TMS Brokers

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
33%
Poza paroma minusami są ok
10
19%
Przeciętny
7
13%
Mają wiele wad
3
6%
Stanowczo odradzam
15
29%
 
Liczba głosów: 52

freetrader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 26 kwie 2006, 00:25

Nieprzeczytany post autor: freetrader »

jaguarII pisze:[bWitam Pana,

Nie planujemy korzystania z platformy transakcyjnej MT4. Platforma transakcyjna, którą udostępniamy naszym klientom w ramach rachunków Direct i MiniDirect jest dużo bardziej zaawansowana technologicznie i daje klientom znacznie wiecej możliwości.
uhaha, uhaha!

Platforma Mini Direct jest tak zaawansowana technologicznie jak Trabant, wersja dwusuw; niby jedzie, ale właściwie nie wiadomo co z nią zrobić.

A ta "lepsza" na r-ku Direct jest dziwaczna, niefunkcjonalna i pomimo wielu bajerów nie da się w sposób normalny wstawić np. poziomej linii do okna wskaźnika.

Niezależnie od tego moje kontakty z TMS oceniam jak najlepiej.

Awatar użytkownika
nowicjusz123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:49

Nieprzeczytany post autor: nowicjusz123 »

Tymek pisze:Dają jakieś gwarancje imienne ??? nie

A ktora zagraniczna platforma daje imienne zapewnienie o wyplacie kasy ??
Widze Tymek ze jestes wielkim oponentem :) o jaka platforme musialbym Cie zapytac zebys mial o niej dobre zdanie ??
Małymi łyżeczkami, ale wciąż ...

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Policja w TMS

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

Policja w TMS http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943. ... zeta.pl%3E
Znacie może jakieś szczegóły?? Przymierzałem się do nich z większą kasą bo mają lepsze spready niż XTB, ale pozycja musi być nie mniejsza niż 0,5 lota. Ale po takich infach poczekam.

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Re: Policja w TMS

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

Janek Trader pisze:Policja w TMS http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943. ... zeta.pl%3E
Znacie może jakieś szczegóły?? Przymierzałem się do nich z większą kasą bo mają lepsze spready niż XTB, ale pozycja musi być nie mniejsza niż 0,5 lota. Ale po takich infach poczekam.
daj sobie spokoj z TMS-em , jesli zainteresowala sie nimi prokuratura tzn ze cos moze wisiec w powietrzu...
zaloz sobie konto u zagranicznego bezpiecznego brokera... :)

Fuerte007
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2005, 12:03

Nieprzeczytany post autor: Fuerte007 »

warto wiedziec ,ze saxo bank chyba jako jedyny broker ma gwarancje dunskiego systemu bankowego- wiec depozyty sa bezpieczne.

money
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2007, 23:30

Nieprzeczytany post autor: money »

TMS mnie zniechęciło na kilka sposobów. Do potwierdzenia notarialnego nic nie mam. Podobnie jest w Bossa na akcyjnym i nikt się nie ciska. TMS robi numeru innego typu. Ostatnio podnieśli o 100% depozyt zabezpieczający :shock: O mini lotach i mikrolotach nie wspominam bo gram lotami ale dla początkujących to również spory problem. :wink:

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

wciąż poszukuję brokera z surowcami w Polsce (może niepotrzebnie?) i zainteresowałem się TMS-em... a tu coś takiego..

http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48205. ... =&strona=0
Badania traderów

marcinpl87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2007, 23:50

Nieprzeczytany post autor: marcinpl87 »

mam pytanie - jakie mają swapy na walutach?
nie było w tym temacie napisane a na stronie też nie mogę znaleźć więc jeśli ktoś wie to proszę niech napisze albo link poda

skalpel_inc
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2008, 08:39

Nieprzeczytany post autor: skalpel_inc »

IDM Trader i TMS Brokers korzystają z tej samej platformy Saxo Banku. Czy są jakieś znaczące różnice między nimi, czy generalnie to wszystko jedno, u którego brokera otworzymy rachunek? :?:

marcin486
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:04

Nieprzeczytany post autor: marcin486 »

witam,

są różnice i do dosyć spore. tak sie składa ze miałem przyjemność pracować zarówno w idm jak i w tms w związku z czym moge sie dosyć sporo wypowiedzieć na ten temat. Jednak wydaje mi sie ze nie jest to miejsca na '' wytykanie '' plusów i minusów.Jeżeli ktos jest powaznie zainteresowany to zapraszam na priv z pytaniami ewentualnie na maila marcin486@wp.pl a postaram sie odpowiedziec na wszystkie pytania.

ODPOWIEDZ