[USD/PLN]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A ty, w ogóle wiesz u kogo tradujesz i jaka jest organizacja tego brokera?
A tak, poza tym, to ja też tobie i każdemu życzę, żeby mu cena raptownie nie odeszła o 100 pips w przeciwnym kirunku, akurat gdy kliknął Buy, lub Sell, a SL nawet nie ustawił!
Niestety, na takie rzeczy siły nie ma.
Powtórzę:
Z tego co piszesz, że broker ci mówił, że w tym wypadku zabezpieczenie nie zadziałało:
Nie ma na wykresach świecy 21:43 w ogóle, a ty o tej minucie zleciłeś transakcję.
Skoro nie ma świecy, to i zabezpieczenie nie miało jak zadziałać.
To nie ma nic wspólnego z brokerem, który nic nie robi, tylko przekazuje twoje zlecenia elektronicznie.

Zdarzyło się raz, coś co tobie nie pasuje i już broker jest zły.
Akurat na twoje zlecenie broker polował... LOL, LOL, LOL!
A, jak u innego się coś zdarzy, to i on będzie zły?
Weź się zastanów czego ty oczekujesz!
Trading to nie gra komputerowa, i nikt nikomu nie gwarantuje, że mu zlecenie zrealizuje po żądanej cenie!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

A ty w ogóle rozumiesz to co piszesz ?
" nikt nikomu nie gwarantuje, że mu zlecenie zrealizuje po żądanej cenie! "
czyli co .. ? gramy w ruletkę :) no bo po co kwotowania xD xD ?? Po co bid i ask ?
Ty masz w ogóle pojecie o rynku ?
wiesz czego oczekuje klient ? że broker podaje .... uwaga ... słowo klucz ...
cenę rynkową... właściwą
Manipulacja polega na tym, że broker podaje cenę X , a realizuje po cenie znacząco gorszej bo .... nikt mu nie dał płynności .
Ale brak płynności to nie jest kłopot klienta, tylko brokera.

Poza tym nie znasz mojej historii transakcji z brokerem więc nie twórz spiskowych teorii .
No i ucz się ucz , dużo wiedzy jeszcze musisz zdobyć.
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Kiwi pisze:
01 lip 2020, 19:29
A ty w ogóle rozumiesz to co piszesz ?
" nikt nikomu nie gwarantuje, że mu zlecenie zrealizuje po żądanej cenie! "
czyli co .. ? gramy w ruletkę :) no bo po co kwotowania xD xD ?? Po co bid i ask ?
Ty masz w ogóle pojecie o rynku ?
wiesz czego oczekuje klient ? że broker podaje .... uwaga ... słowo klucz ...
cenę rynkową... właściwą
Manipulacja polega na tym, że broker podaje cenę X , a realizuje po cenie znacząco gorszej bo .... nikt mu nie dał płynności .
Ale brak płynności to nie jest kłopot klienta, tylko brokera.

Poza tym nie znasz mojej historii transakcji z brokerem więc nie twórz spiskowych teorii .
No i ucz się ucz , dużo wiedzy jeszcze musisz zdobyć.
Chłopie, to ty masz kompletnie błędne pojęcie!
Może nie w ruletkę, ale nigdy nie wiesz co za moment może cię spotkać.
Gdyby to było takie proste, że ci broker coś gwarantuje...
I tak dobrze, że możesz mieć gwarancję zerowania salda ujemnego!

Kurde, i znowu mnie dobiłeś - "że broker podaje .... uwaga ... słowo klucz ...
cenę rynkową... właściwą "
Kurde, co to jest "cena rynkowa, właściwa"?
Kolejny dowód, że nie masz pojęcia z czym masz do czynienia!
Grasz na instrumencie pochodnym CFD i piszesz o czymś, co nie istnieje!

PS. Ty się ucz, bo widać że coś tam liznąłeś, ale nadal pojęcia nie masz!

PPS. Może zapytam, gdzie jest źródło "ceny rynkowej, właściwej"?
Możesz zdradzić?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Handluję kilka lat. mam xtb i nie zdażyło mi sie realizacja po innej cenie niż kliknąłem czasem zdążają się różnice sl czy tp ale to pisowe.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
02 lip 2020, 08:01
Handluję kilka lat. mam xtb i nie zdażyło mi sie realizacja po innej cenie niż kliknąłem czasem zdążają się różnice sl czy tp ale to pisowe.
Broker typu Dealing Desk, jakim jest XTB, kojarzy zlecenia swoich klientów, wewnętrznie, a hedżuje tylko te, których skojarzyć wewnętrznie nie jest w stanie. Najwyraźniej zawsze był ktoś chętny wziąć twoje zlecenia po twojej cenie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Sykes
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 08:35

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: Sykes »

ninjaproject pisze:
02 lip 2020, 09:08
valkiria pisze:
02 lip 2020, 08:01
Handluję kilka lat. mam xtb i nie zdażyło mi sie realizacja po innej cenie niż kliknąłem czasem zdążają się różnice sl czy tp ale to pisowe.
Broker typu Dealing Desk, jakim jest XTB, kojarzy zlecenia swoich klientów, wewnętrznie, a hedżuje tylko te, których skojarzyć wewnętrznie nie jest w stanie. Najwyraźniej zawsze był ktoś chętny wziąć twoje zlecenia po twojej cenie.
Broker typu XTB nie sparowuje zleceń klientów tylko jest drugą stroną transakcji. Broker forex to nie giełda.
Są giełdy kryptowalut. Wiele brokerów oferuje instrument btc/usd jako cfd i bierze kurs z giełdy np coinbase,bitpay lub kliku giełd - uśredniając cenę i zapodaje ją na swojej platformie .Gdyby kojażyli zlecenia klientów to by byli zwykłą giełdą kryptowalut. U brokerów forexowych wystepują limity w postaci otwieranych pozycji np 100 na raz, skoro je kojaza to po co limity?
Broker forex ma tez cfd na akcje czyli cene bierze z nasdaq, gwp a jak ktos chce otworzyc pozycje 100 tyś na kghm, czy apple to nadwyzszka jest hedzowana ,,, kosmos a moze jeszcze trafia na giełde?
ninjaproject :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony 21 lip 2020, 16:15 przez Sykes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Sykes pisze:
21 lip 2020, 16:14
ninjaproject pisze:
02 lip 2020, 09:08
valkiria pisze:
02 lip 2020, 08:01
Handluję kilka lat. mam xtb i nie zdażyło mi sie realizacja po innej cenie niż kliknąłem czasem zdążają się różnice sl czy tp ale to pisowe.
Broker typu Dealing Desk, jakim jest XTB, kojarzy zlecenia swoich klientów, wewnętrznie, a hedżuje tylko te, których skojarzyć wewnętrznie nie jest w stanie. Najwyraźniej zawsze był ktoś chętny wziąć twoje zlecenia po twojej cenie.
Broker typu XTB nie sparowuje zleceń klientów tylko jest drugą stroną transakcji. Broker forex to nie giełda.
Są giełdy kryptowalut. Wiele brokerów oferuje instrument btc/usd jako cfd i bierze kurs z giełdy np coinbase,bitpay lub kliku giełd - uśredniając cenę i zapodaje ją na swojej platformie .Gdyby kojażyli zlecenia klientów to by byli zwykłą giełdą kryptowalut. U brokerów forexowych wystepują limity w postaci otwieranych pozycji np 100 na raz, skoro je kojaza to po co limity?
Broker forex ma tez cfd na akcje czyli cene bierze z nasdaq, gwp a jak ktos chce otworzyc pozycje 100 tyś na kghm, czy apple to nadwyzszka jest hedzowana ,,, kosmos a moze jeszcze trafia na giełde?
ninjaproject :shock: :shock:
Proszę o źródło tej opinii.
Źródło proszę oprzeć na faktach, a nie na opinii kogoś innego.

PS. Jeżeli posiadasz dowody na to, że XTB jest drugą stroną transakcji, to twoim obowiązkiem jest ten fakt jak najszybciej zgłosić do ESMA!!!

PPS. Broker to po prostu pośrednik.
Jeżeli dana firma występuje oficjalnie jako broker, a mimo tego zawiera transakcje kontra pozycjom swoich klientów, to nie jest brokerem, tylko jest oszustem.
Jako pośrednik, broker nie jest oszustem, kiedy paruje wewnętrznie zlecenia swoich klientów - jest nadal pośrednikiem i Market Maker-em.
Na tym polega Dealing Desk.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

XTB jest brokerem typu MM ale jest ciągle pośrednikiem i jest wpełni polska spółką notowaną na giełdzie podlegajaca Polskiemu prawu

ODPOWIEDZ