Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

i serio siedzisz o 3 w nocy i skalpujesz na jenach? :lol:
ale daxa chyba w koncu naprawili. od tygodnia spread w trakcie sesji EU non stop 0,75 pips. jak w nocy nie wiem, wtedy wole spac = 8)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

No i u mnie również zaczynają się dziać "dziwne rzeczy", nawet na spokojnym rynku na otwarciu zleceń oczekujących i na zamknięciu SL czy TP poślizgi wyłącznie na korzyść Tickmill. Chyba broker zrobił sobie taki dodatkowy/ukryty spread...?
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mustafa pisze:No i u mnie również zaczynają się dziać "dziwne rzeczy", również na spokojnym rynku na otwarciu zleceń oczekujących i na zamknięciu SL czy TP poślizgi wyłącznie na korzyść Tickmill. Chyba broker zrobił sobie taki dodatkowy/ukryty spread...?
Mustafa,
opcji jest wiele, ale najlepiej mimo wszystko napisać do brokera - przekazać nr konta, ID zleceń i wtedy sprawdzą co i jak. Może pech, może mają znowu jakiś problem z LP, może jakaś awaria, a może da się to reklamować i dostaniesz zwrot. Spróbuj, bo postem na forum to ani Tickmill nie zgadnie o które zlecenia chodzi, ani sobie tym niespecjalnie pomożesz :)

Btw. faktycznie spread na DAX w trakcie sesji cały czas utrzymuje się na poziomie 0,75 pips. Mierzę średnie wartości od paru dni i chyba największy skok jaki widziałem to do 3.0 pips. Może dziś uda mi się sprawdzić jak wygląda sytuacja po godzinach sesyjnych.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Mnie za to często się tnie platforma, tez tak macie? ale być moze to problem z netem :think:

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

wiele osob nie rozumie ze jesli nie ma konfliktu interesów ze swoim brokerem to ma go z brokerem swojego brokera a jest to duzo bardziej chujowa sytuacja bo wtedy wasz broker rozkłada rece bo nie chce byc stratny skoro pobiera tylko prowizje od otwarcia/zamkniecia.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Jones »

Nieśmiertelny Trader pisze:Mnie za to często się tnie platforma, tez tak macie? ale być moze to problem z netem :think:
u mnie platforma chodzi bez zarzutu
hej
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Nieśmiertelny Trader pisze:Mnie za to często się tnie platforma, tez tak macie? ale być moze to problem z netem :think:
nie miałem nigdy żadnej zwiechy u nich, a korzystam z ich platformy od ponad pół roku :)

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zerknąłem na VPSa - żadnych rozłączeń nie miałem.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Po wpisach tutaj widać kto zarabia.Broker ma bardzo dobre warunki handlu,ale tylko dla tych którzy używają platformy do treningu.W dłuższym czasie ten broker nie pozwoli zarobić Wam żadnej kasy.Kiedyś Armada teraz Tickmill.Różnica jest kolosalna.W moim przypadku platforma zawieszała się tak często,że jakikolwiek trading przestał mieć sens.A gwożdziem do trumny była sytuacja kiedy miałem pozycję na buy a wykres u tego brokera stał w miejscu ( inne platformy mt4 u innych brokerów były już 40 pipów wyżej).Pomyślałem coś jest nie tak i postanowiłem zamknąć pozycję.Dokładnie w momencie zamknięcia pozycji kurs i świeczka były już takie same jak u innych broków.Ale broker pozwolił mi zamknąć pozycję po cenie stojącej w miejscu świeczki(czyli 40 pipsów niżej od ceny rynkowej).Dlatego dziękuję i życzę szczęścia Wszystkim,którzy jeszcze mają wiarę w tego broka.Data tego zdarzenia to ta sama data kiedy ktoś na ForexFactory wkleił zdjęcia Daxa w wątku Brokerzy.

Monty Python
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2016, 15:53

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Monty Python »

To co oni wyprawiają z DAXem na njusach rynkowych to jest absolutny skandal. Hamują kwotowania, potrafią zatrzymać na minutę, dwie kiedy rynek odpala w kosmos. Może ktoś by się od nich wypowiedział jak długo zamierzają jeszcze zarzynać klientów.

ODPOWIEDZ