Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Vilde
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 08 lis 2010, 00:30

Nieprzeczytany post autor: Vilde »

martyngał, prędzej czy później się wysypie, ale co kto lubi

Awatar użytkownika
flaszka
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2009, 22:01

Nieprzeczytany post autor: flaszka »

oczko8668@wp.pl pisze:Witam.
Ciekawi mnie czy, którys z szanownych forumowiczów spotkał się kiedys z podobnym EA.
http://allegro.pl/nawet-40-zysku-na-mie ... 67182.html
Partrząc na dane historyczne.
Pozdrawiam
o ile dobrze kojarzę to autor tego systemu jest u nas na forum...
chętnie poczytam coś więcej na temat robota. na aukcji zostały przedstawione tylko jakieś dane liczbowe o zarobku. a na czym opiera się system?
Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marze­nie. ~Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Drawdown na poziomie 25-30% to prosta droga do wyzerowania konta prędzej czy później.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Maciej.Z
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:49

Nieprzeczytany post autor: Maciej.Z »

no jeśli chcesz zarabiać 100% rocznie to i ryzyko musi być odpowiednio duże... Jak nie ma ryzyka to jest 6% na lokacie :)

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

To konto na myfxbook używa daty początkowej użytkownika, zobaczcie od początku 2010 roku.
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

ForexowySzu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2010, 14:13

Nieprzeczytany post autor: ForexowySzu »

śmieszą mnie te systemy oparte o dane historyczne ,troche jak w lotto skoro od 100 losowań nie padła 13 to teraz musi paść albo że 13 i 15 występowały czesto razem to nadal bedą wystepowac itd. :lol:

Nawet jeśli istniałby teoretycznie jakiś system to bedzie działał do czasu aż się nie spopularyzuje ,a jeśli ty o nim wiesz wiec inni pewnie też : :D

adam21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2007, 08:02

Nieprzeczytany post autor: adam21 »

znalazlem system z allegro http://allegro.pl/forex-fx-super-system ... 14405.html Słyszałem ze oni często nie swoje EA sprzedają wiecie co to za system można gdzieś te wskaźniki z neta ściągnąc?? NIE chce płacić 450 zł

Awatar użytkownika
Baniol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 05 paź 2011, 19:05

Nieprzeczytany post autor: Baniol »

Nie wiem czy mi wolno reklamować ale wejdź na tą stronkę jak już szukasz jakiś wskaźników czy EA i poczytaj.
Kilka z nich ( za darmo ) jest sprzedawanych na allegro za rożną kasę .
http://www.forex-tsd.com/

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

Ja poświęciłem bardzo dużo czasu na poszukiwanie sensownego EA i muszę wam powiedzieć, że według mnie to totalna strata czasu. Dawniej też w to nie mogłem uwierzyć, ale jednak człowiek to człowiek i jest w stanie zobaczyć więcej.

Każdy system automatyczny przestaje działać z czasem, bo zmieniają się warunki rynkowe... można optymalizować parametry, ale też tylko do pewnego momentu. Przetestowałem kilkaset EA jedynym sensownym był MDP, ale tylko przez pewien czas działał świetnie[przy bardzo dużych wymaganiach co do platformy vps itp.], teraz już idzie bokiem, a za jakiś czas pewnie zacznie tracić ...

Reasumując: trading ręczny rządzi :)

Awatar użytkownika
DruhRafal
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 07 sty 2009, 17:31

Nieprzeczytany post autor: DruhRafal »

adam21 pisze:znalazlem system z allegro http://allegro.pl/forex-fx-super-system ... 14405.html Słyszałem ze oni często nie swoje EA sprzedają wiecie co to za system można gdzieś te wskaźniki z neta ściągnąc?? NIE chce płacić 450 zł
Ciekawy system, ale jak dla mnie próbka czasowa jest zbyt mała - może akurat tak rynek się chwiał, że koleś miał szczęście i powychodził ze stratnych pozycji... nie wiem. Nie ryzykowałbym kupionego systemu.
Mój kanał:
Obrazek

ODPOWIEDZ