[EUR/JPY]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
Ułan Bator
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2007, 16:17

Nieprzeczytany post autor: Ułan Bator »

Bankier podaje informacje, że giełda japońska wystrzelila do gór, a eur/jpy idzie w góre zamiast w dół? jak to jest? dlaczego?
Jeżeli taka informacja miałaby wpływ na określenie konkretnego kierunku na e/j to każdy głupi zabrałby wór złota z Forex'u. W analizie fundamentalnej najważniejsze jest łączenie informacji w szerokim wymiarze. Ja osobiście nie ufam do końca AF - biorę ją tylko pod uwagę jako "siłę rażenia" a nie obrania kierunku.
Forex Fun Trader

Awatar użytkownika
abe
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:39

Nieprzeczytany post autor: abe »

widzę że coś mało prognoz na mojej ulubionej parze ;)
może więc ja się podzielę :)


więc powinno wg mnie spadać, o to co się zarysowało na ostatnich dniach tzn odbicie od 50% zniesienia szczytu z 30-01 utworzenie się (tego nie jestem pewien - harami spadkowego) oraz trójkąta zwyżkującego zmniejszonego wolumenu wg mnie daje sygnały do spadku do tego jeszcze nie najlepsza sytuacja na giełdach w ostatnich dniach hmm - ma ktoś może inne zdanie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
frogoff
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2008, 20:50

Nieprzeczytany post autor: frogoff »

Mam wrażenie, że będzie zupełnie odwrotnie niż piszesz akurat jestem na longu AUD/JPY, został przełamany niewielki kanał spadkowy dla tej pary i biorąc pod uwagę statystyki powinien dotrzeć do poziomu 99.50, z tym że pokonując wspomniane 99.50 pokonamy szczyt z 21-02-2008 co powinno nas zaprowadzić znacznie wyżej. Zatem EUR/JPY także powinien poszybować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

A ja jednak mysle ze kierunek to poludnie. Ale najpierw troche do gory, moze do fibo 61,8... Wiec obaj mozecie miec racje. Jak odbije od fibo to shorcimy w okolicach 160.50.

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

No i shorcimy :D
zobaczymy co z tego bedzie.

Awatar użytkownika
abe
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:39

Nieprzeczytany post autor: abe »

eh chyba musze odpocząć od tej pary :? , po ostatniej mojej "analizie" wydawało mi się że powinno spadać fakt że zakładałem spadak pod warunkiem że giełdy nie ruszą do góry. Wstałem więc w poniedziełk rano patrzę na NIKKEI225 +3% pozostałe giełdy wschodu na + więc stwierdziłem że z moich prognoz nici i kupiłem :) ustawiłem SL i poszedłem do pracy i pech chciał że SL był za krótki o ......1pipsa :)) o ironio!!
dzis też na jenie straciłem ale co najwazniejsze jeszcze na tej parze jestem na + :) choć jak tak dalej pójdzie to pewnie nie długo ;)

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Cos chyba jest z tym 1 pipsem na e/j :?
Wlasnie looknalem i zaliczony sl (161,18 )...

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Ja widze na 15min że zamknięcie swieczki na poziomie ok 156 65 i bedzie dalszy zjazd w dół do około 156.00 --za tym także są giełdy które jak narazie na - :) :)

Dodano po 43 minutach:

Na dzisiaj dość emocji:)Ważne że sie zarobiło:)

Dodano po 1 godzinach 16 minutach:

20 pipsów i na dwa sześciopaki jest :D :D pzdr 4all
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
poul15
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2007, 15:05

Nieprzeczytany post autor: poul15 »

Jakiś mało aktywny ten temat.

Jaki kierunek przewidujecie na jutro?
Paweł

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Jutro sa wazne dane dla jena wiec trudno prognozowac.

ODPOWIEDZ