Sugestie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

RoLudlum pisze:Nie ważne czy to dobre czy nie ale kilku osobom zbiera się na nazwanie ich GURU. Poległem niedawno na szukaniu postów, konkretnie załączników wklejonych przez te osoby, przydałby się jakiś system wyszukiwania takich treści i zarządzania nimi.
Tzn:
-wyszukiwanie postów konkretnych osób i wyświetlanie ich w zależności od działów, tematów w któych były napisane.
-wyszukiwanie screenów wklejanych przez te osoby i podobna segregacja.
-wyszukiwanie samych screenów w zależności od zadanych warunków, dział, wątek, dzień wklejenia.

Takie zarządzanie treścią było by bardzo przydatne i uatrakcyniłoby znacznie forum szczególnie wśród nowych amatorów bogactwa, bo co by nie mówić to szczególnie na początku posiłkowanie się przykładami, wypowiedziami niektórych osób przynosi dużo dobrego.

Pozdrawiam
Dołączam się do prośby.
"ImageShack" - bardzo odradzam, syf zbieracz spameware, malware i wirusów, a jakość mizerna - na czym oni się tak rozpropagowali !?
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

ForexTig3r pisze:ImageShack" - bardzo odradzam, syf zbieracz spameware, malware i wirusów, a jakość mizerna - na czym oni się tak rozpropagowali !?
Polecam z mt4 czy mt5 bezpośrednio na mql5.com gdzie można wysłać bezpośrednio z wykresu i odsyłacz od razu skopiować, albo wkleić od razu gotowy obrazek z adresu BBCode z ich strony. Za darmo i bez spamu.

przykład
mql5.png
Obrazek
lub tak
http://www.mql5.com/en/charts/487236/wt ... ycyjny-bre

Dołożę inny wniosek zawarty w innym poście
http://forex-nawigator.biz/forum/pogadu ... ml#p601775
Wydaje się ważną sprawa, przynajmniej mnie to bardzo przeszkadza, a przecież forum, to my.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

przemek211
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2013, 08:42

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: przemek211 »

mike_05 pisze:
ForexTig3r pisze:ImageShack" - bardzo odradzam, syf zbieracz spameware, malware i wirusów, a jakość mizerna - na czym oni się tak rozpropagowali !?
Polecam z mt4 czy mt5 bezpośrednio na mql5.com gdzie można wysłać bezpośrednio z wykresu i odsyłacz od razu skopiować, albo wkleić od razu gotowy obrazek z adresu BBCode z ich strony. Za darmo i bez spamu.

przykład
mql5.png
Obrazek
lub tak
http://www.mql5.com/en/charts/487236/wt ... ycyjny-bre

Dołożę inny wniosek zawarty w innym poście
http://forex-nawigator.biz/forum/pogadu ... ml#p601775
Wydaje się ważną sprawa, przynajmniej mnie to bardzo przeszkadza, a przecież forum, to my.


Ja proponuję rozwiązanie z plusami i minusami (możliwość ocenienie każdego wpisu) dla ludzi którzy np. jak Ja tylko przeglądają dział daytrading byłaby to fajna możliwość wyróżnienia ciekawych postów.
"Nie pocę się codziennie przez trzy godziny tylko po to, aby dowiedzieć się, jak to jest się pocić" - Michael Jordan

abcforex

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: abcforex »

Witam mam pytanie jak moge usunac konto z tego forum??

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Proszę wysłać do mnie wiadomość prywatną z taką informacją, a ja zajmę się resztą.

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Zlikwidujcie automatyczne wylogowywanie się z forum

Nieprzeczytany post autor: rem »

Zlikwidujcie automatyczne wylogowywanie się z forum po pewnym czasie, gdyż co jakiś czas, powoduje to, że ktoś pisze post (ZAJMUJE MU TO JAKIŚ CZAS), potem klika na "wyślij" i ukazuje mu się komunikat "nie jesteś zalogowany..", a czasochłonnie dopracowany post, który ktoś pisał, bezpowrotnie przepada.
Właśnie, po raz kolejny, przydarzyło mi się coś takiego i szlag mnie trafia !!!

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Czy można jakoś naprawić wykresy par walutowych mozolnie wklejane przez forum bota? bo od miesięcy nie działają, a fajnie było by mieć choć ogólny wgląd na rynek - przynajmniej główne pary, bez mozolnego logowania się na własną platformę ( co często skłania do overtradingu)? Z góry dzięki.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ