Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
psk89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 cze 2016, 07:39

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: psk89 »

Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć skąd się wziął taki minus na tej pozycji?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

psk89 pisze:Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć skąd się wziął taki minus na tej pozycji?
Swap + prowizja + bilans na minus + prawdopodobnie rozszerzony spread na zamknięciu rynków.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

psk89 pisze:Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć skąd się wziął taki minus na tej pozycji?
Ale czego konkretnie nie rozumiesz ? Między ceną otwarcia, a ostatnim kursem jest różnica 50 pipsów i stąd taka strata. Po prostu w Tickmill i Vipro na zamknięciach piątkowych spraed na większości par walutowyvh mocno się rozszerza. Na Gbp/ Aud rozszerzył się do 60 pipsów.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

MarioDM pisze: Na Gbp/ Aud rozszerzył się do 60 pipsów.
Sam z siebie się nie rozszerzył ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

MarioDM pisze:
psk89 pisze:Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć skąd się wziął taki minus na tej pozycji?
Ale czego konkretnie nie rozumiesz ? Między ceną otwarcia, a ostatnim kursem jest różnica 50 pipsów i stąd taka strata. Po prostu w Tickmill i Vipro na zamknięciach piątkowych spraed na większości par walutowyvh mocno się rozszerza. Na Gbp/ Aud rozszerzył się do 60 pipsów.
hmmm u mnie od dawna już max spread na parach z gbp o północy jak i na piątkowe zamknięcie (notabene też o północy ;) ) to 20 pestek a dokładnie 19,9.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Włącz sobie w ustawieniach wyświetlanie ceny Ask. Masz shorta, on jest rozliczany po Ask a na wykresie wyświetla Ci się tylko bid teraz. Spread trzeba doliczyc

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Zauważyłem, że w Vipro, a więc i pewnie w całym Tickmill, księgowość nie działa w piątek, bo wpłaty/wypłaty w piątki nie wychodzą ani nie wchodzą. Z czego wynika ta awersja do piątku ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Dzień dobry!

Księgowość w piątki pracuje w normalnych godzinach. Jeśli złożył Pan zlecenie wypłaty i nie zostało zrealizowane w ciągu 24 godzin, prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tickmill pisze:Dzień dobry!

Księgowość w piątki pracuje w normalnych godzinach. Jeśli złożył Pan zlecenie wypłaty i nie zostało zrealizowane w ciągu 24 godzin, prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta.
Księgowość w piątki nic nie księguje na kontach klientów. Ani wpłat ani wypłat. Wiem, bo akurat zdażyło mi się obie rzeczy robić w czwartek po południu i w piątek nic się nie działo. Wpłaty nie są dopisywane, a wypłaty odpisywane z konta.
Jak mam się skontakowac z obsługą klienta ? Dzwonić na Cypr ? Poza tym dzwoniąc o godzinie 15 czy 16 nic już nie przyspieszę.
Na przyszłość będę dokonywał obu rzeczy najpóźniej w środę lub poczekam do poniedziałku.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Dobry wieczór!

Pozwoliłem sobie sprawdzić wpłaty oraz wypłaty na pańskim rachunku. Wpłaty księgowane były:
1. 7 września 2018, piątek
2. 13 listopada, wtorek
3. 14 listopada, środa
4. 7 grudnia, piątek

Wypłatę robił Pan jedną, 18 października w czwartek

Jak widać, dwie z pięciu transakcji przeprowadzone były w piątek. Żadna w poniedziałek. Nie ma zatem absolutnie żadnych podstaw aby twierdzić, że wpłaty i wypłaty w piątki nie są realizowane. Pozdrawiam!
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

ODPOWIEDZ