[EUR/CHF]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
warnisz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2011, 12:42

Nieprzeczytany post autor: warnisz »

IMHO - czekać...

Awatar użytkownika
Marcin30
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 09 lis 2011, 08:54

Nieprzeczytany post autor: Marcin30 »

Dzisiaj wyraźny ruch w górę (jak na EUR/CHF). To wstępny sygnał kupna, czy jeszcze przetestujemy SNB w okolicach 1,205?

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

cugan pisze:Interwencja naturalna zwana korektą wykonana za kasę rynku .
Więcej frajerów na kupno upadającego EUR za CHF to ratunek Strefy EURO ale przede
wszystkim ratunek dla SNB które pozbędzie się nadwyżek śmierdzącego nieco waloru
(EUR/PLN) : (CHF/PLN) = EUR/CHF :wink:
Kolorowe obszary to obszary ewentualnej korekty
w układzie albo ABC albo nowej fali wzrostowej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Blocked
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2012, 10:36

Nieprzeczytany post autor: Blocked »

w obecnym tygodniu mocne wybicie prawie do 1,2100 po czym następuje gwałtowny powrót do "starej" ceny.
Kiedy schodząc na przerwę przegrywasz 0-3 nie możesz wierzyć w cuda. Musisz wierzyć w siebie.
Jerzy Dudek

peterpoland
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2012, 21:13

Nieprzeczytany post autor: peterpoland »

Moj broker uznal mi transakcje PO na 1.2068 sprzedazy. W momencie wystapienia skoku transakcja nie wskoczyla i ja anulawalem oczekujaca. Natomiast pare dni pozniej dostalem telefon, ze ta transakcja zostaje zrefundowana poniewaz serwer nie zdazyl tego zanotowac. To sie nazywa porzadna obsluga :), 55 pipsow groga nie chodzi.

Do wspolnej analizy zapraszam rowniez do siebie:

https://www.facebook.com/groups/313834018651531/

Posiadam tez grupe do nauki.

Pozdrawiam,

Piotrek.

Tomson
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:16

Re: [EUR/CHF]

Nieprzeczytany post autor: Tomson »

Wiadomo, że ta para wielkich szaleństw nie robi, ale LT jest ładnie respektowana także po dojściu kursu do 1.2040 i niżej można ze spokojem wchodzić w longi, podłoga nadal jest tam gdzie była:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: [EUR/CHF]

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

Oj widzę że dawno tu nikt nie pisał. Aktualnie podłoga podniesiona o 70 pipsów. Obstawiając 1.2068 ciężko zająć pozycję. Ale cierpliwie czekając można trafić. Np 31 grudnia też mi wskoczyło. Przy moim spreadzie 4 pips już jestem całkiem dobrze zarobiony. Albo mi wejdzie TP na plus 15 pips albo opierdzielę z palca na jakieś plus 10. Ale ja to jestem nawet bardzo zadowolony jak mi wchodzi po 1.2071 wtedy te pięć pipsów można w parę godzin wyciągnąć bez problemu. Coś mi tu oczywiście nie pasuje bo to jest za łatwe ale na razie działa ;-)

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: [EUR/CHF]

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

Panowie chyba okazja. Para dochodzi do swoich minimów.

overall

Re: [EUR/CHF]

Nieprzeczytany post autor: overall »

Puszkin pisze:Oj widzę że dawno tu nikt nie pisał. Aktualnie podłoga podniesiona o 70 pipsów.
Co masz na mysli o 70 pipsow? To juz nie 1.2000 ? Nie kojarze komunikatu o podwyższeniu poziomu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: [EUR/CHF]

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Obecnie rynek rynek jest w fazie rysowania fali 5. Według Eliotta następnie powinna nastąpić korekta abc.....

Możliwe poziomy ekspansji fali 5 (H4)

Obrazek

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ