[GBP/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Yong trader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 18 sie 2015, 13:00

GBP/USD NEXT WEEK

Nieprzeczytany post autor: Yong trader »

propozycjia na następny tydzień GBP/Usd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: GBP/USD NEXT WEEK

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

tak samo myślę z tym kierunkiem i zasięgiem ceny na tej parze :oops:

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: GBP/USD NEXT WEEK

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Yong trader pisze:propozycjia na następny tydzień GBP/Usd
Z timeframu wynika, że prognoza na bardziej 2-3 miesiące, hm?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: GBP/USD NEXT WEEK

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

juszjuszmilion pisze:Ja nie mam pojęcia gdzie pójdzie. Ale wiem na 100%, z pewnego źródła, że 20pipsów wezmę z Shorta z poziomu 1.2340 i/lub 20 pipsów z Longa z poziomu 1.2196 :)
pomyłka mała, te poziomy się deaktywowały. Jest info, że pewny jest tylko Long z poziomu 1,2129. Tak więc ja prognozuje spadek GBP/USD na następny tydzień do poziomu 1,2129 i przy tym poziomie Long z pełną mocą ;)

-- Dodano: 09 sty 2017, 15:45 --

uuu, poziom trzyma :) jak mówiłem był na 100% , nawet na 50 pipsów do zabrania ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

GU-obecnie znajduje się w dość szerokiej konsolidacji i można ją traktować jako atak byków w celu próby pokonania lini 2 dna jeżeli poziom 1.2775 zostanie skutecznie pokonany i obroniony od góry to otworzy się droga do poziomu 1.3447.Scenariusz pewnie na kilka tygodni :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Ciekawe, gdzie miesiąc kwiecień zamkniemy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bemowo1 pisze:Ciekawe, gdzie miesiąc kwiecień zamkniemy
w jakim sensie jest to wazne dla trejdujacych według twojej metodyki -zamkniecie swiecy miesiecznej
bo bardzo niekompletnie opisujesz swoja analize tu!!

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Tomasz196407 pisze:
Bemowo1 pisze:Ciekawe, gdzie miesiąc kwiecień zamkniemy
w jakim sensie jest to wazne dla trejdujacych według twojej metodyki -zamkniecie swiecy miesiecznej
bo bardzo niekompletnie opisujesz swoja analize tu!!
Jak wiadomo w podstawach analizy technicznej jest napisane:
- kanał wyznacza trend

I dopóki ruch odbywa się w kanale, nie ma mowy o zmianie trendu.
W analizie, którą zamieściłem ruch ceny cały czas odbywa się w kanale spadkowym, stąd twierdzę, że trend na parze GBP/USD jest spadkowy.
Zakładałem różne warianty odnośnie poziomu high ubiegłomiesięcznej świecy, min. zamknięcie powyżej bandy kanału, co w dalszej perspektywie pozwalałoby zakładać, że pojawiają się oznaki zmiany trendu.
Biorąc pod uwagę powyższe, oraz zaawansowane funkcje mojej szklanej kuli, powyższa wiedza pozwoliłaby mi do zawierania transakcji na rynku FX. Niektóre z nich mogłyby okazać się zyskowne.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bemowo1 pisze:
Tomasz196407 pisze:
Bemowo1 pisze:Ciekawe, gdzie miesiąc kwiecień zamkniemy
w jakim sensie jest to wazne dla trejdujacych według twojej metodyki -zamkniecie swiecy miesiecznej
bo bardzo niekompletnie opisujesz swoja analize tu!!
Jak wiadomo w podstawach analizy technicznej jest napisane:
- kanał wyznacza trend


I dopóki ruch odbywa się w kanale, nie ma mowy o zmianie trendu.
W analizie, którą zamieściłem ruch ceny cały czas odbywa się w kanale spadkowym, stąd twierdzę, że trend na parze GBP/USD jest spadkowy.
Zakładałem różne warianty odnośnie poziomu high ubiegłomiesięcznej świecy, min. zamknięcie powyżej bandy kanału, co w dalszej perspektywie pozwalałoby zakładać, że pojawiają się oznaki zmiany trendu.
Biorąc pod uwagę powyższe, oraz zaawansowane funkcje mojej szklanej kuli, powyższa wiedza pozwoliłaby mi do zawierania transakcji na rynku FX. Niektóre z nich mogłyby okazać się zyskowne.
czyli pozostaje teraz tylko rozstrzygnięcie owego zawieszenia? czy jak to zwiesz wg siebie - o co też mnie nagabywałeś w mojej analizie GBPJPY albo umiejscowienia tegoż kanału, bo skoro jest ważny high i wyznaczenie trendu to możesz siebie i innych wprowadzać błąd dotyczący obecnego trendu.
Problem jest istotny i wiesz o tym doskonale bo rożnie się wyznacza kanały trendowe-właśnie te umiejscowienie powoduje że jest dużo analiz błędnych, bo np u ciebie aż kłuje w oczy prostota z jaka się posłużyłeś i myślisz ze ten największy który rządzi rynkiem tak to wyznaczył??pytanie retoryczne
Tak samo jak inne twoje analizy, posługujesz się dwuznacznością-dla mnie nie do przyjęcia
ale dzięki że wogóle odpowiedziałeś

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

wykres
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ