku na piątek - ok. Ale na czym transakcje, jaki był tego powód, jaka była odpowiedź na reklamację...

Zakładając, że zniknięcie pozycji było tylko i wyłącznie ich winą... Całkowicie zgadzam się z Tobą - wtedy powinni dać znać choćby mailowo, że transakcje zostały przywrócone. ALE z drugiej strony, jak tylko zobaczyłeś o 22:00 w piątek, że transakcje są znowu aktywne, a Ty ich "nie chcesz" to trzeba było to natychmiast zgłosić do supportu. I drogi na to były dwie:
1) natychmiastowa, czyli telefoniczna - na pewno ktoś zgłoszenie by przyjął.
2) mailowa - tak, abyś miał podkładkę pod to, że faktycznie ich nie chciałeś.

W innym wypadku istnieje szansa, że jak zobaczyłeś, że są otwarte to pomyślałeś sobie "ok, jak luka będzie w moją stronę i zarobię to nie ma tematu. Jak w drugą to zareklamuję i nie mam ryzyka straty". Logowanie na platformę zostało odnotowane więc można przypuszczać, że pozycje dalej Ci odpowiadały. Jednak gdybyś to zgłosił to można by walczyć o to, że tak czy inaczej ich nie chciałeś.

Żeby było jasne - nie oskarżam Cię ale oceniam możliwą sytuację z punktu widzenia brokera. Można jeszcze walczyć o to, czego żądasz ale wszystko zależy od szczegółów, których nie znamy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

atlasarena
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2017, 17:52

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: atlasarena »

raposo pisze:Witaj,

Transakcje zostały zamknięte z czwartku na piątek - ok. Ale na czym transakcje, jaki był tego powód, jaka była odpowiedź na reklamację...

Dziękuję za odpowiedź. W tym właśnie największy problem, że nie dostałem od nich żadnej informacji w tej sprawie... żadnej informacji mailowej, telefonicznej, o tym jaki był powód zamknięcia tych transakcji, a także o momencie ich ponownego otwarcia...

Jak dowiedziałem się o tym w piątek przed 22 to po prostu spanikowałem otwierając pozycję i niektóre zamykając. Gdybym wiedział o tym, że je otwierają o 14, podjąłbym zupełnie inne decyzje.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

atlasarena pisze: Dziękuję za odpowiedź. W tym właśnie największy problem, że nie dostałem od nich żadnej informacji w tej sprawie... żadnej informacji mailowej, telefonicznej, o tym jaki był powód zamknięcia tych transakcji, a także o momencie ich ponownego otwarcia...

Jak dowiedziałem się o tym w piątek przed 22 to po prostu spanikowałem otwierając pozycję i niektóre zamykając. Gdybym wiedział o tym, że je otwierają o 14, podjąłbym zupełnie inne decyzje.
Panika, paniką ale dowody, dowodami. Nie mam zamiaru Cię osądzać. Próbuję poradzić. Gdybyś zareagował przed zamknięciem rynku w piątek i wysłał stosowne komunikaty w celu zasygnalizowania problemu (kontakt telefoniczny, mail) to byłaby to bardzo dobra podstawa do reklamacji i stawiania warunków o których piszesz. W innym przypadku można do tematu podejść sceptycznie. I dalej nie wiadomo z jakiego powodu transakcje zniknęły. Jeśli podasz mi więcej szczegółów na PW to postaram się jutro tego dowiedzieć.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
3xV
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:31

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: 3xV »

Witam,
Poszukuje narzędzie do automatycznego ustawiania sla,
Google wymienił jakieś Security EA przeznaczone dla FxPro na jednej ze stron forexclub, można jeszcze coś takiego dorwać?

Pozdrawiam,
3xV
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." D.D.E.
Vision :arrow: Valor :arrow: Victory

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Odezwij się do mnie na maila to podeślę ;). Kontakt na stronie.
edit:
3xV, Jak coś to nie dostałem od Ciebie żadnego maila...

DODANE:

Wprowadzamy częściowy zwrot prowizji w FxPro, nawet do 15%. I co ciekawe, wypłata cashbacku wychodzi od brokera co tydzień bezpośrednio na platformę. https://forexclub.pl/fxpro-cashback/

Konkretna wartość rabatu zależy od rodzaju konta i pary walutowej.

Każdy trader posiadający konto FxPro w grupie Forex Club zostanie automatycznie objęty cashbackiem :)

-- czw 22-03-2018, 10:21 --

Na FxCuffs w Krakowie FxPro przygotowało promocję dla nowych klientów, gdzie można było otrzymać na koncie MT4 Instant "Special conditions", czyli dużo niższe spready (od 20% do 37%). Promocja nieoficjalnie trwa dalej, więc jakby ktoś był zainteresowany to śmiało piszcie na PW, a podam Wam hasło.

Obniżone spready obowiązują do 30-go maja br.. Skala obniżek w załączonym screenie.
Zrzut ekranu 2018-03-22 o 10.19.40.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

DrDollar
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2013, 19:35

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: DrDollar »

Po kilku latach handlowania na FxPro, FxPro ni z gruszki ni z pietruszki zażądało ode mnie świadectwa pracy, inaczej zamkną mi konto w ciągu dwóch tygodni.

Czy ktoś wie i wytłumaczy mi o co im chodzi? Czy zmieniły się jakieś przepisy w ostatnim czasie?
Co ich interesuje gdzie pracuję i czy w ogóle pracuję?

Wszystkie niezbędne dokumenty dostarczyłem im przy zakładaniu konta. Skąd ta nagła potrzeba świadectw pracy?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Interesujące. Też mam tam konto ale nic ode mnie nie chcieli. Postaram się czegoś dowiedzieć.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ