[USD/PLN]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Ja nie gram tej parze bo nie mam jej na platformie ale pospekulowałem trochę na USD i obserwuję kiedy to orżnąć :lol:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
carius
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2006, 01:14

Nieprzeczytany post autor: carius »

USDPLN - krótki spadek może nawet 400 pipsów do 2,95, a może i dalej :)
1.Mamy kilka fibonków w jednym miejscu
2. korekta piękny zygzak ab=cd; ( w cd mamy mniejsze cd=1,27ab)
3. korekta w wielkości bardzo zblizonej do korekt z 03.2009 i 04.2009
4. na zamknięcie formacja toru na 4h.
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
CaRiuS

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Fajna analiza ale znając Polaczków nierealna już media ruszyły ze waluty drożeją kantory nawet nie kiwną palcem żeby USD sprzedawać taniej to samo banki w sobotę nawet nie było cen hurtowych USD.Dziś kilku odważnych postawiło ceny i są one dalekie od ceny 2,95 a gdzie detal.:lol:
:arrow: http://kantory.pl/kursy/usd-hurt/
Pożyjemy zobaczymy póki edek się nie uspokoi nie ma co liczyć na spadki na walutach,giełdy grzeją w dół więc może okazać się ze USD to świetna lokata w krótkim lub średnim terminie na przeczekanie.
Tu masz moja analizę jak widzisz nawet rzeczy nierealne mogą stać się oczywiste
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... p?id=18783
3,8-4 zł jak nic wisi w powietrzu :lol:

Awatar użytkownika
ameba
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010, 15:55

Nieprzeczytany post autor: ameba »

Cugan
Jakbyś tak wymownie nie zasugerował wzrostów, to by mnie ta S wyruchała.
Browar Ci się należy :)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Dzięki.tu znajdziesz trochę mojej radosnej twórczości co da Ci pogląd na to co dalej z USD/PLN
:arrow: http://forum.forexday.pl/viewtopic.php? ... p=171#p171
Co do tej pary to uważam ze mamy doczynienia z robieniem głowy RGR a gdzie ramię :?:
Jak zrobią łeb to pokażę gdzie będzie ramię coś czuję że się sprawdzi :lol:

oskarb
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2009, 19:50

Nieprzeczytany post autor: oskarb »

Mam do was ogromna prośbę. Jestem studentem i mam obowiązek przygotowania obszernej publikacji popierającej teorię spadku wartości dolara i umocnienie się złotówki. Rozważania powinny stanowić o średnio i długoterminowym okresie. Wiadomo, że w jakiejś tam przyszłości Polska wejdzie do strefy EURO, co może być jakoś zaznaczone. Ale szczególnie chciałbym pokazać przyszłość dolara w bardzo złym świetle. Pomocne będą mi wszelkie analizy/referaty/artykuły/prezentacji/publikacje oraz wszelkie inne treści w języku polskim lub angielskim bez względu czy opierają się one o analizę techniczną, fundamentalna czy inne spojrzenie na tematykę rynku walutowego. Chętnie przeczytam prace cenionych i znanych autorów ale także każdego kto choć próbuje swoich sil w stawianiu prognoz. Bardzo proszę o pomoc, wszelkie materiały będą mi pomocne!

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

USD w złym świetle nie wolno kłamać w pracach naukowych co powiedzą studenci jak przeczytają Twoje bzdury lepiej napisz prawdę .USD w przyszłości będzie mocniejszy od EUR ale żeby to prognozować dzisiaj to jak wróżba z fusów
Za 10 lat przeczytasz i powiesz k... miał rację :lol:
Dla Polski najlepiej jest nie wchodzić do strefy EURO łatwiej nam będzie przechodzić wszelkie kryzysy.
Nie zmienisz sentymentów ludzi a sentyment jest wielki zaj... umocnienia USD
1) 1,27 EUR/USD
2) 1,17 -//-
3) dopisz sam :lol:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 13:31 przez cugan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

oskarb pisze:Mam do was ogromna prośbę. Jestem studentem i mam obowiązek przygotowania obszernej publikacji popierającej teorię spadku wartości dolara i umocnienie się złotówki. Rozważania powinny stanowić o średnio i długoterminowym okresie. Wiadomo, że w jakiejś tam przyszłości Polska wejdzie do strefy EURO, co może być jakoś zaznaczone. Ale szczególnie chciałbym pokazać przyszłość dolara w bardzo złym świetle. Pomocne będą mi wszelkie analizy/referaty/artykuły/prezentacji/publikacje oraz wszelkie inne treści w języku polskim lub angielskim bez względu czy opierają się one o analizę techniczną, fundamentalna czy inne spojrzenie na tematykę rynku walutowego. Chętnie przeczytam prace cenionych i znanych autorów ale także każdego kto choć próbuje swoich sil w stawianiu prognoz. Bardzo proszę o pomoc, wszelkie materiały będą mi pomocne!
Uwierz cuganowi on juz wie gdzie będzie edek w 2015 roku

oskarb
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2009, 19:50

Nieprzeczytany post autor: oskarb »

Cugan problem w tym wszystkim jest taki, że ja nie mam możliwości wyrazić swojej opinii, mam znaleźć co mi Najmądrzejszy Wykładowca powiedział. Wiec wszelkie moja rozważania będą złe, dopóki nie poprą jego tezy... tak się dziś uczy studentów ;]

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

oskarb pisze:tak się dziś uczy studentów
To mi przypomina tytułu prac za komuny:

"Kto jest twoim wzorem do naśladowania i dlaczego Lenin"
Czyżby nic się nie zmieniło od tego czasu? Co to za uczelnia? im. Lenina?
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ