[USD/PLN]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
sir_skiner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:26

Nieprzeczytany post autor: sir_skiner »

ja tam nic juz nie wiem, jestem leszcz i pizda a nie trejder - zamiast robic fortune to siedze z boku i sie wszystkiemu dziwie :(

mario77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 27 lis 2007, 16:57

Nieprzeczytany post autor: mario77 »

Teraz to już totolotek, gdzie się zatrzyma. Za 1.5 tyg. wybory, więc do tej pory wszystkiego można się spodziewać. Co dalej okaże się po.

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

23,10,2008 - początek spadków na usd.pln 8)
Do szczytu ponad 13groszy = 2.28 do końca roku?!
Ciężko to się pisze - chociaż nie widziałem miesiąc temu żadnego głosu o 3.11.
Tak czy inaczej masakra - patrząc na świece w1 to kwestia 2/3 tygodni ;)
Żartuje - szczerze, to chociaż nikt się nie spodziewał takiego mocnego "wyskoku" (ja obstawiałem 2,77 jako max) - tak czy inaczej odrobiło 50% całego spadku i powrót do trendu spadkowego nie konieczny, ale przynajmniej czas na małą korekcinę tego białego cuda z ostatnich 5tygodni - 2,50 ? 2.20?! :)
Czas jak zawsze pokaże - może traktuje te wzrosty zbyt delikatnie.
Były świece do tej pory 13groszowego zjazdu - może czas na 40 groszowe rajdy w dół?
Mogli w górę - mogą więc i w dół... :)
Więc za tydzień 2.55 na dolarze? śmiesznie to brzmi, ale czy jest to niemożliwe...

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Wszystko jest możliwe, a staje się tym bardziej możliwe im większy kapitał angażujesz. Generalnie mamy kryzys i teraz przyszedł on do rynków wschodzących. Takie życie, podczas krachów najwięcej się zarabia bo zmienność jest duża.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
rrr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2008, 10:17

Nieprzeczytany post autor: rrr »

Ciekawe jak daleko pójdzie w górę, jak na razie intensywny trend trochę ochłonął, jednak przypatrując się co dzieje się z gospodarkami naszych sąsiadów, liczę dni do kryzysu w Polsce, podejrzewam że wymiana złotówki na eur lub usd jest jeszcze relatywnie sensowna a sama gra na kontraktach dalej korzystna, co o tym myślicie?

sir_skiner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:26

Nieprzeczytany post autor: sir_skiner »

najlepsze sa komentarze "analitykow"... "tak duzy zakres ruchu powodowany jest plytkoscia rynku"; i nastepny: "trudno oczekiwac glebokiej korekty po tak duzej ucieczce kapitalu";
8)

Awatar użytkownika
Eko
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 03 lip 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: Eko »

sir_skiner pisze:najlepsze sa komentarze "analitykow"... "tak duzy zakres ruchu powodowany jest plytkoscia rynku"; i nastepny: "trudno oczekiwac glebokiej korekty po tak duzej ucieczce kapitalu";
8)
Ja słyszałem chyba tydzień temu :

"Po tak gwałtownych wzrostach należą się głębsze korekty"

... i bądź tu teraz mądry ;)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, następnie pokona doświadczeniem.

sir_skiner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:26

Nieprzeczytany post autor: sir_skiner »

ci co gadaja te farmazony, to pewnie specjalisci od tego zeby w dealing roomie byla zawsze swieza kawa i ich koledzy wypychaja przed kamery gdy dzbanek jest pelny, zeby sie czyms zajeli... :D

mario77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 27 lis 2007, 16:57

Nieprzeczytany post autor: mario77 »

No, chyba się zaczęło. Praktycznie trzy spadające gwiazdy po kolei, do tego formuje się zmutowane RGR. Może nareszcie.

Jakie sa wasze typy? Myślę, że 2.70, a w porywie 2.60

sir_skiner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:26

Nieprzeczytany post autor: sir_skiner »

2,7-2,8 zejscie ponizej 2,7 otwiera droge do 2,5 ale w takie cuda niewidy to nie wierze po takim strzale, na pewno nie tak z marszu.

chociaz, chyba powinienem nauczyc sie belkotac jak "analicy" i zastapic sformulowania kategoryczne zwrotami przypuszczajacymi...

ODPOWIEDZ