Time Frame - czyli Niekończące schody.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

ninjaproject pisze:
17 sty 2021, 17:15
A tak jeszcze, to Andreas pisał, że jeszcze kilka niezależnych wskaźników daje sygnały.
Mam replay mode
wszystko wychodzi a głównie wskaxniki pokazują dobrze-dobre wejscia :)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

ninjaproject pisze:
17 sty 2021, 17:14
Tomasz196407 pisze:
17 sty 2021, 17:03
ninjaproject pisze:
17 sty 2021, 16:30
Ten wskaźnik jest bardzo dobry (nawiasem, to jest zwykły ZigZag).
Na zwykłym ZigZag można zbudować bardzo skuteczną strategię.
Jak zwykle, żeby zarabiać, to potrzeba psychikę uporządkować.

Czy EA będzie w długim terminie zarabiać, nie wiem, wątpię.
Ostatnio, w zeszłym roku, to strategia na przecięcie dwóch średnich też zarabiała.

PS. Ten wskaźnik działa tak samo na każdym interwale.
Tak też n\wiasem-
powołując sie na motto autora wątku o określonym czasie w którym coś ma miejsce lub jest planowane
miałem na myśli całkiem inny wskaźnik niż "prostoliniowy" ZigZak,
-okreslony czas w którym coś ...., bardzo ciekawe i tajemnicze :shock:
no cóż autor sie zamknął w czeleściach internetu i raczej sie nie dowiem co chciałem
ale dowiedziałem sie jak zarabia sie na 100% :D
Po fakcie to może zarobić 100% - złudzeń.
Ten wskaźnik czasem repaintuje, jak każdy.
To co widzisz, to już jest dokonane.
Jeżeli masz możliwość zawarcia transakcji w przeszłości, to masz 100%.
Mam replay mode
wszystko wychodzi a głównie wskaxniki pokazują dobrze-dobre wejscia

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Tomasz196407 pisze:
17 sty 2021, 14:16
-mógłbyś inny interwał pokazać z tą obwiednią niebiesko-czerwoną kreskową najlepiej H4 i D?
SPX500H4.png
:idea:
ninjaproject pisze:
17 sty 2021, 16:30
Ten wskaźnik jest bardzo dobry (nawiasem, to jest zwykły ZigZag).
Na zwykłym ZigZag można zbudować bardzo skuteczną strategię.
Jak zwykle, żeby zarabiać, to potrzeba psychikę uporządkować.
Czy EA będzie w długim terminie zarabiać, nie wiem, wątpię.
Ostatnio, w zeszłym roku, to strategia na przecięcie dwóch średnich też zarabiała.

PS. Ten wskaźnik działa tak samo na każdym interwale.
Darek masz rację, na tym wykresie jest to pewnego rodzaju zwykły ZigZak troszeczkę ? zmodyfikowany
W tle ( jak wiesz ), oczywiście na tym wykresie nie widać wskaźników innych interwałów są niepotrzebne by nie zamazywać wykresu, potrzebne tylko są ich wskazania,.
Wszystkie używane wskaźniki działają na każdym interwale, ważne z którego wykorzystać (pobrać) wskazania dla strategii (BOT) :!:
Czy strategia w długim terminie będzie zarabiać ? nie jestem Magiem - nie wiem :!: :!: zobaczymy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To jeszcze jedno krótkie pytanko albo dwa pytania Panie Autorze wątku
-obwiednia ta niżej niebieska kreskowa czy jest powiązana z wykresem opóźnionym w czasie
-i drugie czesc pozycji przeanalizowałem i dopuszczasz strate jaką ? bo jak obliczyłem sobie (to jest druga z rzedu od góry to strasznie to wygląda rr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Tomasz196407 pisze:
17 sty 2021, 17:48
To jeszcze jedno krótkie pytanko albo dwa pytania Panie Autorze wątku
-obwiednia ta niżej niebieska kreskowa czy jest powiązana z wykresem opóźnionym w czasie
-i drugie czesc pozycji przeanalizowałem i dopuszczasz strate jaką ? bo jak obliczyłem sobie (to jest druga z rzedu od góry to strasznie to wygląda rr
1. nie :!:
2. stratę wylicza bot , jeżeli to dla Ciebie straszne (rr) to nie mój problem
mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość :):
pozdrawiam
do przyszłego tygodnia :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Andreasgp pisze:
17 sty 2021, 18:00
Tomasz196407 pisze:
17 sty 2021, 17:48
To jeszcze jedno krótkie pytanko albo dwa pytania Panie Autorze wątku
-obwiednia ta niżej niebieska kreskowa czy jest powiązana z wykresem opóźnionym w czasie
-i drugie czesc pozycji przeanalizowałem i dopuszczasz strate jaką ? bo jak obliczyłem sobie (to jest druga z rzedu od góry to strasznie to wygląda rr
1. w pewnym sensie (ale w zasadzie nie)
2. stratę wylicza bot , jeżeli to dla Ciebie straszne (rr) to nie mój problem
mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość :):
pozdrawiam
ok, miałem jeszcze pare ale znając Cie
wole już nie :)
pewna nauka poszła w moim kierunku
i za mozliwosc wyrazenia swoich uwag na koncie 100% skutecznosci nawet podziekuje i zostawie pozostałym użytkownikom możliwosc zaspokojenia wiedzy 100% tradera :mrgreen:

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Tomasz196407 pisze:
17 sty 2021, 18:06
ok, miałem jeszcze pare ale znając Cie
wole już nie :)
pewna nauka poszła w moim kierunku
i za mozliwosc wyrazenia swoich uwag na koncie 100% skutecznosci nawet podziekuje i zostawie pozostałym użytkownikom możliwosc zaspokojenia wiedzy 100% tradera :mrgreen:
Możesz wyrażać swoje uwagi , nikt ci nie zabrania :!:
tylko prośba pisz precyzyjnie i wyraźnie o co chodzi by nie było nieporozumień :!:
Oczywiście na pytania związane ze strategią nie mogę na wszystkie odpowiedzieć, strategia jest pracą zespołową, mam nadzieję rozumiesz że, nie odpowiem na wszystkie pytania (zgoda 2 inne osoby) :!: :idea:
Ps na marginesie konto oraz wiedza tradera nie jest 100%, jeżeli już to 99% :!: :mrgreen: :mrgreen:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Andreasgp pisze:
17 sty 2021, 17:33
Czy strategia w długim terminie będzie zarabiać ? nie jestem Magiem - nie wiem :!: :!: zobaczymy
To jest bot dla MT4 ? Jeśli tak, to łatwo możesz sprawdzić jego skuteczność w testerze.
Nie wiem na jakim interwale działasz, ale jeśli byłby to H1, to 2 lata wstecz na testerze dasz radę sprawdzić.
Jeśli to zrobisz to daj znać jakie wyniki testów. Spróbuj również na innych instrumentach.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
17 sty 2021, 17:14

ZigZag

Ten wskaźnik czasem repaintuje, jak każdy.
Repaintuje ? W sensie, że daje sygnał, a gdy świeczki podążą w innym kierunku, to odwołuje sygnał ?
Znalazłem kiedyś taki wskaźnik. Na wykresie miał 100% skuteczności na KAŻDYM interwale. Byłem zachwycony i zaszokowany. Zacząłem go obserwować on-line na szybkim interwale. W ciągu 2h okazało się, że choć najpierw daje sygnał wejścia, to potrafi zmienić swój rysunek na wykresie i pokazywać, że "nie dawał żadnego sygnału" :lol: To było niesamowite :p . "Ja dawałem sygnał wejścia ? Nie wydaje mi się."
BTW to nie każdy wskaźnik repaintuje. Po prostu na takie trzeba uważać i nie używać ich do zajmowania pozycji.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Time Frame - czyli Niekończące schody.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

MarioDM pisze:
18 sty 2021, 11:52
To jest bot dla MT4 ? Jeśli tak, to łatwo możesz sprawdzić jego skuteczność w testerze.
Nie wiem na jakim interwale działasz, ale jeśli byłby to H1, to 2 lata wstecz na testerze dasz radę sprawdzić.
Jeśli to zrobisz to daj znać jakie wyniki testów. Spróbuj również na innych instrumentach.
Jest problem, próby nie spełniły oczekiwań, dane pobierane są z kilku miejsc (Tf) i wskaźników, niestety tester się "dławi" :-x :shock:
MarioDM pisze:
18 sty 2021, 12:00
Repaintuje ? W sensie, że daje sygnał, a gdy świeczki podążą w innym kierunku, to odwołuje sygnał ?
Znalazłem kiedyś taki wskaźnik. Na wykresie miał 100% skuteczności na KAŻDYM interwale. Byłem zachwycony i zaszokowany. Zacząłem go obserwować on-line na szybkim interwale. W ciągu 2h okazało się, że choć najpierw daje sygnał wejścia, to potrafi zmienić swój rysunek na wykresie i pokazywać, że "nie dawał żadnego sygnału" :lol: To było niesamowite :p . "Ja dawałem sygnał wejścia ? Nie wydaje mi się."
BTW to nie każdy wskaźnik repaintuje. Po prostu na takie trzeba uważać i nie używać ich do zajmowania pozycji.
Jest w trzymany w"ryzach" (bot), na grającym interwale nie zauważyłem że repaintuje :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ