FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Cos dzieje się z FXPro. Nie wypłacają pieniędzy poprzez karty płatnicze. To niby wina pośrednika ale Iron Tez winił wszytkich naokoło a potem wiadomo co.

Moja wypłata wisi jako oczekująca od kilkunastu dni. Gdyby zależało im na wizerunku puścili by to inna metodą.Napiszcie czy macie też podobny problem u siebie na kontach.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

bulbulezar pisze:Cos dzieje się z FXPro. Nie wypłacają pieniędzy poprzez karty płatnicze. To niby wina pośrednika ale Iron Tez winił wszytkich naokoło a potem wiadomo co.

Moja wypłata wisi jako oczekująca od kilkunastu dni. Gdyby zależało im na wizerunku puścili by to inna metodą.Napiszcie czy macie też podobny problem u siebie na kontach.
Wypłaty realizowane są normalnie. Przynajmniej przelewem, bo taką metodą wypłacał ostatnio znajomy. Kartą nie wiem ale zawsze było tak, że do wysokości depozytu wpłaconego można wycofać kartą, a potem wszystko przelewem. Broker sam nie zrealizuje Ci wypłaty inną metodą sam z siebie - to Ty musisz ją zlecić. Wyjścia są dwa:
1) kontakt z supportem i oczekiwanie na wyjaśnienie sprawy
2) anulowanie wypłaty kartą i skorzystanie z przelewu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

forexforum86
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2016, 17:09

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: forexforum86 »

Aktualnie mam chyba taki sam problem co "bulbulezar" Tydzień temu w piatek zleciłem dwie wypłaty poprzez przelew na kartę i nadal mają status "Oczekuje". W pomocy jest napisane że przelewy mogą trwać do 7 dni z ich strony więc poczekam do poniedziałku i zadzwonią do supportu.

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Jest problem z wpłatami i wyplatami karta. Tak jak pisałem wcześniej broker twierdzi,ze winny jest posrednik. Niczego nie mozna anulowac i zlecic inna metoda poniewaz oni juz nue maja pieniędzy. Od nich wyszly ale gdzie sa ? Nikt nie wie.

-- 21 lip 2016, 15:20 --
forexforum86 pisze:Aktualnie mam chyba taki sam problem co "bulbulezar" Tydzień temu w piatek zleciłem dwie wypłaty poprzez przelew na kartę i nadal mają status "Oczekuje". W pomocy jest napisane że przelewy mogą trwać do 7 dni z ich strony więc poczekam do poniedziałku i zadzwonią do supportu.
Nie czekaj. Dzwon lub pisz do nich. Zawsze wyplaty byly przetwarzane w ciagu jednej doby plus dwie doby na zaksięgowanie w banku.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tutaj trochę na ten temat:
http://forex-nawigator.biz/forum/fxpro- ... 28266.html

Wszystkim polecamy póki co realizowanie wpłat/wypłat za pomocą innych metod niż kartą, do czasu wyjaśnienia w 100% całej sytuacji z pośrednikiem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

forexforum86
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2016, 17:09

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: forexforum86 »

bulbulezar pisze: Nie czekaj. Dzwon lub pisz do nich. Zawsze wyplaty byly przetwarzane w ciagu jednej doby plus dwie doby na zaksięgowanie w banku.
W piątek po południu transakcje zmieniły statusy na zatwierdzone, dziś już pieniądze znalazły się na koncie więc chyba faktycznie mieli problem z pośrednikiem.

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

forexforum86 pisze:
bulbulezar pisze: Nie czekaj. Dzwon lub pisz do nich. Zawsze wyplaty byly przetwarzane w ciagu jednej doby plus dwie doby na zaksięgowanie w banku.
W piątek po południu transakcje zmieniły statusy na zatwierdzone, dziś już pieniądze znalazły się na koncie więc chyba faktycznie mieli problem z pośrednikiem.
U mnie nic sie nie zmieniło. Polski support bezradny,accounting bezradny,citi ptzyjeli zasadna reklamację na chargeback.

-- 25 lip 2016, 13:31 --
forexforum86 pisze:
bulbulezar pisze: Nie czekaj. Dzwon lub pisz do nich. Zawsze wyplaty byly przetwarzane w ciagu jednej doby plus dwie doby na zaksięgowanie w banku.
W piątek po południu transakcje zmieniły statusy na zatwierdzone, dziś już pieniądze znalazły się na koncie więc chyba faktycznie mieli problem z pośrednikiem.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

fxpro najlepsze czasy ma chyba za sobą, mojej reklamacji (poprawienia kilku świeczek d1) nie są w stanie od lutego naprawić - ostatnia z rozbrajającą szczerością Pani z fxpro napisała @ czy mogę jeszcze raz napisać o co mi chodziło przez pół roku korespondencji z nią

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Damian77 pisze:fxpro najlepsze czasy ma chyba za sobą, mojej reklamacji (poprawienia kilku świeczek d1) nie są w stanie od lutego naprawić - ostatnia z rozbrajającą szczerością Pani z fxpro napisała @ czy mogę jeszcze raz napisać o co mi chodziło przez pół roku korespondencji z nią
Damian, abstrahując od Twojej sprawy w której faktycznie idzie się ostatecznie pogubić :), FxPro było swego czasu zdecydowanym liderem na rynku FX, które kreowało nowe trendy. Mieli gorszy czas ale od 2-3 lat zdecydowanie poprawili swoją ofertę i poszli w słuszną stronę. Jak każda firma, mają jakąś określoną politykę i strategię rozwoju ale w kontekście wypłat akurat np. problemów z pośrednikami nie da się przewidzieć, a wiem, że przelewy są cały czas realizowane - dziś dwóch znajomych dostało przelewy zlecone w zeszłym tygodniu w normalnym trybie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Ja niestety nie mam tyle szczęścia i moja wyplata nadal nie wpłynela.
Status oczekująca i tyle. Wizerunkowo Fx Pro wypada marnie,nie napisali ani jednej odpowiedzi na kilka moich zapytań przeslanych bezposrednio do accounting@fxpro.com .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ