[EUR/CHF]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Nieprzeczytany post autor: oiro »

witam,
gram od pewnego czasu na tej parze, patrząc na wykres h1 lub h4 widzimy ze po nagłum spadku jest trend horyzontalny jak myślicie w którą stronę on pujdzie?? w kierunku 1.5000 i w zwyż czy raczej poniżej 1.4000??
pzdr

cbs
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:46

Nieprzeczytany post autor: cbs »

Ja teraz gram longa, licze na wyjscie ponad 1,5100.
Stop do tego krotki, 1,4875

Dodano po 31 minutach:

stop loss zaliczony :(
w tej chwili czekam na dane z USA o 14:30.

Dodano po 19 godzinach 50 minutach:

wycielo mnie na stopie, a teraz rosnie :)
Mysle, ze wyjscie ponad 1,5100 dalej aktualne, w tej chwili rozwaze wejscie na rynek po wybiciu 1,5000.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ts_A
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2007, 07:50

Nieprzeczytany post autor: Ts_A »

Kto sprzedal na ema200 ten ma okazje zrealizowac czesc zysku wlasnie tutaj jesli jeszcze tego nie zrobil.
Rowniez jest dobra okazja do kupna z celem ema100 jesli przebije to 1.57
Z drugiej strony gdy przelamie DLT tniemy straty i dokladamy mocne shorty pod nami przepasc.

Momentum wskazuje na wybicie dolem ale stoch moze sie zatrzymac jeszcze na granicy strefy podazowej(gdy cena bedzie blisko DLT w okolicy 1.4850)
i odbic sie tworzac tzw "odrzucenie" bardzo popytowy sygnal zwlaszcza na daily.


Generalnie dobry RR wiec warto sie ta para zainteresowac wkrotce.

Przyjmujac scenariusz wybicia dolem z watku o USD/CHF franek zwieksza swoje szanse w przyszkym tygodniu,
Wyglada na to ze kluczem do tej zagadki bedzie GBP/CHF wiec zapraszam do tamtego watku. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

No tego to niespodziewałem się 500pips

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

skok takie okazje to gratka ale jak sie je złapie, mój gó....ny broker zablokował mozliwośc zawarcia w transakcji , ciekawi mnie ile osób miało taką mozliwośc i skorzystało.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
marwok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 22 lis 2008, 00:39

Nieprzeczytany post autor: marwok »

No to mamy kolejną interwencje:P

tadek15
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2009, 22:51

Nieprzeczytany post autor: tadek15 »

Na EURCHF nuda. Interwencja Banku Szwajsarskiego wisi w powietrzu i ogranicza dynamike. Spekulanci przeciw bankowi. Strategia Sorosa nic nie da.
Szwajsarzy sie bronia. Ciekawe jak daleko to zajdzie. Japonia tez interweniowala.
Ciekawa strategia, zlapac podpuche na dol (100pipsow) a potem jazda do gory (300pipsow). Zycze powodzenia. Jak sie koniunktura polepszy to i tak franek oslabnie i problem sam sie rozwiaze bez interwencji.

Dodano po 27 sekundach:

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

niedlugo ( pare dni ??) mozliwa kolejna interwencja banku Szwajcarii. Moim zdaniem nie pozwola na stałe przekroczyc granicy 1,51. Daje longi ze stop losem na 1.5050 ,

tadek15
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2009, 22:51

Nieprzeczytany post autor: tadek15 »

Bank Szwajcari spotyka sie co 3 miesiace i wlasnie w tym okresie nastepuja interwencje. Czekamy.

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

mamy wspomniana przeze mnie interwncję Banku Szwajcarii, zobaczymy co z tego bedzie , bo narazie podaz nie daje za wygrana

dzuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2005, 08:01

Nieprzeczytany post autor: dzuk »

mało już zostało z tej interwencji, no ciekawe czy zdecydują się jeszczze raz pociągnąć dzisiaj

ODPOWIEDZ