Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
grzesq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2009, 16:57

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: grzesq »

Pytanie: Po co sprzedawac zyskownego robota?

Jak sie pobawic w opymalizacje to wyciagniesz podobna krzywa na danych historycznych (no przynajmiej do czasu ;) ) i w dodatku calkiem za darmo https://www.mql5.com/en/code/10823

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Witajcie, wróciłem po 4 latach ciszy na tym forum i 9 latach od dnia rejestracji. Ponawiam sprzedaż mojego systemu opis i link w aukcji poniżej, osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomość.

https://allegro.pl/oferta/system-forex- ... 8012134252

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Makot0072 pisze:Witajcie, wróciłem po 4 latach ciszy na tym forum i 9 latach od dnia rejestracji. Ponawiam sprzedaż mojego systemu opis i link w aukcji poniżej, osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomość.

https://allegro.pl/oferta/system-forex- ... 8012134252
A to jest robot?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Tak jest to Ea w pełni automatyczne

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Makot0072 pisze:Tak jest to Ea w pełni automatyczne
Wtedy poproszę o licencję doradcy finansowego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

fx-technik pisze:
Makot0072 pisze:Tak jest to Ea w pełni automatyczne
Wtedy poproszę o licencję doradcy finansowego.
Pamiętajcie o tym, ludzie!
Sprzedaż automatycznych systemów tradingowych jest prawem traktowana na równi z doradztwem finansowym i wymaga od sprzedającego licencji doradcy finansowego!
Jeżeli kupujecie automatyczny system tradingowy od oszusta, który nie posiada takowej licencji, to sami uczestniczycie w nielegalnym procederze.
Abstrahując od tego, że mając robota o takich wynikach, jakie autor prezentuje, to śmiech dławi, że sprzedaje po ok. 300,- PLN robota, za którego każda poważna firma zapłaciłaby miliony!

-- Dodano: 22 kwie 2019, 19:22 --
Makot0072 pisze:Zapraszam do kontaktu bezpośredniego
W dupie mam kontakt osobisty z potencjalnym oszustem.
Pokaż licencję doradcy finansowego, albo przestań naciągać nieświadomych ludzi!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Darek,
to nie jest kwestia posiadania licencji lub nie.
Gość jest po prostu oszustem i nawet gdyby zaczął to sprzedawać ubrany w mundur księdza albo policjanta to nadal będzie oszustem.
Dwie osoby, jak widzę już naciągnął.

Awatar użytkownika
Baniol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 05 paź 2011, 19:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Nieprzeczytany post autor: Baniol »

Witam.
Koledzy a może chodziło Wam o licencję doradcy inwestycyjnego a nie finansowego.
Znalazłem coś takiego na stronie KNF - stare to więc nie wiem czy nadal aktualne:
"
27 lutego 2012 r.

W związku z pytaniami dotyczącymi działalności doradców finansowych kierowanymi do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) przypominamy, że:

• Nie istnieje państwowa licencja doradcy finansowego. W szczególności KNF nie organizuje egzaminów, czy szkoleń na doradcę finansowego ani nie wydaje certyfikatów potwierdzających wiedzę i kompetencje doradcy finansowego.

• Z formalnego punktu widzenia doradca jest pośrednikiem między klientem a podmiotem finansowym, np. bankiem udzielającym kredytu.

• Doradca finansowy nie ma obowiązku informowania klienta o powiązaniach z podmiotami, których produkty dystrybuuje ani o wysokości wynagrodzenia otrzymywanego od instytucji, której produkty poleca.

• System wynagradzania doradcy finansowego nie zawsze uwzględnia jako priorytetowe działanie w interesie klienta.

• Fakt niepobierania opłaty bezpośrednio od klienta przez doradcę finansowego, nie oznacza, że rzeczywiście usługa ta jest bezpłatna, bo doradca jest wynagradzany przez instytucję finansową z opłaty pobieranej przez instytucję od klienta.

• Oznaczenie „niezależny” doradca finansowy (rozumiany jako w pełni obiektywny i działający zawsze w najlepiej pojętym interesie klienta) powinno być traktowane z ostrożnością.

• Doradcy finansowego nie należy mylić z takimi zawodami wymagającymi licencji KNF jak doradca inwestycyjny, makler papierów wartościowych, czy broker ubezpieczeniowy.

Podejmując odpowiedzialne decyzje finansowe należy się przede wszystkim kierować zdrowym rozsądkiem.
"

ODPOWIEDZ