[USD/PLN]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
ksieciunio
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:19

Nieprzeczytany post autor: ksieciunio »

JP Morgan podał swoje wyniki troszkę lepsze od oczekiwanych i widać to po dzisiejszych wynikach. Pełznie powoli w górę i przygotowuje kilka set pipsów łatwego zarobku. pozostaje tylko dobrze odczytać moment na otwarcie pozycji :D

Awatar użytkownika
ksieciunio
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:19

Nieprzeczytany post autor: ksieciunio »

wygląda na to że przesadziłem z tym "kilka set " jeszcze przed dzisiejszym zamknięciem dolarek wraca do swojego mizernego poziomu. Szkoda troszke bo z szortem sie spóźniłem :?

Awatar użytkownika
ksieciunio
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:19

Nieprzeczytany post autor: ksieciunio »

ww pisze:dla mnie nadal obowiazuje short
dokładnie jestem tego samego zdania. Mozna sie dopatrywac i czekac na jakies znaczace fundamenty ale do tego czasu tylko doły. Moja prognoza na koniec tego tygodnia to poziom cenowy 2.0

ScarFace
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 lut 2008, 15:45

Nieprzeczytany post autor: ScarFace »

ww pisze:jakby kogos interesowalo to moj punkt widzenia (oficjalnie trzeba czekać na potwierdzenie dzisiejszej swieczki)
coś sie stało z załącznikiem chyba, albo go jeszcze nie dodałeś.

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 297
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Może być tak. Poziomy zdają się być wiarygodne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

slotwina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 06 kwie 2008, 17:31

Nieprzeczytany post autor: slotwina »

to obraz gif , wyswietla sie ok.

Awatar użytkownika
Eko
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 03 lip 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: Eko »

Hermes pisze:Jeszcze zanim wejdziemy do strefy euro dolar moze byc po 4 zl albo jeszcze wyzej :).
Mam nadzieje że tak będzie, sam przymierzam się obecnie do przerzucenia oszczędności w USD, bo strefa Euro może niebawem mieć podobne problemy jak w USA.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, następnie pokona doświadczeniem.

blist
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 17 sty 2008, 12:12

Nieprzeczytany post autor: blist »

Eko pisze:
Hermes pisze:Jeszcze zanim wejdziemy do strefy euro dolar moze byc po 4 zl albo jeszcze wyzej :).
Mam nadzieje że tak będzie, sam przymierzam się obecnie do przerzucenia oszczędności w USD, bo strefa Euro może niebawem mieć podobne problemy jak w USA.
ale macie fantazje :) 4 zl jest tak samo prawdobodobne jak 50gr. a jesli macie taka pewnosc to czemu nie wchodzicie w longi? nawet pare zloty zainwestowane da sporo przy 17tys pipsow. no ale musza byc tacy pewniacy i tacy z nadzieja aby te 5% uczestnikow forexu zarabialo fortuny... bez obrazy

Awatar użytkownika
Eko
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 03 lip 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: Eko »

Nie twierdze że będzie 4 zł nawet do 2012 (chociaż bym chciał) ale długo terminowo przypuszczam że dolar będzie się umacniał chociaż względem Euro, za czym idzie również osłabienie innych regionalnych walut.
Do tego dochodzi jeszcze nie tak klarowna sytuacja w RPP która już nie tylko o inflacje sie zaczyna martwić ale coraz bardziej o wzrost gospodarczy, podwyżka raczej będzie stopek ale na pewno ostatnia a później zobaczymy.... takie jest moje zdanie....
atw to w moim poprzednim poście nie wyraziłem żadnej "pewności" a raczej "nadzieje" i nie miałem na myśli inwestowania całych moich oszczędności w dolary na forexie, a raczej przewalutowania ze złotówek na USD.

Pozdrawiam.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, następnie pokona doświadczeniem.

sir_skiner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:26

Nieprzeczytany post autor: sir_skiner »

czy to juz/jeszcze czas na przewalutowanie depozytow?

ODPOWIEDZ