szkola-forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

boom pisze:Od tego że mam ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze w system którego nie znam . To po jaką cholere płaciłem za kurs ??

Czy od tego , że zastanawiając sie nad tym dłużej , stwierdzziłem , że poszukam wsioka w necie i znalazłem .

Znalazłem go na amerykańskim LTR . Gościu tam inwestuje na podstawie dywerygencji na wysokich intereałach .

Noi pewnego dnia , uczę się ucze , mamy skypa , a tu ku..r nagle sebastian

bla BLA BLA thank you my friend

Tego jest tak dużo że nie wiem czy mi sie chce napierdzielać w tą klawiature

Position trading - pała inwestor
To ten cały Sebastian to oszust i dobry trader ,czy tylko oszust?

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Cadermo pisze:
boom pisze:Od tego że mam ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze w system którego nie znam . To po jaką cholere płaciłem za kurs ??

Czy od tego , że zastanawiając sie nad tym dłużej , stwierdzziłem , że poszukam wsioka w necie i znalazłem .

Znalazłem go na amerykańskim LTR . Gościu tam inwestuje na podstawie dywerygencji na wysokich intereałach .

Noi pewnego dnia , uczę się ucze , mamy skypa , a tu ku..r nagle sebastian

bla BLA BLA thank you my friend

Tego jest tak dużo że nie wiem czy mi sie chce napierdzielać w tą klawiature

Position trading - pała inwestor
To ten cały Sebastian to oszust i dobry trader ,czy tylko oszust?
Nie rozumiem . Możesz jaśniej ?

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

boom pisze: Nie rozumiem . Możesz jaśniej ?
Czy ten Sebastian naprawdę nie umie grać na forexie i żyje tylko ze szkoleń ?
Czy może umie zarabiać na forexie ,ale dodatkowo robi ludzi w konia na dobrą kasę?
Pozdrawiam

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Nie jest samodzielnym traderem jeśli o to pytasz

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

boom pisze:Nie jest samodzielnym traderem jeśli o to pytasz
Czyli nie utrzymuje się z forexu ?

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Cadermo pisze:
boom pisze: Nie rozumiem . Możesz jaśniej ?
Czy ten Sebastian naprawdę nie umie grać na forexie i żyje tylko ze szkoleń ?
Czy może umie zarabiać na forexie ,ale dodatkowo robi ludzi w konia na dobrą kasę?
Pozdrawiam
Wychodzi z założenia że jesteś durnym polaczkiem nie masz odwagi się nauczyć angielskiego i nie masz odwagi wejść na amerykańskie strony i dlatego postanowił zrobić na tym hajc

Widziałeś kiedys fachowy LTR ?

Widziałeś kiedyś fachową szkołę ??

Poszukaj a gwaruntuję Ci że znajdziesz

Dodano po 1 minutach:
Cadermo pisze:
boom pisze:Nie jest samodzielnym traderem jeśli o to pytasz
Czyli nie utrzymuje się z forexu ?
Utrzymuje też się z tego . Ale powtarzam , nie jest samodzielnym traderem

Korzysta z amerykańskich i angielskich LTR`ów

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

boom pisze:Wychodzi z założenia że jesteś durnym polaczkiem nie masz odwagi się nauczyć angielskiego
Nie jestem żadnym durnym polaczkiem. To po pierwsze. Po drugie angielski znam na dobrym poziomie. a po trzecie Tobie brakuje chyba kultury osobistej.

boom pisze:Poszukaj a gwaruntuję Ci że znajdziesz
Nie chce mi się szukać i nie potrzebuję.

Post zgłosiłem ja ,żebyś trochę ochłonął z tymi wyzwiskami...Jeśli chcesz ze mną prowadzić dyskusję to tylko w sposób kulturalny.

Awatar użytkownika
Tweester
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2007, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Tweester »

Boom: z ciekawości zapytam, czy kiedykolwiek widziałeś transakcję na żywo za realne pieniądze wykonaną przez urbańskiego? Czy całe te jego LTRY są robione na demo?

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Cadermo pisze:
boom pisze:Wychodzi z założenia że jesteś durnym polaczkiem nie masz odwagi się nauczyć angielskiego
Nie jestem żadnym durnym polaczkiem. To po pierwsze. Po drugie angielski znam na dobrym poziomie. a po trzecie Tobie brakuje chyba kultury osobistej.

boom pisze:Poszukaj a gwaruntuję Ci że znajdziesz
Nie chce mi się szukać i nie potrzebuję.

Post zgłosiłem ja ,żebyś trochę ochłonął z tymi wyzwiskami...Jeśli chcesz ze mną prowadzić dyskusję to tylko w sposób kulturalny.
Cadermo czytaj ze zrozumieniem :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Niestety nie jestem tak obyty z różnymi terminami związanymi z rynkiem forex(korzystam tylko z tej wiedzy ,która mi się przydaje) i nie wiedziałem co to LTR. Myślałem tylko ,że to chat. Nigdy z tego nie korzystałem. Ale to nie powód ,żeby wyjeżdżać z obraźliwymi wyzwiskami.

Daję definicję prosto od Sebastiana :mrgreen: Jakby ktoś nie wiedział tak jak ja.
LTR ma na celu wprowadzenie praktycznego zastosowanie strategi na uczonej na kursie. Wielu pseudo inwestorów czy tez osób prowadzących kursy ( powiedziałbym 95%) potrafi analizować tylko historyczne wykresy i nie umie podjąć decyzji na żywo. W moim LTR zawsze podejmujemy decyzje na żywo i analizujemy na żywo wykresy, jeśli ktoś uważa, ze jest inaczej to na pewno nie uczestniczył w moim LTR. Ltr ma być doszlifowaniem strategi i służy przede wszystkim do nauki, analizując na żywo i podejmując decyzje z mentorem mamy możliwość zapytania co robimy złe jeśli decyzja przyniosła stratę! Nie zawsze mamy dobre decyzje gdyż ceny nie jesteśmy przewidzieć, możemy tylko odpowiednio się zabezpieczyć aby straty były jak najmniejsze ( MM) , Nie ma systemów działających w 100% a problem dla osoby początkujące jest to,ze każdą porażka to zwątpienie w system i przez to właśnie 95% osób traci na Fx, z powodu ciągłej zmieniania i polepszania strategi! ( na forach jest setki strategi i wskaźników, a jak myślicie ile osób z forów zarabia?? pewnie nie pomylę się o wiele jeśli powiem zero!)

ODPOWIEDZ