Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Nigdy nie kreowaliśmy naszej oferty na rewolucyjną. Jesteśmy jednak przekonani, że biorąc pod uwagę całość transakcji (spread + prowizja), nasza oferta jest bardzo dobra. W najbliższych dniach ogłosimy dodatkowo promocję, skierowaną jedynie na rynek polski, dzięki której oferta stanie się jeszcze korzystniejsza.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

mayamak
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: mayamak »

Tickmill pisze:Nigdy nie kreowaliśmy naszej oferty na rewolucyjną. Jesteśmy jednak przekonani, że biorąc pod uwagę całość transakcji (spread + prowizja), nasza oferta jest bardzo dobra. W najbliższych dniach ogłosimy dodatkowo promocję, skierowaną jedynie na rynek polski, dzięki której oferta stanie się jeszcze korzystniejsza.
Jeśli mogę coś zasugerować jako użyteczną promocję dla klientów na rynku polskim to przydałoby się program wspierający rozliczenie podatku PIT. Takie oprogramowanie udostępnia np. AdmiralMarkets oraz ForexClub

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mayamak pisze:
Tickmill pisze:Nigdy nie kreowaliśmy naszej oferty na rewolucyjną. Jesteśmy jednak przekonani, że biorąc pod uwagę całość transakcji (spread + prowizja), nasza oferta jest bardzo dobra. W najbliższych dniach ogłosimy dodatkowo promocję, skierowaną jedynie na rynek polski, dzięki której oferta stanie się jeszcze korzystniejsza.
Jeśli mogę coś zasugerować jako użyteczną promocję dla klientów na rynku polskim to przydałoby się program wspierający rozliczenie podatku PIT. Takie oprogramowanie udostępnia np. AdmiralMarkets oraz ForexClub
Jeśli Tickmill okaże się równie solidny, co Vipro to zapewne niebawem dołączy do naszego grona (o ile wyrazi również taką chęć :) ), a wraz z tym zostanie udostępniony nasz program do podatku i pozostałe korzyści.

Btw. niebawem Program Podatek przejdzie małą metamorfozę! :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

mayamak pisze:Jeśli mogę coś zasugerować jako użyteczną promocję dla klientów na rynku polskim to przydałoby się program wspierający rozliczenie podatku PIT. Takie oprogramowanie udostępnia np. AdmiralMarkets oraz ForexClub
Programu do obliczania podatku co prawda nie mamy, ale na życzenie klientów możemy sporządzić rozliczenie rachunków prowadzonych w EUR, USD lub GBP. Jeśli rachunek prowadzony jest w PLN wystarczy sporządzić pełen raport w MT4 - niezbędne do wypełnienia PIT informacje znajdą się tam.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

olekdudi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 cze 2013, 10:51

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: olekdudi »

Witam,
Mam pytanie czy dla waszych starych Klientów ( w 2014 roku miałem konto w Tickmill Ltd) będzie jakaś zachęta do powrotu?
Ewentualnie czy pojawi się info o promocjach np. na skrzynce mailowej?
Myślę że wielu ludzi chętnie do Was powróci.

pozdrawiam

OD

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

olekdudi pisze:Witam,
Mam pytanie czy dla waszych starych Klientów ( w 2014 roku miałem konto w Tickmill Ltd) będzie jakaś zachęta do powrotu?
Ewentualnie czy pojawi się info o promocjach np. na skrzynce mailowej?
Myślę że wielu ludzi chętnie do Was powróci.

pozdrawiam

OD
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro ogłosimy promocję, która powinna powinna zainteresować zarówno naszych starych, jak i nowych klientów :)

Informacja zostanie wysłana zarówno na maila, jak i przedstawiona tu na forum.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

mayamak
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: mayamak »

Tickmill pisze:
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro ogłosimy promocję, która powinna powinna zainteresować zarówno naszych starych, jak i nowych klientów :)

Informacja zostanie wysłana zarówno na maila, jak i przedstawiona tu na forum.
Przydałoby się również dla obecnych :) Testuję konto ECN od wczoraj

JAC84
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2012, 14:08

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: JAC84 »

Tickmill ma ochronę kont przed ujemnym saldem?

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

mayamak pisze:
Przydałoby się również dla obecnych :) Testuję konto ECN od wczoraj
Istniejące konta mają już warunki promocyjne :)
JAC84 pisze:Tickmill ma ochronę kont przed ujemnym saldem?
Jako broker STP/ECN Tickmill UK nie posiada zabezpieczenia przed ujemnym saldem. Gdyby jednak taka sytuacja się wydarzyła, każdy przypadek będzie indywidualnie analizowany i będziemy dążyć do kompromisu z klientem.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Witam

Czy wiadomo już coś o tej promocji co zapowiadaliście?
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

ODPOWIEDZ