Sugestie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Była już gdzieś rozmowa o tym (o narzuceniu max szerokości obrazka po przekroczeniu której będzie się zamieniał w miniaturkę albo załącznik), ale nie wiem czy było coś robione w tej sprawie, czy zostało zapomniane, w każdym razie jak widać na załączniku strony potrafią się nadal rozjeżdżać, może jednak da się coś z tym zrobić?

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ZielonaMgielka
Maniak
Maniak
Posty: 2976
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:00

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: ZielonaMgielka »

Planujecie moze jakis update glownej strony nawigatora?
Ta skrzynia pelna zlotych monet i masa reklam stawia ja w rzedzie z innymi stronami typu "get rich quick" co z reszta widac w dziale DT :)

Szkoda... bo mozna by bylo wrzucic kalendarz, troche niusow, jakis konkurs na najlepszy artykul, najczesciej ogladane tematy itp. Dziwi mnie troche to ze forum rozwija sie znakomicie a glowna strona jest wyjatkowo uboga pod wzgledem informacyjnym jak i estetycznym :idea:

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

reptile pisze:http://forex-nawigator.biz/forum/sugest ... ml#p517135

Wg mnie nie jest,źle. Niektórzy za często edytuja.. pewnie chodzi o zz

--
Na spamerów dobre
"Nie można wysłać jednego postu za drugim."
Ale

Kod: Zaznacz cały

 if (user_posts > 500){ time_blocker =false} 
byłoby dobre :mrgreen:
Dzień to za długo ;)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Mam pytanie, czy nie można by zrobić tak jak to było w poprzedniej wersji forum aby oprócz pochwał były widoczne też ostrzeżenia,
oczywiście z opcją podglądu za co zostały przyznane?
Wydaje mi się że jest to przydatna funkcja, szczególnie w przypadku multikont,
wiadomo mieliśmy tu przypadki przedstawicieli brokerów którzy próbowali w ten sposób działać, ale i nie tylko.
Teraz podobno ostrzeżenia są ale co z tego skoro i tak sprawa jest załatwiana niemal w "cztery oczy" i nikt o niczym nie ma pojęcia,
a chyba warto mieć świadomość o grzeszkach co niektórych.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
AK53
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2009, 02:22

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: AK53 »

Czy jest szansa na powrót do przynajmniej głównego kanału RSS forum (że o kanałach działów nie wspomnę, bo już nawet o nich zapomniałem prawie, choc takowe były)? Było by to wielkim ułatwieniem oraz możliwością szybkiego zaznajomienia z inreresującym wpisem.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Dlaczego zmieniono na mało-wymiarowe okienka przy otwieraniu załączników :?:
Przywróćcie poprzednie ustawienia.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

AK53 pisze:Czy jest szansa na powrót do przynajmniej głównego kanału RSS forum (że o kanałach działów nie wspomnę, bo już nawet o nich zapomniałem prawie, choc takowe były)? Było by to wielkim ułatwieniem oraz możliwością szybkiego zaznajomienia z inreresującym wpisem.
Kanały RSS są cały czas, ale chyba tylko w szablonie we_clearblue je widać w dolnym, prawym rogu strony:

Główny kanał RSS: http://forex-nawigator.biz/forum/feed.php
Nowe tematy: http://forex-nawigator.biz/forum/feed.php?mode=topics

Przykładowy kanał działu DayTrading: http://forex-nawigator.biz/forum/feed.php?f=23

Podobnie jest dla innych działów, zmienia się tylko zmienna "f" przypisana do każdego działu.

Polecam przynajmniej na chwilę zmienić styl na "we_universal" żeby przejrzeć dostępne kanały.

BTW. Pewnie przydałaby się taka funkcjonalność w dwóch pozostałych szablonach, więc postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

-- Dodano: śr 08-05-2013, 15:56 --
kris007 pisze:Mam pytanie, czy nie można by zrobić tak jak to było w poprzedniej wersji forum aby oprócz pochwał były widoczne też ostrzeżenia...
Info o ostrzeżeniach na chwilę obecną jest dostępne tylko dla szablonu "We_universal".
Wszyscy widzą ilość ostrzeżen danego użytkownika, ale tylko moderatorzy widzą za co zostały przyznane.

-- Dodano: śr 08-05-2013, 15:58 --
ForexTig3r pisze:Dlaczego zmieniono na mało-wymiarowe okienka przy otwieraniu załączników :?:
Przywróćcie poprzednie ustawienia.
Nic nie było zmieniane.

Domyślnie jest ustawione, że jeżeli wgrywany obrazek na forum jest szerszy niż 700 pikseli (w stylu we_universal "rozjeżdza" to stronę) to skrypt tworzy do niego odnośnik.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

To jest obrazek testowy który wysyłam do admina na PW
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/79423
Manipulując końcówką mogę przeglądać rysunki które ktoś na przykład sobie przesyła na PW.

Pewnie nic super tajnego nie wypłynie ale myślę że warto by coś z tym zrobić.

ps. po wysłaniu PW nie mogę od razu wysłać postu bo mnie antyflood blokuje :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dzięki daromanchester za informacje. Pewnie twórcy phpBB tegp nie przewidzieli :)

Poszukam w wolnej chwili czy nie ma jakiejś łatki do tego, a jak nie to postaram się to jakoś zabezpieczyć.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Póki co proponowałbym userom w korespondencji prywatnej na PW używać zewnętrznych serwisów do przesyłanie obrazów w stylu imageshack.
Tak samo sugeruję tą metodę ze względów bezpieczeństwa na forum modów ;)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ