szkola-forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Był tutaj wczoraj post osoby która brała udział w tej szopce pt. "szkola-forex" teraz widzę że post został ten skasowany, mimo że był czasami pisany w sposób obrażający właściciela szkoły forex to nie trudno się dziwić dlaczego. Po przeczytaniu jego relacji chciałem mu zadać pytanie, szkoda że wczoraj zapomniałem to zrobić.

Zrobię to teraz. Dlaczego nie zgłosiłeś gościa prowadzącego tą szkołę forex do FBI.

Z tego co opisywałeś to gość ewidentnie wyłudza pieniądze a praktyki które opisywałeś ewidentnie w niektórzych kewstiach podchodzą pod zwykłą kradzież. Biorąc pod uwagę sumę jaką sobie śpiewa za tą szopkę to ewidentnie dostał by parę latek.

Z tego co widzę jest zarejestrowany w UK a tam sąd by się z nim nie pieprzył - poleciał by szybko tym bardziej że jak sam pisałeś jest spora grupa osób poszkodowanych.

Nie pamiętam nick tej osoby która tutaj to wczoraj napisała ale jeżeli czytasz to aktualnie to zrób tak jak piszę. Zgłoś go na policję w UK a zajmą się jego szkoła forex bardzo szybko, możliwe nawet że odzyskacie swoje pieniądze a to niech będzie przestrogą że większość szkoleń ubranych w ładne strony tak jak szkoła forex to pic na wodę.

Niestety potwierdza się teoria że polak polaka zawsze wpier--oli a szczególnie za granicą.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Szkoda że post został skasowany, faktycznie.
pawelklos pisze:Zrobię to teraz. Dlaczego nie zgłosiłeś gościa prowadzącego tą szkołę forex do FBI.
No właśnie ciekawe, więc zadam pytanie w drugą stronę , może oskarżenia są na wyrost ? Nie biorę w obronę Urbańskiego, ale staram się spojrzeć obiektywnie. Jak na razie jeden post, w necie za bardzo nie ma co znaleźć ( aczkolwiek przyznaje ze za bardzo nie szukałem ) , skoro jest tyle poszkodowanych, wielu tak się czuje bezkarnie na forach pod osłoną rzekomej anonimowości i nic nie piszą . Skoro są nabijani w butelkę , ok, ale nikt anonimowo do tej pory nic nie pisał. Ciekawe czy zapisując się na to szkolenie coś podpisują na zasadzie dziwnej umowy że nie ma co do gościa skakać, przydało by się więcej faktów.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pawelklos pisze:Był tutaj wczoraj post osoby która brała udział w tej szopce pt. "szkola-forex" teraz widzę że post został ten skasowany, mimo że był czasami pisany w sposób obrażający właściciela szkoły forex to nie trudno się dziwić dlaczego.
Ja usunąłem post ponieważ treść została zedytowana przez autora do "...". Widać miał jakiś powód by zmienić zdanie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Microbi pisze:Szkoda że post został skasowany, faktycznie.
pawelklos pisze:Zrobię to teraz. Dlaczego nie zgłosiłeś gościa prowadzącego tą szkołę forex do FBI.
No właśnie ciekawe, więc zadam pytanie w drugą stronę , może oskarżenia są na wyrost ? Nie biorę w obronę Urbańskiego, ale staram się spojrzeć obiektywnie. Jak na razie jeden post, w necie za bardzo nie ma co znaleźć ( aczkolwiek przyznaje ze za bardzo nie szukałem ) , skoro jest tyle poszkodowanych, wielu tak się czuje bezkarnie na forach pod osłoną rzekomej anonimowości i nic nie piszą . Skoro są nabijani w butelkę , ok, ale nikt anonimowo do tej pory nic nie pisał. Ciekawe czy zapisując się na to szkolenie coś podpisują na zasadzie dziwnej umowy że nie ma co do gościa skakać, przydało by się więcej faktów.
No widzisz ja wczoraj ten post dosyć długi czytałem - szkoda że nie zrobiłem kopii.

On tam pisał że na prywatnym forum szkoły forex jedna osoba się wyłamała i napisała o swoim nie zadowoleniu i dopiero wtedy kolejne osoby się dołączyły.

Ogólnie pisał o tym jaki tam panuje reżim i cenzura. Za pochlebne opinie o szkole forex właściciel nagradzał itd. Nie odpowiadał na pytania i traktował ludzi pytających lub roszczących swoje prawa jak stado debili.

Długo by pisać a ja też nie jestem w stanie przytoczyć z głowy tak długiego postu który wczoraj się tutaj pojawił. Jednak analizując wypowiedź stwierdziłem że była prawdziwa ponieważ zawierała dużo szczegółów które w moim odczuciu przesądzały o tym że gość faktycznie wie o czym pisze.

A że właściciela szkoły forex nazywał "wieśniakiem" można chyba zrozumieć biorąc pod uwage fakt że został nabity w butelkę na duże pieniądze za szkolenie które defacto było istną parodią (z tego jak opisał te szkolenie) i biorąc pod uwagę to że potem tracił realne pieniądze na rynku jak również inni kursanci a szkolący miał ich w D-e i traktował jak debili to co się dziwić.

Szkoda że posty był skasowany bo był by dobrym ostrzeżeniem tym bardziej że szkoła forex jest w miarę dobrze wypozycjonowana a więc sezon leszczenia trwa w najlepsze.

Co nie zmienia faktu że opis który przedstawił nadawał się na policję a gościa by posadzili. W pojedynkę ludzie się nie wychylają ale w grupie łatwiej im walczyć swoich praw.

Dodano po 4 minutach:
raposo pisze:
pawelklos pisze:Był tutaj wczoraj post osoby która brała udział w tej szopce pt. "szkola-forex" teraz widzę że post został ten skasowany, mimo że był czasami pisany w sposób obrażający właściciela szkoły forex to nie trudno się dziwić dlaczego.
Ja usunąłem post ponieważ treść została zedytowana przez autora do "...". Widać miał jakiś powód by zmienić zdanie.
Całkiem możliwe że miał jakiś powód i musiał on być poważny bo nikt nie zadawał by sobie tyle trudu napisać tak długi post tylko po to aby go później skasować.

No ale tego jaki był powód nie wiemy.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

pawelklos pisze:No widzisz ja wczoraj ten post dosyć długi czytałem - szkoda że nie zrobiłem kopii.
ten post czytałem w całości, jesli to prawda i tylu sie wyłamało, to nic tylko czekac na jakiś odzew, jak będzie cisza , zero konkretów to odpowiedź nasuwa się sama.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Również czytałem ten post i treść była raczej przekonująca.

pawelklos

Jak nie wiadomo o co chodzi ...

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Ja również czytałem ten post bo został napisany jakoś o 1-2 w nocy, no i autor pisał również o tym że osoby które chciały odzyskać kasę od Urbańskiego dostawały bana, a sam "szkoleniowiec" osoby które zadawały pytania na "LTR" nazywał debilami :roll: Ja po takim publicznym poniżeniu zgłosiłbym to na policję i mam nadzieję że ktoś to w końcu zrobi...

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

dajcie sobie na wstrzymanie,a jak po szkoleniu yogiego albo fxlamera tez pojawi sie ktos z pretensjami, ze nie zarabia to tez bedziecie tak jechac?, z ta policja tez wyjezdzacie i co pojdziesz na komende w swoim miescie , ze w internecie ktos cie nazwal debilem, a interpol wyda miedzynarodowy list gonczy i beda go scigac na teneryfie :mrgreen: , napewo ma w umowie tak jak kazdy szkolacy , ze zobowiazuje sie do przekazania wiedzy, bez zadnej gwarancji, ze przeszkolony bedzie zarabial i tyle
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

Awatar użytkownika
fibonacci
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2008, 11:43

Nieprzeczytany post autor: fibonacci »

1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph the numbers of any system, patterns emerge. Therefore, there are patterns everywhere in nature. So, what ab FX?

boom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2012, 19:59

Nieprzeczytany post autor: boom »

Zatoichi pisze:jaki mentor taki uczeń

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=17916
Znam go . Byłem z nim na tym samym szkoleniu


hehe

To jest pikuś . wszyscy potracili a le najlepszy był konkurs ! Konkurs na najlepszą opinię szkoły forex i z tego co sobie przypominam to on pokazał swoja twarz , bo taki był warunek w ogóle wygrania .

Kumasz jeden z drugim ? ludzie kłamali że zarabiaja po szkoleniu u wieśniaka , bo nagrodą był darmowy , dożywotni LTR , z którego i tak nic nie wynika .

Pozdro

Dodano po 22 minutach:
Microbi pisze:Szkoda że post został skasowany, faktycznie.
pawelklos pisze:Zrobię to teraz. Dlaczego nie zgłosiłeś gościa prowadzącego tą szkołę forex do FBI.
No właśnie ciekawe, więc zadam pytanie w drugą stronę , może oskarżenia są na wyrost ? Nie biorę w obronę Urbańskiego, ale staram się spojrzeć obiektywnie. Jak na razie jeden post, w necie za bardzo nie ma co znaleźć ( aczkolwiek przyznaje ze za bardzo nie szukałem ) , skoro jest tyle poszkodowanych, wielu tak się czuje bezkarnie na forach pod osłoną rzekomej anonimowości i nic nie piszą . Skoro są nabijani w butelkę , ok, ale nikt anonimowo do tej pory nic nie pisał. Ciekawe czy zapisując się na to szkolenie coś podpisują na zasadzie dziwnej umowy że nie ma co do gościa skakać, przydało by się więcej faktów.
Siemasz

To ja pisałem . ale jak wstałem rano i to przeczytałem to stwierdziłem , że to jest za cienkie , rozumiesz

Chodzi o to , że nie da się tak opisać jednym zdaniem całą tą ścieme .

to trwało od maja zeszłego roku . Miałem dostęp do fora do jego fora do jakies pare dni temu i ludzie tam po prostu popadaja w depresje .

Ot cała strategia wieśniaka : jeśli tego nie pojmujesz to forex nie jest dla Ciebie .

długoby opowiadać ... ale jak zaczniesz sie dopytywać to usunie Twoje konto , nie odda pieniędzy , a w mailu napisze Ci tak jak mi " Pierdol sie "

Możecie nie wierzyć , nic na to nie poradze , ale mówię jak jest .


Nie polecam po całości wieśniaka bo tak ma na imie od czasu jak zaczął obrażać swoich uczniów

Pieniądze ? Zapomnij . ma glejt na to i jest zwykłym krętaczem ze wsi

Tutaj chodzi bardziej o to , że chłopek z małej wioseczki ( to są jego słowa ) po prostu robi z rodaków stado baranów .

Długoby opowiadać

Skup sie na tym :

Konkurs : pokażesz swoja twarz i powiesz że zarabiasz to masz dożywotni LTR

2 . Mój najlepszy uczeń robi 70 % depa I BĘDZIESZ SIĘ OD NIEJ UCZYĆ
To był kobieta która nie robi nic , i nikt sie nic od niej nie nauczył . To było tak samo jak z tym konkursem

aha , zanim usunął moje konto ( bo wybuchłem u niego na forum) ( w watku pt. stwierdzam że się do tego nie nadaje , bo to już trwa ponad rok czy dwa )
dostałem wiele maili od współuczących się z e tak samo myślą tylko każdy sie boi powiedzieć wieśniakowi między oczy że jest śmieciem .

Ja mu to powiedziałem i będę mu to powtarzać do końca jego nędznego żywota

I tyle

ODPOWIEDZ