[USD/PLN]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Zawęża się pole manewru:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

wszystko zgodnie z planem niedługo atak na 3pln , przełamanie powinno pogłebić spadki u/pln może nawet 2.85
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No i wybijamy... Zobaczymy czy utrzymamy ten poziom do końca tygodnia ;).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Snake11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 23 paź 2013, 09:51

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: Snake11 »

Pytanie laika:

Czy na tym poziomie złotego opłaca się robić jakiekolwiek wejście? Zastanawiam się nad opcją buy.

slawek_red
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2013, 19:55

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: slawek_red »

Moim zdaniem jestesmy w konsolidacji od 3.00 do 3.38... od ponad 24 miesiecy nie bylismy ponizej 3.00.. wiec wsparcie jest dosc mocne.. dodatkowo wydaje mi sie, ze jeszcze nasza gospodarka nie jest przygotowana na mocna zlotowke :)

Obrazek

Dla mnie jest 55% szans, ze bedzie kontynuowany trend boczny.. wiec na mocnym wsparciu lapalem dolek.

Obrazek

Wydaje mi sie, ze na h4 odbijemy sie od 3.10 i w pn jezeli kurs przebije 3.11 to bedzie mozna sie rozgladac za kolejnymi dlugimi pozycjami.. z t/p przy 3.28 (a tego bym sobie zyczyl ^^)

Obrazek

Trading uznaniowy.. wg. mojego uznania..zadne grube ryby za tym nie stoja.. grunt to chornic zyski :)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

slawek_red
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2013, 19:55

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: slawek_red »

uszko filizanki.. no no.. ja mam caly czas nadzieje, ze przebijemy opor nad 3.11.. juz jeden s/l sie odpalil... myslalem, ze latwiej to przebijemy ^^ poki co nie otwieram nowych pozycji.. czekam :)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: cugan »

slawek_red pisze:uszko filizanki.. no no.. ja mam caly czas nadzieje, ze przebijemy opor nad 3.11.. juz jeden s/l sie odpalil... myslalem, ze latwiej to przebijemy ^^ poki co nie otwieram nowych pozycji.. czekam :)
przebiliśmy i kontynuujemy

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

slawek_red
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2013, 19:55

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: slawek_red »

Pozycja dluga nadal otwarta.. ale troche mnie martwi szpulka na D1.. :) jak zamkniemy sie ponizej 3.11 to wychodze z rynku... mozliwe, ze znow przetestujemy wsparcie 3.02 - 3.01.

slawek_red
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2013, 19:55

Re: [USD/PLN]

Nieprzeczytany post autor: slawek_red »

Jak zamkniemy sie powyzej 3.15 to kolejne dlugie pozycje z celem pod 3.24 - 3.28 (strefa oporu na W1).

ODPOWIEDZ