[AUD/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
greg811
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 28 wrz 2011, 20:58

Nieprzeczytany post autor: greg811 »

:think:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fajnynick21
Gaduła
Gaduła
Posty: 342
Rejestracja: 07 kwie 2012, 20:39

Nieprzeczytany post autor: fajnynick21 »

Czy kanał trendu wytrzyma?
Silny opór na poziomie 1.06040 wzmocniony psychologiczną barierą (wielokrotnie testowany w 2011) Dojście do 1,0635 i korekta przynajmniej do 1.0550 jesli kangur ma sie utrzymac w kanale .
Załączona grafika :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bernoulli
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2011, 16:10

Nieprzeczytany post autor: bernoulli »

:idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Codzienny komenatrz rynkowy, plotki i analiza harmoniczna -> www poniżej.

expedient warzywniaka

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

greg811 ale zanim spadki to na D1 przez tydzien/dwa dluzsza konsola na tych poziomach; no chyba ze pojda jakies bardzo zle dane i bedzie paniczna wyprzedaz

Awatar użytkownika
greg811
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 28 wrz 2011, 20:58

Nieprzeczytany post autor: greg811 »

expedient warzywniaka pisze:greg811 ale zanim spadki to na D1 przez tydzien/dwa dluzsza konsola na tych poziomach; no chyba ze pojda jakies bardzo zle dane i bedzie paniczna wyprzedaz
mi sie nie spieszy :)

peterpoland
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2012, 21:13

Nieprzeczytany post autor: peterpoland »

A/U na D1 nadal powinno poleciec w gore, ale cos dalo mi zarobic i zamknalem 1 transakcje z 75 pipsami. Myslalem, ze znowu poleci w gore a tu inne nizsze transakcje zaczely mi zarabiac. Teraz chyba zadna nie jest juz w stracie. Hmm... no coz pieniadz jest pieniadz, nie chce byc wiecej to wezme mniej :)

Moja analiza tej pary jest dosc skomplikowana. Na rysunku widze i 1-2-3-4 z 1 ABCD, badz kiedy rysuje inaczej mam tam THREE DRIVE z ostatnim poszerzonym ABCD. Ta para nie nadaje sie do harmonicznym, no ale poniewaz niedaleko jest opor zdecydowalem sie dac jej szanse.

Na innych grupach tez ludzie sprzedaja. Na etoro 90% uczestnikow sprzedaje ta pare. Inni wzieli ze mnie przyklad i tez zarabiaja, tylko, ze nikt kogo znam nie analizuje jej harmonicznie :)


Do wspolnych analiz zapraszam rowniez do siebie:

https://www.facebook.com/groups/313834018651531/

Mam tez grupe dla tych co nie umia jeszcze grac.

detektywek997
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2010, 00:45

Nieprzeczytany post autor: detektywek997 »

AUD/USD na wykresie tygodniowym testuje górne ograniczenie potencjalnego trójkąta. Z kolei na dziennym idziemy impulsem, a na h1 od szczytu wyszliśmy jak narazie korekcyjnym zygzagiem. Także jak nie spadniemy poniżej poziomu 1,03 mamy szanse na silny trend wzrostowy na AUD/USD.

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1191
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

Na weekly wyrysowała się gwiazda wieczorna tuż pod górnym ramieniem kanału;
W dodatku pękło coś jakby wsparcie w rejonie 1,0430, więc ja tu widzę dalsze spadki, chyba, że dolne ramie kanału wytrzyma na h1 i h4...

Bemowo

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

na australijczyku mamy dwa sprzeczne komunikaty.
tygodniowe świece są pro-spadkowe, dzienne (na ten moment) pro-wzrostowe.
Jeżeli układ świec dziennych nie zmieni się do końca dnia zakładać można dalsze wzrosty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fajnynick21
Gaduła
Gaduła
Posty: 342
Rejestracja: 07 kwie 2012, 20:39

Nieprzeczytany post autor: fajnynick21 »

Moja analiza na daily, fala pierwsza i potem zygzak korekcyjny do 1.0840 (prawdopodobne uformowanie sie podwójnego szczytu, nastepnie spadek do uksztaltowania sie całej struktury ) a nastepnie 2 falawzrostowa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ