Szukam aktywnego forum o robotach

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Ciekawy Nie wiem co takie niezrozumiałego jest w tym co tu zostało przedstawione.

Z tego co tu panowie piszą (z czym się zgadzam) to trzeba się wykazać - innej drogi nie ma chyba że sam takie forum stworzysz np z garstką ludzi.
Nikt Ci nie da przepisu: musisz wiedzieć co to jest A, B, D i G i musisz się posługiwać X,W i F bo to nie o to chodzi - trzeba się uzupełniać.
Sama wiedza nie wystarczy, trzeba pokazać że się coś ma oleju w głowie to na pewno i też że potrafisz się dzielić z innymi - bo co po kimś kto ma wiedzę ale się nie dzieli (a właśnie tu chyba chodzi o efekt synergii).
Na miejscu takich ludzi z zamkniętych for starałbym się szukać ludzi który oprócz wiedzy są skłonni do dzielenia się nią i pomocy. Tak więc aby coś dostać najpierw trzeba coś dać - czyli wychodzi tak jak piszesz najpierw dajesz a potem jest szansa że ktoś to zauważy i doceni.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010, 16:31 przez Tig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

Tig3r ależ wszystko jest zrozumiałe - ja lubię jasne zasady. I tyle. Niektóre sformułowania przypominały mi po prostu metody stosowane w niektórych przetargach ;) - jeśli rozumiesz o co mi chodzi ;)

ps. to tyle ode mnie - ogólnie wiem już o co chodzi, dziękuję bardzo za cierpliwość

Pozdrawiam serdecznie :)

PanPiotr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:04

Nieprzeczytany post autor: PanPiotr »

To może lepiej znaleźć programistę przekonać go do swojej racji i wtedy on będzie współpracował z tobą :) Ty dajesz pomysły rozwiązania , a on przekłada to na ea i obydwoje czerpiecie korzyści z waszej pracy :)

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

PanPiotr nie w tym rzecz.. Przypomnę, że dyskusja zaczeła się od:
Ciekawy pisze:Wszystko fajnie ale to niestety trochę błędne koło. Każdy kiedyś zaczynał i musi skądś pozyskiwać wartościową wiedzę.
i o to mi chodziło dyskutując z Cyb. Po prostu trochę ubolewam, że dostęp do tak konkretnej wiedzy jest zarezerwowany dla garstki.

PanPiotr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:04

Nieprzeczytany post autor: PanPiotr »

Ciekawy rozumiem , ale wiesz to jest coś na zasadzie szkolnej bandy , jak się uformuje to jest samo wystarczalna i trudno jest później się obcym tam dostać. Zresztą to jest ich praca , więc oni sami decydują kto i kiedy dojdzie do grupy. Mogą dopuścić osobę całkowicie zieloną , a nie dopuścić profesjonalisty , a czemu ?

Bo tak. Nie ma reguły .

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

Ciekawy powód zaknięcia jest jasny, nikt nie chce zeby pojawiały sie na tkim forum tematy "Jak wysłac zlecenie", jak zrobic petle for, albo "kto moze mi zmienic to EA".
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

ODPOWIEDZ