Surowce ... i nie tylko

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Wczorajsza świeca na pszenicy daje mocny sygnał zakupowy . Warto porównać zwłaszcza z innymi rolnymi - soją i kukurydzą . W najbliższym tygodniu target 440 -450 powinna osiągnąć . Na pozostałych surowcach dalej wg mnie brak ciekawych sygnałów ale chętnie posłucham Waszych opinii .
Czekam na poziomy - cukier 21 -s , srebro 21- s , srebro -18,50 -k , kawa 152 -s , kawa 137 - k , brent 43,50 - k , brent 52 -s . Dojście do tych poziomów nie generuje od razu pozycji ale włącza mi się alarm do wnikliwej obserwacji i szukania odpowiedniego momentu wejścia .

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Brent nawet troszkę niżej niż chciałem kupić , ale dwie małe jednostki bo trend spadkowy SL 42,80
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: highend »

rexex pisze:Wczorajsza świeca na pszenicy daje mocny sygnał zakupowy . Warto porównać zwłaszcza z innymi rolnymi - soją i kukurydzą . W najbliższym tygodniu target 440 -450 powinna osiągnąć .
To była fałszywka.... dalej obstaję, że 380 musi pszenica zrobić..... i oby nie niżej.
Mi się łatwo patrzy - bez pozycji luźna psychika

brent rozumiem, że SL poszedł? jak chcesz L to... poczekaj :)
WTI 39.60 mam jako dołek wyznaczony (miałem 41, ale sprawdziłem teraz górę i dół i wychodzi 39.60) - jeśli puści 39.60 to się zdziwię :d
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

highend pisze:
rexex pisze:Wczorajsza świeca na pszenicy daje mocny sygnał zakupowy . Warto porównać zwłaszcza z innymi rolnymi - soją i kukurydzą . W najbliższym tygodniu target 440 -450 powinna osiągnąć .
To była fałszywka.... dalej obstaję, że 380 musi pszenica zrobić..... i oby nie niżej.
Mi się łatwo patrzy - bez pozycji luźna psychika

brent rozumiem, że SL poszedł? jak chcesz L to... poczekaj :)
WTI 39.60 mam jako dołek wyznaczony (miałem 41, ale sprawdziłem teraz górę i dół i wychodzi 39.60) - jeśli puści 39.60 to się zdziwię :d
Na ropie poszedł , jedną wczoraj na 0 wywalilem bo widać że zero odbicia . Na pszenicy się bawię po 5 usd ruch biorę bo na razie rolne zero nastroju . Dalej nic fajnego nie widzę na surowcach

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Pomału zaczyna robić się ciekawie na kakao , można rozważyć dwie jednostki , pierwsza po 2800 a druga po 2750 z celem 3000 i 3150 .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Na kakao brakło niewiele do aktywacji - a szkoda . Dziś ponawiam pozycję na pszenicy , na razie bez TP i SL - aktywna obserwacja . Dodatkowo kilka zagrań na kawie ale typowo DT
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Kilka dni przerwy , ale w sumie niewiele się działo na surowcach , wczoraj po południu szybko zbudowana pozycja na nasdaqu , na razie tp i stop do obserwacji .Widać pierwsze oznaki słabości , choć martwi mnie jeszcze zasięg prostokąta . Teoretycznie zysk do ryzyka może być bardzo duży - pytanie na ile starczy cierpliwości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Wreszcie jakiś ruch na indeksach , połowa pozycji zamknięta , połowa dalej w grze , dodatkowo szybki trejd na kawie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Jeszcze odnośnie kawy - na początku tygodnia ( z poniedziałku na wtorek ) spodziewano się przymrozków w Brazylii i dlatego cena rosła , ponieważ jednak cena nie rosła we wtorek ani środę założyłem że jednak nie było tak źle i zagrałem s . Wczoraj wieczorem się potwierdziło , szkoda tylko że Xtb jest zaskoczone spadkami i szuka na siłę argumentów , trzeba tylko troszkę poszukać w necie ...
http://www.agrimoney.com/marketreport/p ... -3739.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: Surowce ... i nie tylko

Nieprzeczytany post autor: rexex »

Ok , nasdaq pozamykamy między 4760 -70 , nowa pozycja na pszenicy , target 440 , SL 398
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ