Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
13 gru 2022, 23:59
hehe
nic nie dygaj :)
Ok. Rozumiem że nic nie robimy bo najwiekszą szkodą jest delikatny foszek cipuszki magnolki nigdzie nie zdefiniowany, generalnie określony jako wydumany mentalny złam jej mości osiemnastki.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

hehe. nic nie dygaj w sensie że wczoraj było już b.późno :) ciemna noc
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
kera.p
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 689
Rejestracja: 09 maja 2010, 00:48

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: kera.p »

Ja troszkę zacząłem szukać kogoś gdzie mógłbym podejrzeć tradera w akcji i bez rezultatu. Od Miłosza Mielnika dostałem bana i to po 1 emailu. Niby robi live trading i pokazuje wszystko ale trzeba założyć konto u brokera jakiegoś VANTAGE i zrobić tranzakcje na 2 loty. Więc zapytałem czemu kończy zapisy w niedziele bo jak jest weekend to nie zrobię mu 2 lotów :) i że to trochę nie tak wystawiać ludzi uczących się na taki obrót bo pewnie pójdzie w straty - no i ban :)... obraził się...
Za to Łukasz Fiołek niby przekazuje teraz za darmo całą wiedzę i szkoli na miejscu i będą materiały i można jeździć do niego więc myślę czemu nie. Ponoć ostatnia szansa :wink:
No to dzwonię bo na webie nr był i w rozmowie się dowiedziałem że pierwsze spotkanie na koniec miesiąca i trzeba pokryć koszty 5tysi netto. To netto mnie dobiło :d .
A czy ktoś był u Łukasza na szkoleniach - ponoć prowadzi od dawna i chwali się wynikami studentów...
"DOŚWIADCZENIE - nazwa jaką nadajemy naszym błędom" :wink:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zerknij na to:
fibonacci-team-t21823-20.html

Nieciekawy początek.
Strategia chwalenia się wynikami "studentów" jest stara jak świat... na dwudziestu 18 osób poniesie stratę a 2-3 odniesie sukces w krótkim terminie i tych pokazujemy a o reszcie mówimy ze nie chcą ujawniać swoich wyników i tyle. Podobną taktykę stosują sprzedawcy systemów EA - zapuszczają 30 robotów a sprzedają te co zarobiły z reguły pokazane są wyniki góra z kilku miesięcy....
Fikołek na swojej stronie chwali się że jest AKTYWNYM inwestorem na FX.... jeżeli to prawda to niech pokazuj wyniki jak chce kasę.... to "quid pro quo" albo spadaj taki przekaz miałbym do wszystkich kołczy-szkoleniowców.
Pzdr
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ