TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Chwała Jarosławowi za tego typu podejście :564: i wysłanie cwaniaków na drzewo 8) :twisted:

Gentleman
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:33

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Gentleman »

Problemy klientów zaczynają się przy wypłacie środków. Radzę przeczytaj o nich tutaj:
https://selectednews.info/pl/teletrade/
https://www.forexpeacearmy.com/forex-re ... er-page=10

Awatar użytkownika
zielony_wiatr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 08 lis 2019, 20:52

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: zielony_wiatr »

Jaki ta sprawa miała finał?

Awatar użytkownika
fxfreak
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2019, 15:29

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: fxfreak »

Właśnie, jak skończyła się ta sprawa? Miałem u nich do grudnia konto i wszystko było spoko tylko na kasę czekałem 3 dni.
"rynki nigdy się nie mylą - za to opinie, często"

Vadim Kruglyakov
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 15:18

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Vadim Kruglyakov »

Jak zostałem okradziony w Teletrade na 300 000 $

Cześć. Nazywam się Vadim Kruglyakov i chcę opowiedzieć szczerze o moim związku z Teletrade, w przeciwieństwie do fikcyjnych recenzji, które piszą sobie ich menedżerowie.
Dzięki projektowi Giełda Traderów Teletrade zabrał u mnie 300 tysięcy dolarów z dwóch kont.
Numery kont, aby nikt się nie wątpił: 580480 i 606067. Sprzedawca, który został przedstawiony dla mnie, zabrał wszystkie pieniądze wtedy, kiedy jego szef Siergiej Sarojan dał mu znak. Teraz, łącząc siły z innymi ofiarami, próbuję osiągnąć sprawiedliwość.

Podziękowania dla firmy reklamowej Amillidius oraz osobiście Bogdanowi Terzi za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy dotrzeć do prasy.
Otwarcie opowiedzieliśmy o tym, jak oszukują w Teletrade i Państwo mogą dowiedzieć się o tym w Google, jeżeli wyszukiwać informacje na temat „oszukanych klientów Teletrade”.

Obecnie broker Teletrade jest ścigany w dwóch krajach: Rosji i Kazachstanie. Zarówno w Rosji, jak i w Kazachstanie zostały otwarte sprawy w ramach oszustwa na szczególnie dużą skalę, główne osoby firmy siedzą, a właściciele - Anna Chernobay i Oleg Suvorov - uciekają przed sprawiedliwością na całym świecie.

Projekt Giełda Traderów został zamknięty, ale klienci są okradani nawet dzisiaj - poprzez usługę TeleTrade Invest, w której konta nie są już okradzione przez ludzi, tylko przez roboty handlowe. Klientom proponują podłączyć się do tych robotów w celu kopiowania transakcji w trybie automatycznym, żeby w takim przypadku zarabiać pasywnie.
Ale to wszystko jest kłamstwem - gdy tylko zdecydują z góry, że nadszedł czas, abyście rozstali się ze swoimi pieniędzmi, programiści resetują konto Państwa, otwierając nierentowne transakcje z właśnie tych robotów.

Nie polecam również samodzielnie handlować przez Teletrade. Mamy historię tunezyjskiego mężczyzny o nazwisku Abdullatif Hashim Albargawi, u którego zabrali pół miliona dolarów bez żadnych robotów oraz traderów.
Zarząd Teletrade po prostu zablokował jego konto, zalogował się do terminala za pomocą jego konta i otwierał transakcję po transakcji wbrew trendowi, aż wszystko zostało zabrane. Szczegóły można znaleźć w Google na wyszukiwanie „Oszukany klient Teletrade z Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi”
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Roman Brodosa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2020, 17:02

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Roman Brodosa »

Nazywam się Roman Brodosa i jestem klientem firmy Teletrade.
Numer konta 3342180.
Teletrade oszukał mnie na 175 000 dolarów.

Najpierw wpłaciłem 135 000 dolarów, a oni dali mi sprzedawcę, który zabrał moje pieniądze zgodnie z zarządzeniem kierownictwa Teletrade. Potem obiecali mi, że wszystko załatwią i namówili, żebym przyniósł kolejne 40 000 dolarów do Teletrade. Kiedy zaczynałem, popełnili systemowy błąd i ukradli wszystkie moje pieniądze. Pracownicy Teletrade piszą o sobie pozytywne opinie, dzięki czemu recenzje oszukanych klientów spadają i nie są widoczne.

My, oszukani klienci Teletrade, przy wsparciu kampanii reklamowej „Amillidius” i jej szefa Bogdana Terzi organizujemy konferencje prasowe, na których opowiadamy o wszystkich oszukańczych planach Teletrade, za pomocą których oszukują swoich klientów. Nasze konferencje prasowe można zobaczyć wpisując w Google: „Oszukani klienci Teletrade”.
W sprawie oszukiwania klientów rozpoczęto przeciwko Teletrade w Rosji i Kazachstanie sprawy karne w ramach artykułu „Oszustwa na szczególnie dużą skalę”. Najwyżsi menedżerowie tej firmy zostali już aresztowani, a właściciele firmy Teletrade Anna Chernobay i Oleg Suvorov uciekli przed sprawiedliwością i ukrywają się.

Teraz Teletrade oszukuje klientów za pomocą projektu Sync Trading, w którym roboty handlowe są handlowcami.
Klienci łączą się z tymi robotami i kopiują swoje transakcje. W odpowiednim momencie programiści Teletrade otwierają nierentowne transakcje na kontach tych robotów i przelewają ich prawdziwe pieniądze klientom.

A dla klienta z Tunezji, Abdullatif Hashim Albargawi, właściciele Teletrade zablokowali dostęp do konta, weszli do terminala handlowego za pomocą jego haseł i otworzyli nierentowne transakcje do tej pory, dopóki w ciągu nocy nie stracili pół miliona dolarów. Film tego klienta można obejrzeć na żądanie w Google: „Oszukany klient Teletrade z Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi”

Olga Kruglyakova
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 14:56

Teletrade zabrał konto za 10 000 dolarów

Nieprzeczytany post autor: Olga Kruglyakova »

Nazywam się Olga Kruglyakova, w Teletrade zabrano u mnie 10 000 dolarów. Numer konta 626576.

Pieniądze zostały zainwestowane w projekt Teletrade „Giełda traderów”, gdzie trader zaproponowany przez brokera zabrał wszystkie moje pieniądze do zera.
Pomimo tego, że w biurze powiedzieli mi, że jest to prawie bezpieczny sposób na zarabianie pasywne, że trader jest uczciwy i niezależny, handluje na procent od zysku, więc jest bezpośrednio zainteresowany zyskiem. Ale jak się później okazało, ten trader ulegał Teletrade i na polecenie stamtąd zabrał moje konto za jeden dzień.

Zdarzyło się to z każdym, kto miał nieszczęście uwierzyć w obietnice Teletrade, ale reakcje ofiar tonęły w fałszywych pochwałach botów. Ja, mój mąż i inne osoby okradzione przez tego brokera zjednoczyli się tego lata, aby przebić się przez ścianę kłamstw PR specjalistów Teletrade.

Dzięki chłopakom z firmy Amillidius i ich liderowi Terziemu Bogdanowi odbyliśmy już kilka konferencji prasowych, na których głośno mówiliśmy i udowodniliśmy, jakie są sprawy. Wyszukajcie frazę „oszukani klienci Teletrade” w Google, a zobaczą Państwo prawdziwe informacje. Także o tym, że Teletrade pojawia się w sprawach karnych o oszustwach na dużą skalę w Rosji i Kazachstanie, że niektórzy szefowie są już w więzieniu, podczas gdy inni znajdują się na międzynarodowej liście poszukiwanych.

Obecnie projekt TeleTrade Invest jest używany do opróżniania rachunków, na których roboty handlują, a klienci mogą kopiować ich transakcje, żeby zarabiać pasywnie. Tak jak wcześniej realne traderzy, teraz roboty wcześniej czy później zabiorą Państwa konto. Nie dadzą Państwu pieniędzy.
Osoby, które samodzielnie handlują w Teletrade, również są narażone na duże ryzyko. Jednym z członków naszej grupy jest obywatel Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi.
Kilka lat temu wyciekło mu pół miliona dolarów z jego konta osobistego, które nie jest zarządzane i nie jest z niczym powiązane.

Jak to się stało?
Wpiszcie w Google „Oszukany klient Teletrade z Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi” i podziwiajcie się całkowitemu brakowi skrupuł i zuchwałości tego biura.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Alexander Rogovskiy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:15

80 tysięcy dolarów skradziono przez Teletrade

Nieprzeczytany post autor: Alexander Rogovskiy »

Chcę rozcieńczyć swoją historią fałszywe recenzje, które piszą sami pracownicy Teletrade.

Zacznę od imienia i nazwiska oraz numeru konta, aby nie było wątpliwości, że jestem prawdziwym klientem. Alexander Rogovskiy, numer konta 608519.

Teletrade złapał mnie i dzwonił do mnie przez kilka miesięcy, obiecując wspaniałe zyski. W końcu zdecydowałem się zainwestować 80 000 dolarów, które otrzymałem po sprzedaży domu.
Dali mi tradera, a on zabrał wszystkie moje pieniądze, otwierając przegrane transakcje wbrew trendowi. Jest wielu takich jak ja, ale nie słyszą nas za tonami płatnych materiałów i niestandardowych recenzji.

Dlatego zjednoczyliśmy się i przy wsparciu firmy reklamowej Amillidius i Bogdan Terzi przełamaliśmy tę blokadę informacyjną. Wyszukaj „oszukane klienci Teletrade” w Google, aby poznać wszystkie szczegóły, które przekazaliśmy dziennikarzom.
Wszystkim przekazaliśmy również informacje o sprawach karnych.

W Rosji i Kazachstanie ten broker został już oskarżony o „oszustwo na dużą skalę”, następne są Ukraina i Europa.
Nie mogę się doczekać, aż ukraińskie kierownictwo, podobnie jak Kazachowie, trafi do więzienia. Najważniejsze, żeby nie uciekać, jak obecny właściciel Teletrade Oleg Suvorov z ciotką Anną Chernobay.

Dziś ich projekt TeleTrade Invest działa na pełnych obrotach, w którym ludzie są przekonani do łączenia swoich kont z robotami handlowymi, które zabierają depozyty na korzyść firmy na polecenie programistów.
Nawet jeśli zdecydujesz się handlować samodzielnie, nie dadzą Ci pieniędzy.

Wyszukajcie w Google słowa „oszukany klient Teletrade z Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi, ” - dowiecie się, jak Tunezyjczyk w ciągu jednej nocy stracił pół miliona dolarów z jego osobistego konta handlowego.
Po prostu zablokowali dostęp, zalogowali się za pomocą jego nazwy użytkownika i hasła i zresetowali konto.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2020, 15:25 przez Alexander Rogovskiy, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ