Szwecja umiera

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

T-REX pisze:Prawdą jest, ze jako koleś z Afryki widział objawy rasizmu nawet w tym ze cukier jest biały.
Anglicy zmienili nazwę tablicy szkolnej z Blackboard na Whiteboard z powodu poprawności politycznej.
Co do afrykańskich muzułmanów to jest całkiem inna historia, inna kultura i obyczaje.
Jak mi to powiedział kiedyś Somalijczyk - albo mi mówisz prosto w twarz albo ja wyciągam karabin maszynowy. :)
U nich nie ma takiego fanatyzmu religijnego. Za to w niektórych krajach afrykańskich jest kara śmierci za homoseksualizm.
Azja to inna bajka.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

T-REX pisze:Dajemy sobie włazić na głowę bo taka jest nasza kultura - nie dla przemocy, rasizmu i ksenofobii.

moze dziennikarzy i rządzących ale nie moja
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Moja też nie. Nie podoba mi się islam i kropka. Nie będę się tłumaczyć czemu. Problem mają Ci, którzy są po ich stronie.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

jamesfisher pisze:Problem mają Ci, którzy są po ich stronie
:564:

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

W naszym kraju na szczęście tego jeszcze nie ma (albo mi się tylko wydaje)... Ciekaw jestem na ile (ogólnie jako naród) jesteśmy tolerancyjni.

Z działu humor:
Sprawa sądowa
-Czarny mężczyzna oskarża dwóch białych mężczyzn o pobicie
-Sąd pyta się jednego z napastników dlaczego pobili czarnego
-Na to odpowiada:
Wie wysoki sąd, jechałem sobie autobusem. Na jednym z przystanków wsiadł ten murzyn, staje obok mnie, nagle czuję że
że coś mi stoi na nodze, patrzę a to ten czarny. Lecz ja jestem miły i myślę może się domyśli i zejdzie mi ze stopy, czekam..
czekam.. a on nic, no to myślę poczekam 30 sekund. Patrzę na zegarek potem na murzyna, na zegarek na murzyna.
Minęło 30sekund a on dalej stoi no to myślę, jestem cierpliwy dam mu minutę, no więc patrzę na zegarek i na murzyna, na ze
zegarek i na murzyna. Minęła minuta on dalej stoi to sobie myślę. Cham specjalnie to robi, no to pizd mu w mordę.
-Aha rozumiem (sędzia)
-A pan czemu zaczął bić tego czarnoskórego?
-No wie wysoki sąd
Stoję sobie w autobusie patrze stoi murzyn obok białego. Ten biały cały czas spogląda na czarnego i na zegarek na czarnego
i na zegarek, nagle ten go sru w pysk uderzył. No to myślałem że w całym kraju się zaczęło

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

Całe szczęście, że Polska nie jest jeszcze atrakcyjnym krajem dla wszystkich imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu. Mamy po prostu za słaby socjal i za mało rozwiniętą gospodarkę, żebyśmy spodziewali się czegoś podobnego, z czym obecnie ma do czynienia Francja albo Włochy.

Co ciekawe, dla emigrantów z Bliskiego Wschodu jesteśmy mało atrakcyjnym krajem, ale już dla uchodźców z Kaukazu już nie.

W Wołominie, w godzinach wieczornych, szczególnie w miesiące wiosenne, trochę nieprzyjemnie wracać do domu z pracy. Na stacji, człowiek dziwnie się czuje, kiedy 20 dorosłych mężczyzn, którzy mówią łamanym Rosyjskim, stoi przy wyjściu z peronu i ocenia wychodzących Polaków i Polki.
(zaznaczam, że nie jestem nastawiony rasistowską do tych osób - rozumiem, że wojna, brak perspektyw, głód i chęć powalczenia sobie o lepsze życie).

Jednak Ci ludzie, skoro przebywają już w Polsce, mogli by choć w minimalnym stopniu zadbać o jakąś znajomość języka Polskiego - choć chęci asymilacji z ludźmi żyjącymi tutaj.

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

RAY of Sunshine nie oglądałem tego co przesłałeś, ale w Koranie jest tak:
62 Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli,
ci, którzy wyznają judaizm,
chrześcijanie i sabejczycy,
i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni
i którzy czynią dobro,
wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana;
i nie odczują żadnego lęku,
i nie będą zasmuceni!



Tak swoją drogą, ciekawe czy dużo jest muzułmanów podobnych do naszych pseudokatoli, którzy w życiu nie próbowali przeczytać Pisma Świętego, a co dopiero zinterpretować.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ