TMS Brokers

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
33%
Poza paroma minusami są ok
10
19%
Przeciętny
7
13%
Mają wiele wad
3
6%
Stanowczo odradzam
15
29%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

duzo uwagi poswieca sie brokerom zagranicznym i mt4 a tutaj w platformie TMSu (saxo/tms/idm zeby nie bylo) sporo zmian na plus. caly czas powstaja nowe instrumenty CFD na towary. jest ich juz ok 10 w tym ropa, zloto czy produkty rolne z bardzo niskim depo. dodatkowo sama obsluga platformy staje sie przyjemniejsza wraz z nowymi aktualizacjami - szczegolnie z tymi ostatnimi, gdzie mozna dowolnie ustawic zawartosc paska narzedzi do obslugi wykresow (mozna 1 kliknieciem przelaczyc skale czasowa, wczytac wskaznik z wczesniej ustawionymi parametrami itp).

widac ze w saxo informatycy zaczeli sie bardziej przykladac:)

pozdr

Lary
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2009, 18:50

Nieprzeczytany post autor: Lary »

Nievinny pisze:Szczególnie interesują mnie: stabilność platformy, szybkość realizacji zleceń, problemy z jakimi się spotkaliście.
Zazwyczaj działa świetnie. Klikasz i transakcja poszła. W momentach ogłaszania wyników do kilku minut nie można czasami zrobić nic. Bardzo często zawieszają w sposób ukryty wykres na 1-2 minuty. Ratuję się w takich sytuacjach podglądem z innej platformy. No ale brakuję mi drugiej pary oczu. Dlaczego tam handluję?
- Pootwierałem trochę pozycji no i teraz czekam ...

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Lary pisze:W momentach ogłaszania wyników do kilku minut nie można czasami zrobić nic. Bardzo często zawieszają w sposób ukryty wykres na 1-2 minuty.
Dlatego się zapluwam abyśmy mieli idealne warunki do pracy.Co to są idealne warunki?.Dostęp do rzetelnej AT+usługi na poziomie interbanku.Szkoda że za to się na mnie czasami najeżdza.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

javapraca
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2009, 22:02

Nieprzeczytany post autor: javapraca »

Ciekawostka ze strony TMS (http://www.tmsdirect.pl/PL/forex/faq.php):

"FIFO (z ang. "First In, First Out")
charakteryzuje sposób w jaki następuje zamykanie pozycji gdy inwestor nie pozwiązuje transakcji. Można to zobaczyć na przykładzie gdy inwestor dokonuje transakcji przeciwnej do jednej lub więcej już otwartych pozycji. W następstwie kupna EURUSD podczas gdy są już otwarte dwie krótkie pozycje system skorzysta z reguły FIFO i automatycznie zamknie najstarszą z otwartych pozycji na EURUSD."

A zdaje sie, ze powiazac transakcje mozna tylko w sposob niepozwalajacy im na rownolegle wykonanie.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Czy ktoś kto u nich gra mógłby podpowiedzieć jak przesuwać Fibo na wykresie?

Poza tym, czy tylko mi się wydaje, czy Fibo działa u nich kiepsko? Gorzej niż w MT4?
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Spragniony
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 19 paź 2008, 21:10

Nieprzeczytany post autor: Spragniony »

jasonbourne pisze:Poza tym, czy tylko mi się wydaje, czy Fibo działa u nich kiepsko? Gorzej niż w MT4?
chyba faktycznei gorzej działa, bo ja nie moge znalezc sposobu zeby zapisalo mi swoje wlasne ustawienia fibo (uzywam tylko 2 zniesien) i zreszta nie dotyczy to tylko fibo. ale platforma calkiem fajna, choc duzy bałagan w tych indexach i kontraktach gdzie wiekszosc jest zwyczajnie non-available.
Yes, I can

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Spragniony pisze:ale platforma calkiem fajna,
Ale chyba jednak trochę gorsza niż MT4. Czy to tylko moje wrażenie?
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

jasonbourne pisze:Ale chyba jednak trochę gorsza niż MT4. Czy to tylko moje wrażenie?
pod jakim wzgledem gorsza?? ja po 2 latach dzialania na tym systemie nie moge sie przyzwyczaic do obslugi wykresow w MT4 i tez pownienem stwierdzic ze pod tym wzgledem jest gorsza od tmsu
Spragniony pisze:nie moge znalezc sposobu zeby zapisalo mi swoje wlasne ustawienia fibo
fibo mozna dostosowywac do wlasnych ustawien. jesli masz najnowsza aktualizacje mozna na stale zapisac sobie w narzedziach wykresu fibo z danymi ustawieniami i 1 kliknieciem go wczytac. w narzedziach jest mala strzalka na koncu i tam dostosowujesz zawartosc opcji wykresu. wtedy mozesz wczytac dane swojego wskaznika czy fibo

Awatar użytkownika
Spragniony
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 19 paź 2008, 21:10

Nieprzeczytany post autor: Spragniony »

jasonbourne pisze:
Spragniony pisze:ale platforma calkiem fajna,
Ale chyba jednak trochę gorsza niż MT4. Czy to tylko moje wrażenie?
wiesz, nie wiem na ilu platformach grałeś, ale moze kwestia przyzwyczajenia? zreszta gorsza na pewno pod wzgledem czytelnosci i regularnie denerwuja mnie ustawienia linii, czy fibo czy czegokolwiek. jeszcze dosc irytujace jest podswietlanie wykresu ceny za kazdym razem, gdy sie na niego najedzie myszką. mt4 jest super, bo jest prosty i mi całkowicie wystarcza (narazie przynajmniej). bardzo duzym plusem w platformie tms jest opcja "informacje o instrumencie" gdzie jest duza wiadomosci pod reka, na biezaco.

Awatar użytkownika
Cool
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 30 lis 2006, 21:31

Nieprzeczytany post autor: Cool »

Według mnie platforma SaxoBanku(TMS) jest lepsza niż MT4 to niebo a ziemia .
Najgorsze jest w TMS to , że przy otwieraniu małych pozycji na indeksach cfd opłata dodatkowa 10USD , przy zastosowaniu optymalnego M.M, nie jesteś w stanie otwierać pozycji z risk 1% .
https://forex.inwest-24.pl/
Wszystko o rynku Forex

ODPOWIEDZ