TMS Brokers

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
33%
Poza paroma minusami są ok
10
19%
Przeciętny
7
13%
Mają wiele wad
3
6%
Stanowczo odradzam
15
29%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

tak to prawda. trzeba sie poprostu przyzwyczaic. ich program mozna poustawiac w dowolny sposob. ale nawet jak sa problemy to goscie z TMSu oferuja swoja pomoc. nawet mozna do nich przyjsc i ci koles wszystko pokaze i poduczy.

Awatar użytkownika
abramacabra
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 12 lis 2008, 16:15

Nieprzeczytany post autor: abramacabra »

Szukam osoby, która aktywnie gra w tym momencie na tej platformie. Jeżeli to możliwe,to proszę o info na pw.
abramacabra - making things happen since 1983

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

TMS

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Pan OPEK
TMS wydaje się być bardzo dobrą alternatywą dla XTB. Nie wiem dlaczego jest tak mało popularną platformą (porównując wątek XTB i TMS...)

Pytałem ich ostatnio o parę rzeczy i wyszło na to, że praktycznie nie mają większych wad, PIT przysyłają więc problemy z rozliczaniem odpadają, skalpowanie dopuszczają, więc pytam - gdzie tu jest haczyk ?
http://www.tms.pl/subpage.php?p=85

Kod: Zaznacz cały

Otwierając rachunek w Domu Maklerskim TMS Brokers S.A. możesz sam zdecydować, z jakiej platformy chcesz korzystać. Do otwarcia rachunku w platformie TMS MiniDirect wymagana jest kwota od 2000 do 10000 PLN. Jeżeli chcesz inwestować na platformie TMS Direct, minimalna wymagana wpłata to 10000 PLN. Dom Maklerski TMS Brokers S.A. nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie rachunku. 
wydaje mi się że chodzi o początkowy depozyt 8) Co to jest ten minidirect?

Awatar użytkownika
thomas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2009, 09:57

Nieprzeczytany post autor: thomas »

może się wypowiedzieć ktoś co rachunek w TMS - ale z jakimś konkretniejszym powodem dlaczegot tak lub nie
jak narazie analizuje platformy to TMS wydaje sie bardzo przyzwoity - zwłaszcza ich system doradczy oraz informacyjny - mogłby sie ktoś kto gra obszerniej na ten wątek wypowiedzieć

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Poczytaj w dyskusjach ogólnych/// Struktura informatyczna forex-miedzybankowy/// posty Lelka 36 wszystko zrozumiesz.Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
smallspoon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2009, 13:48

Nieprzeczytany post autor: smallspoon »

witam
mam od niedawna rachunek w tms i platforme minitrader za 2k. Ogolnie jestem bardzo zadowolony z obslugi, platforma jak dla mnie jest ok, wszystko dziala i jest przejrzysta tylko trzeba sie do niej przyzwyczaic, ale nie o tym chcialem pisac. Otoz dzis majac bardzo ladnie otwarta pozycje L na edku byl bardzo duzy skok, rzedu 250 pipsow, tak sie sklada ze akurat bylem przy platformie i chcialem go ladnie przyskalpowac, na co system odpowiedzial mi ze "transakcja nie moze byc zrealizowana, prosze sie skontaktowac z brokerem" czy cos podobnego. Trwalo to doslownie kilka sekund poniewaz dodatkowo byle maxymalnie podexctytowany sytuacja na runku. Po kilkukrotnym kliknieciu na przycisk "zamknij pozycje" w koncu sie zamknela ale juz nie z takim zyskiem jakim chcialem. Moje pytanie brzmi czy spotkal sie ktos z podobna sytuacja aby broker utrudnial zamkniecie bardzo zyskownych pozycji? Czy na innych platformach tez sie zdarza cos takiego? Wiem ze tms jest partnerem saxo i mozliwe ze w saxo dziala to podobnie. Pozdrawiam
clear chart only

Awatar użytkownika
abramacabra
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 12 lis 2008, 16:15

Nieprzeczytany post autor: abramacabra »

Może wynika to z faktu, że ruchy cen były bardzo gwałtowne i w momencie gdy chciałeś zamknąć zlecenie cena już się znacznie różniła od tej, po której planowałeś zamknąć.
abramacabra - making things happen since 1983

Awatar użytkownika
fxmaestro
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 23 lis 2007, 22:15

Nieprzeczytany post autor: fxmaestro »

Nowy lepszy wygląd platformy TMS Direct
Dzięki nowemu domyślnemu obszarowi roboczemu, możesz w łatwiejszy i prostszy sposób korzystać z wielu funkcjonalności platformy TMS Direct

Np. najważniejsze instrumenty wraz wykresami i stanem rachunku widoczne w jednym oknie bez konieczności przełączania pomiędzy zakładkami.


Minimalna wielkość pozycji już od 1 000 jednostek waluty bazowej

Wprowadzenie niskiego progu transakcyjnego pozwala na bardzo małe wykorzystanie środków przy otwartych pozycjach co przekłada się na większe możliwości dywersyfikacji portfela

Tym samym można już dokonywać transakcji o nominale 1 000 EUR czyli o odpowiedniku 0,01 lota (mikrolota).



Nowe niższe depozyty zabezpieczające – już nawet od 0,5 % nominału transakcji, dźwignia 1/200
EURUSD – dla nominału 50 000 EUR (0,5 lota) depozyt wynosi 1 125 zł (przy kursie EURPLN 4.5000)

USDJPY – dla nominału 50 000 USD (0,5 lota) depozyt wynosi 800 zł (przy kursie USDPLN 3.2000)

GBPUSD – dla nominału 50 000 GBP (0,5 lota) depozyt wynosi 1 287 zł (przy kursie GBPPLN 5.1500)


Nowe niższe spready na złotym i nie tylko
EURPLN 32 pipsy, USDPLN 35 pipsy, EURCHF 3 pipsy, i wiele innych…



OPCJE w TMS Brokers – naprawdę nowa jakość na rynku


Stałe spready opcyjnie

W TMS Brokers spready opcyjnie są stałe, bez względu na czas do wygaśnięcia, zmienność czy deltę

Minimalny nominał transakcji opcyjnej: 1 000 waluty bazowej (0,01 lota, mikrolot)



Sprzedawaj, kupuj opcje na każdy termin: od jednego dnia do roku

Ustaw datę zapadalności Twojej opcji tak jak tylko chcesz: od jednego dnia do jednego roku



Wszystkie instrumenty w jednej platformie: FX Spot, CFD, opcje

Jeśli nie wiesz przy jakim kursie ustawić zlecenie obronne Stop Loss – nie martw się. Wykorzystaj opcje do zabezpieczenia swojej pozycji – wszystko to dzięki wspólnemu rachunkowi, w którym rozliczane są wszystkie Twoje pozycje



Dla zaawansowanych „opcjuszy” – Delta Hedge, parametry wrażliwości opcji, zmienność
W TMS Direct Delta Hedge jednym kliknięciem bez konieczności obliczania wymaganego nominału Spot dla zabezpieczenia Delty Twojej pozycji opcyjnej

Jeśli Twoja opcja Long wygaśnie z zyskiem (In The Money) – automatycznie zostanie zamieniona w długą pozycję (dla opcji Call) lub krótką pozycję (dla opcji Put) z kursem wejścia na cenie wykonania. Dzięki temu będziesz mógł dalej zarabiać na korzystnym dla Ciebie ruchu cenowym

Teraz już wiesz przy jakim parametrze zmienności rynkowej wyceniana jest Twoja opcja – dzięki informacji „Średnie wahania”. Możesz więc obserwować zmienność i na jej podstawie kupować lub sprzedawać opcje.

Trailing Stop - w nocy już nie musisz słuchać szumu wiatraka w Twoim komputerze
Zlecenie obronne Trailing Stop (Stop kroczący) w kilku możliwościach: Stop kroczący If Bid, Stop kroczący If Offered w odległości już nawet 1 pipsa od ceny.
I co najważniejsze: Stop Kroczący zadziała nawet, gdy masz wyłączony komputer.

Zlecenia oczekujące w TMS Direct - już nie musisz myśleć, dodawać, odejmować
Zlecenia oczekujące STOP możesz ustawić po realizacji takiej ceny, jaką podpowiada Ci analiza techniczna. Czy pamiętasz ile razy musiałeś liczyć różnicę w pipsach między ceną BID wykresu, a ceną Twojego zlecenia? Teraz już nie musisz: złóż zlecenia STOP If Bid, STOP i Offered.

Warsztaty Inwestycyjne TMS Brokers, szkolenia internetowe WEBINAR
Od kwietnia rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań z Inwestorami – Warsztaty Inwestycyjne TMS Brokers i jednocześnie kontynuujemy szkolenia internetowe WEBINAR.
saxo - NIGDY NIE WPŁACAJ PIENIĘDZY DO TEGO BROKER BO ZOSTANIESZ ZROBIONY W FIFO

krieger
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2008, 16:58

Nieprzeczytany post autor: krieger »

abramacabra pisze:Może wynika to z faktu, że ruchy cen były bardzo gwałtowne i w momencie gdy chciałeś zamknąć zlecenie cena już się znacznie różniła od tej, po której planowałeś zamknąć.
Przecież napisał, że cena realizacji była nizsza niż chciał, wnioskuje, że chciał zamknąć pozycje albo z określonym limitem (odpowiednio niższym od ceny rynkowej), albo po cenie rynkowej. Jedyne logiczne wytłumaczenie jeżeli tak było jak pisze celowe działenie brokera, gdyż co jak co, ale zmkniecie pozycji powinno byc natychmiastowe, nie ma takiej opcji, że nie wchodzi natychmiast jeżeli jest z niższym limitem niz aktualna cena rynkowa..

ra74
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2008, 23:37

Nieprzeczytany post autor: ra74 »

krieger pisze:
abramacabra pisze:Może wynika to z faktu, że ruchy cen były bardzo gwałtowne i w momencie gdy chciałeś zamknąć zlecenie cena już się znacznie różniła od tej, po której planowałeś zamknąć.
Przecież napisał, że cena realizacji była nizsza niż chciał, wnioskuje, że chciał zamknąć pozycje albo z określonym limitem (odpowiednio niższym od ceny rynkowej), albo po cenie rynkowej. Jedyne logiczne wytłumaczenie jeżeli tak było jak pisze celowe działenie brokera, gdyż co jak co, ale zmkniecie pozycji powinno byc natychmiastowe, nie ma takiej opcji, że nie wchodzi natychmiast jeżeli jest z niższym limitem niz aktualna cena rynkowa..
Będąc u nich na szkoleniu właśnie pytałem czy stop lossy są gwarantowane i powiedziano mi że nie. Pytałem co prawda o trudniejszy case bo o weekendowe luki. Nawiasem mówiąc takie rzeczy powinni sami mówić i zaakcentować bo niejeden początkujący może się zdziwić kiedy zobaczy minus na koncie w poniedziałek
Gram na platformach mt4 i niespotkałem się jeszcze żeby sl nie wykonał się po cenie nawet w luce
Natomiast co do zleceń oczekujących to nie wiem - pan o slippage to wogóle nie słyszał, oglądam demo i faktycznie nie widzę takiego pola. Czy zatem gwarantowane jest wykonanie zlecenia po danej cenie ? Mówiono że wiele klientów gra na dane ustawiając 2 przeciwstawne zlecenie oczekujące. Trochę nie chce mi się w to wierzyć że wogóle wejdzie takie zlecenie ale kto wiem platforma jest na tyle inne od mt4 że jestem w stanie we wszystko uwierzyć

ODPOWIEDZ