Sugestie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: seba »

1) skorka
przerobiona subsilver..mniej wiecej tak jak pokazal kris007
http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/68288

2) cytowanie wybranego tekstu
niby jest cos takiego jak pokazal esco:
http://forex-nawigator.biz/forum/wolume ... ml#p514061
ale mimo wszystko ten stary sposob byl duuuzo lepszy (czyli ikonka po prawej widoczna podczas czytania tematu)

3) laczenie postow
daro o tym pisal. czyli ze jak ktos napisze jeden post pod drugim to ten drugi laczy sie automatycznie z pierwszym

4) emotikony
fajnie by bylo jakby byly wszystkie na jednej stronie...zeby nie trzeba bylo klikac 1, 2, 3 strona itp az tak duzo ich nie ma zeby musialy byc na kilku :)

5) zalaczniki
zeby po kliknieciu otwieraly sie w nowym oknie.

6) pochwaly
fajnie ze wroca i fajnie zeby wrocily w poprzedniej formie. zeby dawal je autor tematu albo mod jezeli ktos rzeczywiscie napisze cos madrego. zeby nie bylo na zasadzie "thanks list" jak na innych forach gdzie kazdy kazdemu moze dac pochwale i na 4000 postow jest 400 pochwal :)

7) day trading "wklejki"
moze by wydzielic oddzielny watek dla ludzi ktorzy w DT wklejaja tylko wiadomosci gdzies tam znalezione...chociaz ja tam do DT rzadko zagladam takze mi to ogolnie nie przeszkadza
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
Miszcz
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 13 cze 2008, 17:27

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Miszcz »

Cyb pisze:Przecież jest rozróżnienie na przyklejony / zwykły.
A dały by się zrobić choćby "invert colors" dla ikonek w przyklejonych żeby były bardziej widoczne? Albo czy dało by się to prosto zrobić przez greasemonkey albo inny tego typu plugin?

Nie działa licznik wyświetleń załączników, które mogłyby się wyświetlać w nowym oknie.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ja proponuję rangi pozmieniać. Chyba kiedyś były to liczby fibo ale ten ukłon w stronę FX nie był zbyt szczęśliwy moim zdaniem.
Rangi nie oddawały w pełni zaangażowania userów.
No i może je jeszcze graficznie rozróżnić tak jak to mają modzi, kolory(?) nazw, inne nazwy rang.
Może jakieś propozycje.......
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Daro, czy mam się do Ciebie tam wybrać ? :P

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Spoko, wpadaj jutro żona wyjeżdża. Chata wolna na ponad tydzień :564:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Może warto dodać kontakty typu Skype, GG, tlen, a nie jakieś archaiczne ICQ z których nikt w PL nie korzysta?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Płoć
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 24 wrz 2011, 14:11

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Płoć »

Pozwolę sobie trochę prywatę pouprawiać w tym poście;)
W związku z moimi zainteresowaniami dotyczącymi handlu surowcami(a konkretnie interesuje mnie kakao) proponuję w jakiś sposób zaakcentować ten typ walorów na forum.
O ile rozumiem, że raczej nie powinien powstać osobny dział dotyczący handlu surowcami, o tyle byłoby fajnie, gydyby rozważono przyklejenie wątku w jakimś dziale. Jeżeli byłaby zgoda admina/moderatorów mógłbym się podjąć(gdyby nikt inny nie chciał tego zrobić) skrobnięcia regulaminu dla takowego wątku.
Co prawda te forum dotyczy forex-u, ale duża ilość brokerów umożliwia grę na instrumentach opartych na surowcach, a chyba nie ma jakiegoś dobrego forum, które by traktowało o tym no i chyba nie ma zbyt dużej rzeszy inwestorów, którzy by byli zainteresowani takową tematyką. Myślę, że można by było jednak zastanowić się nad utworzeniem przyklejonego wątku. W moim próbnym wątku widziałem kilku userów zainteresowanych tematyką(jeden interesował się kawą, drugi miał ciekawe wiadomoci dotyczące rynku bwełny).
Byloby fajnie, gdyby tacy userzy mieli tutaj swój własny kawałeczek forum;) Może też część innych userów, również w związku z tym zainteresuje się takową tematyką;) - a nawet jeżel nie-to może być to ciekawy rodzaj odskoczni - i posiadania możliwości poczytania o troszeczkę innym ryneczku jakim jest handel surowcami.

PS Swoją drogą idę niebawem do sklepu po kakao. Dawno nie piłem;) W związku z coraz zimniejszymi nocami gorąco polecam ciepłe, smaczne kakao;)

Awatar użytkownika
ttomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 03 paź 2008, 15:51

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: ttomek »

Popieram sugestie Cyba że dział brokerzy tylko i wyłącznie dla brokerów- jaśniej i przejrzyście.
druga sprawa - czasówki - nie było to głupie, czasami można tam było zabrać głos w dyskusji czy zadać pytanie bez obaw o zaśmiecanie bzdetami, bez znaczenia dla zawartości forum i który znikał, , a jeśli temat by się rozwinął można go przenieść jak już bywało do odpowiedniego działu - mnie tego działu brakuje

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: reptile »

http://forex-nawigator.biz/forum/strukt ... ml#p463169
to łączenie postów jest niezdrowe.. na co takei tasiemce..trudniej sie linkuje do ew. kontekstu

if post_date > 1day then new post not join_post
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Sugestie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

reptile pisze:if post_date > 1day then new post not join_post
Zrobione, jeżeli minął dzień od ostatniego postu to ich nie łączy. Przypominam, że łączenie nie działa w "Forex Journal".

PS. Załączniki otwierają się już w nowych oknach.

ODPOWIEDZ