Sugestie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: reptile »

A jakis skrot do cytuj dałoby się wymyślić?W sensie zaznaczam fragment i robie ctr+tylda i mam fragment w edytorze.Przy dlugich psotach cytowanie by odpowiedziec na fragment to horror.. pod tym wzgledem cytowanie do szybkiej odpowiedzi było rewelacja.
No i klikniecie nazwy usera celem zacytowania było niezle w starej wersji.
Oglnie mozna by zrobic tak że.. jesli nie ma zaznaczonego tekstu to cytowanei odbywa sie w nowym oknie i edytorze a jesli jest zaznaczenie to przycisneicie cytowania wrzuca zaznaczenie do szybkiej odpowiedzi.To mozna przekleic ze skryptu starej wersji.. było to b.dogodne.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

reptile pisze:A jakis skrot do cytuj dałoby się wymyślić?W sensie zaznaczam fragment i robie ctr+tylda i mam fragment w edytorze.Przy dlugich psotach cytowanie by odpowiedziec na fragment to horror.. pod tym wzgledem cytowanie do szybkiej odpowiedzi było rewelacja.
No właśnie popieram: było cytuj zaznaczone i to było super - gdzież to teraz jest ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Zastanawiam sie czy do dzialy DT pod tematy nie dałoby się ankiety z automatu dodac jako taki lokalny "sentyment" daily.

EURUSD
Down
Neutral
Up
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Robisz odpowiedz, na dole masz posty wcześniejsze. Zaznaczasz kawałek, wciskasz cytuj i masz cytowanie tylko zaznaczenia.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Już o tym pisałem, ale czy klawisz "nieprzeczytane posty" mógłby być z poziomu posta a nie dopiero strony głównej? I najlepiej w dolnej części pod ostatnim postem nie tylko na górze- kończę czytać ostatni post w temacie,, pstryk! i już mam następny temat.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Cyb pisze:Robisz odpowiedz, na dole masz posty wcześniejsze. Zaznaczasz kawałek, wciskasz cytuj i masz cytowanie tylko zaznaczenia.
No takoż właśnie czynię i wywala mi zamiast zaznaczonego całą treść postu. Pewnie trzeba na innej przeglądarce sprawdzić.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

green7 pisze:oż właśnie czynię i wywala mi zami
green7 pisze:naczonego całą treść postu. Pe
green7 pisze:na innej przeglądarce sprawd
Mnie działa.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

green7 pisze:No takoż właśnie czynię
ale to trzeba robić niestety w pełnym edytorze.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Haaa !

Już wiem kiedy mi to nie działa :)
Otóż gdy jestem na stronie która nie jest ostatnią stroną wątku. Wtedy jeśli zaznaczę treść i dam "cytuj" to wrzucana jest całość (no bo jeszcze nie ma okna pełnego edytora).
Natomiast kliknięcie wcześniej "odpowiedz" i próba zaznaczenia później tekstu do cytowania też się nie uda.
A to dlatego, że gdy będąc na nie ostatniej stronie klikniemy "odpowiedz" to w treści przewijanej widać tylko posty z samego końca wątku (a nie z miejsca wątku które aktualnie przeglądaliśmy).

Reasumując jeśli chcemy odpowiedzieć na coś co nie jest umieszczone na ostatniej stronie wątku to jesteśmy skazani na edycję ręczną ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 26 sty 2012, 23:43

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Jack »

Cyb pisze:Robisz odpowiedz, na dole masz posty wcześniejsze. Zaznaczasz kawałek, wciskasz cytuj i masz cytowanie tylko zaznaczenia.
Strasznie to niewygodne i czasochłonne, poprzedni sposób był dużo lepszy i szybszy. Mam nadzieje, że zostanie przywrócony.

ODPOWIEDZ