[EUR/JPY]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
ironicman01
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 09 sie 2009, 22:36

Nieprzeczytany post autor: ironicman01 »

Aaa podchwytliwe pytanie. Chodzi oczywiscie o kolory :lol:

karulw
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:58

Nieprzeczytany post autor: karulw »

EURUSD OKOLICE 61,8 , USDJPY 61,8 ,EURJPY TYZ SIE ZBLIZA DO 61,8 ,KRÓTKOTERMINOWO MAMY SZANSE NA LONGA

Awatar użytkownika
zbyszko_gno
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:45

Nieprzeczytany post autor: zbyszko_gno »

Rząd CN walczy z mocnym JPY więc scenariusz pro-wzrostowy będzie mile widziany. USA oskarża wręcz rząd o manipulację kursem.

Na dziennym mamy faktycznie trwającą od dłuższego czasu stabilizację. Być może ten poziom jest już opłacalny dla eksporterów i rząd stara się wymusić trend boczny.
------------------------
Lepiej nie zarobić, niż stracić.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nawiązując do tego postu:
raposo pisze:Analiza w formie pytania... ;)
Eur/Jpy i opór w rejonie 138.60-139.20 z trzema szczytami -> odbicie od niego to zwiastun większej korekty czy przygotowanie do mocnego wystrzału jak to często można zaobserwować na Gbp/Jpy?
Poczekamy, zobaczymy.
Widać konsolidacja nadal trwa i jej dolne ograniczenie zostało zrespektowane. Pora na ruch do górnej bandy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ebe
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2009, 23:23

Nieprzeczytany post autor: ebe »

a czy to aby nie potwierdzenie trójkąta się nam utworzyło na tej parze?
co sądzicie? czy realny jest spadek o 600pps?

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Sprzeczna sytuacja na 4h trzyma nas fibo 61 na 1h widzimy TL w dół czyli może znowu testować fibo 61..ogólnie downtrend. :D pzdr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

NT mocny poziom.)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
ameba
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010, 15:55

Nieprzeczytany post autor: ameba »

Rysuje się prawe ramie RGR. To samo CHF/JPY, tylko że tam lepiej widać.
Dla co bardziej szalonych to okazja na L z małym stopem :twisted:

No i mam za swoje :lol:

ManiekPe
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2008, 09:29

Nieprzeczytany post autor: ManiekPe »

Jak oceniacie prawdopodobieństwo interwencji Centralnego Banku Japonii w celu osłabienia jena? Wydaje mi się, że jest ono duże, ponieważ gospodarka kraju uzależnionego od eksportu długo nie wyjdzie na prostą przy ciągle umacniającym sie jenie.
Oczywiście mogę się mylić - nie jestem Panem Sorosem :)

Awatar użytkownika
r4ph
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 14 kwie 2008, 00:24

Nieprzeczytany post autor: r4ph »

ManiekPe pisze:Jak oceniacie prawdopodobieństwo interwencji Centralnego Banku Japonii w celu osłabienia jena? Wydaje mi się, że jest ono duże, ponieważ gospodarka kraju uzależnionego od eksportu długo nie wyjdzie na prostą przy ciągle umacniającym sie jenie.
Oczywiście mogę się mylić - nie jestem Panem Sorosem :)
jezeli grasz przeciw trendowi to nie licz ze jakis bank centralny ci pomoze :), kazda interwencja jest przewaznie zaplanowana na jakims waznym poziomie, nawet bank centralny nie jest w stanie na polu walki pokonac "ludzi pokroju Sorosa" czeka za murami zamku R/S

takim zamkiem bylo wlasnie okolice 120.70 (ladna luka) , ale armia stoi wlasnie pod zamkiem i nie predko uda ich sie pogonic do lasu, rajdy 500 pipsow swiadcza ze to chyba jakas horda kamikadze :) predzej zgina niz puszcza, jezeli zapakowales sie 1000 pispow wyzej to swap moze zeżreć twoje konto :) o ile nie wyczyszcza go kamikadze
"Ludzie widzą tylko to, co są przygotowani zobaczyć."

"Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." - Vince Lombardi

ODPOWIEDZ