szkola-forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

boom pisze:Kumasz jeden z drugim ?
Kumasz kumasz. Się czyta forum nie od wczoraj, się widzi, się kuma. Dedykuję swój 666 post wszystkim szkolącym.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 23:44 przez matka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Unfortunately, more to come

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Cadermo pisze:1. http://www.youtube.com/watch?v=G9ry2o5U ... re=related
2. http://www.youtube.com/watch?v=cO21zSo2 ... re=related

Ja polecam te linki.
Dla mnie to istna komedia.. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=WroWzO6F ... re=related
Kur zapiał .On jest wszędzie.... :shock: :shock: :shock: :shock:
http://www.powerforex.pl
Ile on ma tych szkół ? :cry: :cry:
To nagranie dalej istnieje w sieci ? Ja pier..

To ona miała uczyć naszą grupę !!!!

To ona robi 70%depa miesięcznie chłopinko dobroduszny heheheheheh :-P

Ale !

Była widziana na szkoleniiu ( zaraz po urbannie) u nijakiego : Dariusz Bartłomiejczak

I pisała tak :

: łoj jak sie znowu cieszę jezuniu , żnów umiem zarabiać Panie Darku , uczyłam się u sebastiana urbańskiego i tez nauczyłam się zarabiać

hehe


Zgroza !!!

To ona była w ofercie tego wsiuna
]To ona miała nas uczyć !! !!!!!!!!!!!!!

Kasia86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2011, 03:02

Nieprzeczytany post autor: Kasia86 »

boom wysyłasz 4 tysiące złotych jakiemuś przygodnie poznanemu gościowi z internetu i dziwisz sie że cie wykręcił - sorry ale winić możesz tylko i wyłącznie siebie, do urbańskiego nic nie mam bo con artist to zawód bardzo stary ale jak masz więcej niż 21 lat i tak sie dałeś wykręcić to sorry ale brak słów :?

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Kasia86 pisze:boom wysyłasz 4 tysiące złotych jakiemuś przygodnie poznanemu gościowi z internetu i dziwisz sie że cie wykręcił - sorry ale winić możesz tylko i wyłącznie siebie, do urbańskiego nic nie mam bo con artist to zawód bardzo stary ale jak masz więcej niż 21 lat i tak sie dałeś wykręcić to sorry ale brak słów :?
Co Ty mówisz ?

Dodano po 1 minutach:
Kasia86 pisze:boom wysyłasz 4 tysiące złotych jakiemuś przygodnie poznanemu gościowi z internetu i dziwisz sie że cie wykręcił - sorry ale winić możesz tylko i wyłącznie siebie, do urbańskiego nic nie mam bo con artist to zawód bardzo stary ale jak masz więcej niż 21 lat i tak sie dałeś wykręcić to sorry ale brak słów :?
To pochwal sie swoimi osiągnięciami małolato

Dodano po 35 minutach:

A jeśli mam być szczery to najbardziej boli mnie to że on na dzaeciakach robi kase :(


i robi na tym na prawde duże pięniądze

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Pan Sebastian zarobił te 48 tys. dolarów w tym roku pewnie nie na forexie a na wpływach ze szkoleń :mrgreen:

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

boom pisze:A jeśli mam być szczery to najbardziej boli mnie to że on na dzaeciakach robi kase Sad


i robi na tym na prawde duże pięniądze
Dlatego tym bardziej powinieneś zgłosić to na policję aby ukrócić ten proceder!

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

boom pisze:aha , zanim usunął moje konto ( bo wybuchłem u niego na forum) ( w watku pt. stwierdzam że się do tego nie nadaje , bo to już trwa ponad rok czy dwa )
dostałem wiele maili od współuczących się z e tak samo myślą tylko każdy sie boi powiedzieć wieśniakowi między oczy że jest śmieciem .
Rozumiem że nie masz dostępu do jego forum, ale czy jakieś zrzuty ekranu robiłeś albo ktoś z Twoich niezadowolonych znajomych mógłby zrobić żebyśmy mogli to tutaj umieścić?
Ewentualnie popytaj tych ludzi którzy pisali do Ciebie emaile czy możesz umieścić screeny z korespondencji od nich (oczywiście z zamazanymi danymi osobowymi).
Ja osobiście cieszę się że poważnie potraktowałeś moją prośbę o udokumentowanie udziału w tym szkoleniu.
Oczywiście spodziewałem się kpiąco-ironizujących komentarzy na Twój temat jak to nie omieszkał zrobić kasia86.
Tylko właśnie przez takie głupie drwiny ludzie nie mówią o swoich przeżyciach bo się obawiają tego rodzaju reakcji.
A jak już się zdecydują na powiedzenie czegoś to robią to z nowego konta i pochowani za proxy albo mobilnym netem z obawy przed głupimi docinkami.
I jak tu wtedy poważnie traktować coś takiego?
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Nie mam niestety więcej screeenów .

jednak myśle że to kwestia czasu , jak zaczną zgłoszać się inni . Najpiew będą potrzebowali trochę czasu żeby się otrząsnąć po tej "przygodzie " , dojść do siebie i na pewno się odezwą .

Bo to nie chodzi o 3999 Pln tak bardzo jak o czas który poświęciłeś i zaufanie . Mnie osobiście najbardziej boli właśnie to , strata czasu . Te miesiące .



2 lata temu jak jak go widziałem na youtube , to udawał że zapomniał mówić po polsku . Pomyślałem - pewnie wyjechał jak miał 3 , 4 latka do tej Angli .
Heh wyjehał jak miał dwadzieścia ileś , więc to jest niewykonalne żeby zapomnieć języka jak człowiek jest ju z ukształtowany .

Do tego pamiętam że ludzie mu zwracali właśnie na to uwage i pamiętam jak dziś filmik na youtube , w którym ontłumaczy że się podszkolił z polskiego i już lepiej mówi

Jeżeli to do ludzi nie przemawia to juz sam nie wiem co

Tylko wsiok mógł tak postąpić

Dodano po 12 minutach:
matka pisze:
boom pisze:Kumasz jeden z drugim ?
Kumasz kumasz. Się czyta forum nie od wczoraj, się widzi, się kuma. Dedykuję swój 666 post wszystkim szkolącym.
wooow

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

boom pisze:Nie mam niestety więcej screeenów .

Bo to nie chodzi o 3999 Pln tak bardzo jak o czas który poświęciłeś i zaufanie . Mnie osobiście najbardziej boli właśnie to , strata czasu . Te miesiące .
boom - dlaczego zdecydowałeś się mówić o tej szkole? Chyba jesteś pierwszym uczestnikiem który otwarcie zaczyna krytykować szkolącego jak i jego szkołę. Co przepełniło czarę goryczy że powiedziałeś sobie dość i na wewnętrznym forum skrytykowałeś nauczyciela "mentorka"?
Sławne powiedzenie pana S. to że po pół roku zaczyna się zarabiać a po roku uzyskuje się niezależność finansową, ktoś tego dokonał w tej szkole?

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Little Scalper pisze:boom zawołaj wiecej leszczy na to forum, niech opisza szczerze swoja historie :) sebastain urbański jako marketingowiec napewno liczy sie z opinia ktora panuje na tym forum wiec im wiecej was sie tu wypowie tym bardziej go zaboli a i tym sposobem uratujecie przyszle pokolenia leszczy od takich wlasnie cudaków.

ciekawe kiedy zwinie ten szemrany interes ?

sam jesteś leszczem

to taki właśnie sebastian
http://www.youtube.com/watch?v=hfndSj_2Wxg
2:00-2:04 puenta
sam jesteś leszczem leszczu

Dodano po 42 minutach:

Ci którzy mieli szkolenie u wsioka zapewne pamiętają rekomendacje na wejścia systemem którego on w ogóle nie uczy ponieważ system ten jest .. jak on to powiedział .. no bardzo profesjonalny i go nie uczymy w szkole forex .

Od czego tu zacząć ? hmm ]


Od tego że mam ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze w system którego nie znam . To po jaką cholere płaciłem za kurs ??

Czy od tego , że zastanawiając sie nad tym dłużej , stwierdzziłem , że poszukam wsioka w necie i znalazłem .

Znalazłem go na amerykańskim LTR . Gościu tam inwestuje na podstawie dywerygencji na wysokich interwałach .

Noi pewnego dnia , uczę się ucze , mamy skypa , a tu ku..r nagle sebastian

bla BLA BLA thank you my friend

Tego jest tak dużo że nie wiem czy mi sie chce napierdzielać w tą klawiature

Position trading - pała inwestor
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 19:36 przez boom, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ