[AUD/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Bemowo

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

Już po ptakach.

6 miesięczna konsolidacja raczej da kilkumiesięczne spadki (chyba)
Jeszcze dużo będzie zależało od świec tygodniowych ( w tym, lub następnym tygodniu)
W trójkącie prawdopodobnie będziemy się bujali kilkanaście miesięcy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

handlare
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 10 lut 2013, 14:19

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: handlare »

Osłabianie australijskiego dolara, brak mocy na tworzenie nowych szczytów może sugerować spadki w dłuższym terminie. Na dziennym TF można pokusić się o stwierdzenie utworzenia objecia hossy na dość znaczącym poziomie - kilkukrotne odbicia w ubiegłym roku. Moim zdaniem nie jest to jednak na tyle silny poziom żeby mógł zmienić kierunek. Po niewielkiej korekcie styczniowych spadków - moim zdaniem do poziomu ok. 0390-0410, oczekuję kontynuacji trendu spadkowego, przebicia poziomu 1.0150 (kluczowego - min 11.2011 i 05-06.2012) i spadków w rejony 0.9680 - 0.9580.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nowa jakość

Awatar użytkownika
BoosTone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 24 wrz 2012, 19:40

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: BoosTone »

Witam. Jak waszym zdaniem kreuje się teraz sytuacja ? Co sądzicie o tym co namalowałem ? S/R na poziomie około 1.0370.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Bemowo

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

BoosTone pisze:Witam. Jak waszym zdaniem kreuje się teraz sytuacja ? Co sądzicie o tym co namalowałem ? S/R na poziomie około 1.0370.
Jednym słowem dziwne

Może falga? ale jesteśmy głęboko pod wodą
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Bemowo

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

Sutuacja na tej parze w ostatnim czasie jest dość dynamiczna, czego nie można powiedzieć o interwale mmiesięcznym, gdzie od 8 miesięcy mamy konsolidację. Wybroniliśmy jedną z lini trendu z interwału tygodniowego, dotarliśmy tam do ważnych średnich, których pokonanie może dać drogę do solidnych wzrostów.

Dużo będzie zależało od układu świec miesięcznych a to już za dwa tygodnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: slo »

W Nowe Zelandii i Australii susza , największa od 30 lat, myślisz ze dadzą radę pociągnąć przez kilka miesięcy jeszcze w górę?, każde następne dane będą coraz gorsze.
http://www.pb.pl/3041740,98250,nowa-zel ... -od-30-lat

Awatar użytkownika
kashper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 483
Rejestracja: 11 mar 2013, 20:16

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: kashper »

Dojdzie, to dojdzie. Nie dojdzie, to nie dojdzie. Innego pomysłu na trade nie mam.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeden TF daje wystarczająco dużo wątpliwości co do kierunku przyszłego ruchu.
O dywersyfikacji + wypłaty + statystyki + podsumowanie z pierwszego dziennika

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Jak na razie trend długo i średnio terminowy jest jasny. Doskonale widać go na wykresie tej pary walutowej. Jednak na niższych timeframe szczególnie na 5 min jest wiele okazji do zwierania pozycji zarówno długich jak i krótkich. Dodajcie sobie standardowego stocha i momentum 17 a zobaczycie jak to ładnie chodzi. Zyski po kilka, kilkanaście pipsów. Okazji w ciągu dnia przynajkniej kilka
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
marcinboguszpl
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:41

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: marcinboguszpl »

Zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego komentarza VIDEO "View on forex" na YouTube, na temat AUD/USD i innych par:

http://bit.ly/10PxnGT

Pozdrawiam traderów,
MB
Pozdrawiam, Marcin Bogusz

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: [AUD/USD]

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Jak na razie na kangurze wytrzymał poziom 0,90000. Delikatne muśnięcie i odbicie. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień. Na początku Maja (TF D1) kangur wyszedł z długiej konsolidacji dołem i to z dużą dynamiką. Formacja świecowa wskazuje na duże prawdopodobieństwo dalszych spadków. jeśli taki scenariusz się zrealizuje to kangur powinien spaść do poziomu 0,8000. Wiem, że wydaje sie to dosyć abstrakcyjne, ale...

Odbicie na plus zatrzyma sie prawdopodobnie w przedziale 0,94000-0,96000

Na szczęście ja gram jedynie na M5 i nie patrzę na wyższe TF przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

ODPOWIEDZ