Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Facet ktory jest pod woda jak mowisz inwestuje depo $1000 a wyraznie jest na aukcji napisane ze to bardzo ryzykowne i agresywne inwestowanie.
Jak sie inwestuje $5000 lub wiekszym depo to nic powaznego sie nie dzieje przy 0.01 a dwa gosc sprzedaje w swoim ebook jedna cenna metode jak minimalizowac ryzyko do zera w tej strategii i zarabiac na kazdym ruchu ceny nie wazne czy leci w gore czy w dol. Niestety nie moge tej metody zdradzic bo ebook chroniony jest prawami autorskimi a pierwszy raz sie spotkalem z taka ciekawa metoda ktora praktycznie wyeliminuje ryzyko do zera a dwa jest bardzo prosta. To nie jest system i strategia a pewna metoda lub moze sposob na inwestycje tego typu strategia.

Osobiscie uwazam kto powazny inwestuje kapitalem $1000 ? - taki kapital prawie zawsze wczesniej czy pozniej jest spisany na straty. Owszem jesli ma sie odpowiednie MM to moze nie, ale znow ile mozna zarobic wtedy ? Nawet $100 miesiecznie w sposob bezpieczny przy malym DD ciezko zarobic. Jesli ktos powaznie chce wyciagac miesiecznie po 1000-3000zl to musi inwestowac wiekszym depo jak $5000 lub wiecej i wtedy mozna sie z tego utrzymywac i jest bezpiecznie jesli mamy odpowiednie MM.

Jesli np mamy 100 tys zl i zarobimy od 1-3% miesiecznie to juz jest fajna druga pensja ktorej w banku na lokacie w zyciu nie bedziemy miec od takiej sumy. Mozna wtedy inwestowac sobie np 0.01 lub 0.02 i spokojnie spac i zarabiac dlugimi latami na zlocie. Najwazniejsze jest MM i brak chciwosci i szybkiego zbicia fortuny z 1000 dolarow :-)
Jak zarobimy 5% miesiecznie to prawie tyle co pare lat temu od tej sumy dawaly nam za rok banki z lokaty bez podatku belki.

Moim zdaniem inwestowanie na forex to albo traktujemy to jak zabawe i edukacje i gramy malym depo albo jako sposob na zycie i gramy na powaznie w miare bezpiecznie ale duzym depo.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, 20:26 przez koalafx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

koalafx pisze:Facet ktory jest pod woda jak mowisz inwestuje depo $1000 a wyraznie jest na aukcji napisane ze to bardzo ryzykowne i agresywne inwestowanie.
Jak sie inwestuje $5000 lub wiekszym depo to nic powaznego sie nie dzieje przy 0.01 a dwa gosc sprzedaje w swoim ebook jedna cenna metode jak minimalizowac ryzyko do zera w tej strategii i zarabiac na kazdym ruchu ceny nie wazne czy leci w gore czy w dol. Niestety nie moge tej metody zdradzic bo ebook chroniony jest prawami autorskimi a pierwszy raz sie spotkalem z taka ciekawa metoda ktora praktycznie wyeliminuje ryzyko do zera a dwa jest bardzo prosta. To nie jest system i strategia a pewna metoda lub moze sposob na inwestycje tego typu strategia.

Osobiscie uwazam kto powazny inwestuje kapitalem $1000 ? - taki kapital prawie zawsze wczesniej czy pozniej jest spisany na straty. Owszem jesli ma sie odpowiednie MM to moze nie, ale znow ile mozna zarobic wtedy ? Nawet $100 miesiecznie w sposob bezpieczny przy malym DD ciezko zarobic. Jesli ktos powaznie chce wyciagac miesiecznie po 1000-3000zl to musi inwestowac wiekszym depo jak $5000 lub wiecej i wtedy mozna sie z tego utrzymywac i jest bezpiecznie jesli mamy odpowiednie MM.
Czytając powyższe mogę śmiało stwierdzić, że jesteś naganiaczem na ten system, albo masz 1-3miesiące doświadczenia na FX.
Nie ma czegoś takiego jak eliminacja ryzyka do zera. Nie ma i nigdy istnieć nie będzie! Każdy trade zawarty na rynku niesie za sobą potencjalne ryzyko jak też potencjalną nagrodę.
Druga sprawa: czy tylko ja to widzę, że to ten sam koleś który kiedyś sprzedawał wskaźnik pivotów (tajemna wiedza o support/ressistance) za 500pln? Przecież tam były te same screeny, bank pocztowy i XX tysięcy wypłat. :lol:

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Ja mam doswiadczenie z forex o wiele wieksze niz uwazasz a dwa jest metoda jak sam zobaczylem aby minimalizowac ryzyko i w razie czego wyjsc na zero lub na plus nie tracac nic uzywajac tej strategi co robot na niej pracuje.

Nie jest to system ani strategia ktora nakladasz na wykres mt4 ale pewna metoda ktora stosuje rowniez. Jakie beda rezultaty to poinformuje jak sie zloto troche w koncu rozkreci, bo na razie od miesiaca prawie gora-dol i nie wiadomo w ktora w koncu poleci strone czy na poludnie czy na polnoc.

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

koalafx pisze:Ja mam doswiadczenie z forex o wiele wieksze niz uwazasz a dwa jest metoda jak sam zobaczylem aby minimalizowac ryzyko i w razie czego wyjsc na zero lub na plus nie tracac nic uzywajac tej strategi co robot na niej pracuje.

Nie jest to system ani strategia ktora nakladasz na wykres mt4 ale pewna metoda ktora stosuje rowniez. Jakie beda rezultaty to poinformuje jak sie zloto troche w koncu rozkreci, bo na razie od miesiaca prawie gora-dol i nie wiadomo w ktora w koncu poleci strone czy na poludnie czy na polnoc.
Możesz pisać co chcesz, dla mnie takie rzeczy nie istnieją. zerknij też na moją datę rejestracji. Uwierz że wszystkie te lata nie próżnowałem na FX i widziałem już setki takich zapewnień, które ZAWSZE oznaczały jedno - ściemę.
Z mojej strony EOT.

Do zainteresowanych systemem poczekajcie na wyniki z MyFxbook, na pewno skończy się tak samo jak na aukcji z SR. :mrgreen:

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

@koalafx A ja podobnie jak kolega VTEC uważam, że z dużym prawdopodobieństwem jesteś sprzedawcą tego systemu. W każdym razie jeśli nie bezpośrednio to w jakiś inny nieistotny w tym momencie sposób jesteś zainteresowany pozyskiwaniem kupców. Nie ma lepszej reklamy niż krzywa kapitału. Bez tego żadna akwizycja tu nie pomoże.

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

To sie obaj Panowie grubo mylicie. Ja nie bede sie tlumaczyl bo tylko winni sie tlumacza.
Kupilem robota, jak robot popracuje miesiac lub dwa i beda wyniki widoczne to wtedy tak jak wspomnialem udostepnie je.
Temat jest zalozony po to chyba aby rozmawiac o systemach z allegro wiec jesli kupilem robota i testuje go to poinformowalem o tym na forum, gdy padlo pytanie kogos czy ktos juz go kupil i moze cos napisac.

Obaj Panowie sugerujecie ze po dlugich latach doswiadczen doszliscie do wnioskow ze nie ma sily zarabiac na forex i lepiej sobie dac spokoj z tym bo wczesniej i pozniej tak sie straci kase i nigdy sie nie bedzie systematycznie zarabiac?
Wychodzi na to ze tylko zarabiaja brokerzy a ludzie sa dawcami :-)

Z mojej strony rowniez EOT

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

koalafx pisze:To sie obaj Panowie grubo mylicie. Ja nie bede sie tlumaczyl bo tylko winni sie tlumacza.
Kupilem robota, jak robot popracuje miesiac lub dwa i beda wyniki widoczne to wtedy tak jak wspomnialem udostepnie je.
Temat jest zalozony po to chyba aby rozmawiac o systemach z allegro wiec jesli kupilem robota i testuje go to poinformowalem o tym na forum, gdy padlo pytanie kogos czy ktos juz go kupil i moze cos napisac.

Obaj Panowie sugerujecie ze po dlugich latach doswiadczen doszliscie do wnioskow ze nie ma sily zarabiac na forex i lepiej sobie dac spokoj z tym bo wczesniej i pozniej tak sie straci kase i nigdy sie nie bedzie systematycznie zarabiac?
Wychodzi na to ze tylko zarabiaja brokerzy a ludzie sa dawcami :-)

Z mojej strony rowniez EOT
Koala, nie odwracaj kota ogonem. Mówię tylko że rzeczy o których piszesz nie istnieją - magiczna wiedza o eliminacji ryzyka LOL. I koleś sprzedaje to za 500pln, musi mieć piękną duszę i złote serce :mrgreen:
Zrobiłem przegląd Twoich postów i dla mnie wszystko jasne, przy tamtym systemie pisałeś podobnie. SR i ten EA to ten sam sprzedawca, którego łączy osoba dzielnego Koali :wink:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: green7 »

koalafx pisze:To sie obaj Panowie grubo mylicie. Ja nie bede sie tlumaczyl bo tylko winni sie tlumacza.
Panowie mają rację, a Ty jesteś krętacz i usiłujesz nagonić tu ludzi na swoją własną aukcję.
Wystarczy parę minut aby o tym się przekonać.
Twoje posty:

pn 22-09-2014, 8:40:
koalafx pisze: Zobacz chlopie jak np na tej aukcji: http://allegro.pl/forex-pw-system-wypla ... 33310.html
facet pokazuje historie transakcji na ponad 35 tys zl zysku w ciagu pol roku, pokazuje wyplaty, potwierdzenia, statystyki, gra kapitalem $10.000 lub wiekszym chyba i sprzedaje za 600zl system ktory jest bez wskaznikow a co najwazniejsze dziala w 100% a Ty zarobisz 1-2 euro i stracisz 4 euro i chcesz cos nam sprzedac za 1000zl lub sygnaly po 500zl ??? dramat...
Ja rowniez posiadam ten system i pewnie kilkanascie osob z forum i kupilem go pol roku temu i jestem bardzo zadowolony.
Twój post odnosi się do aukcji allegro nr 4638327948 - wystawionej przez użytkownika fx-trade

Następnie zachwalałeś kolejny system:

ndz 01-06-2014, 20:04
koalafx pisze:ten system jest reczny wiec jest 100 razy bezpieczny: http://allegro.pl/forex-sr-system-realn ... 12219.html
Post odnosi się do aukcji allegro nr 4568203567 wystawionej przez użytkownika fx-trade

Teraz "kupiłeś" kolejny system i zachwalasz koleją aukcję - oczywiście wystawioną przez użytkownika fx-trade.

Z kogo chcesz zrobić idiotów drogi Rafale ?
Green
Obrazek
Obrazek


Overpower
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2013, 19:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Overpower »

Ahahaha ale mu pocisnął haha dobrze mu tak ! krętaczowi !

ODPOWIEDZ