Strategia Jaguar Trend

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

jokerdsp pisze:Witam jestem na szkoleniu HQ Trader, co prawda jestem dopiero w trakcie, ale też jestem zdania że schematy EAGLE I JAGUAR działają, rozpisałem to na danych historycznych 7 podstawowych walut i wyniki są imponujące pod warunkiem że przestrzegasz wszystkich zasad. Jak ukończę kurs i poznam resztę schematów to napiszę coś więcej
Czekamy i trzymamy za słowo. Najlepiej nie wklejaj nic tylko podepnij konto pod myfxbook ;-)
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ole

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: ole »

SEROL666 pisze:Czekamy i trzymamy za słowo. Najlepiej nie wklejaj nic tylko podepnij konto pod myfxbook
na którym wykażesz:

1. pierdyliardową stopę zwrotu
2. zwerfikowane pity za lata od wielkiej depresji do olimpiady w Zakopanem w 3198r, po zbudownaiu toru dla panczenistów i hokeistów o lewicowych poglądach.
3. zweryfikowany wypis z księgi wieczystej twoich wszystkich nieruchomości, z czego 80% ma mieć wbudowany podgrzewany basen z jacuzzi i szampanem
4. zweryfikowaną listę twoich dziewczyn na poziomie 11 w skali od 1-10 wraz z aktualnym kompletem badań i skilla
5. zweryfikowany dowód rejestracyjny potwierdzający prawdziwość pochodzenia konia w znaczku samochodu o kolorze mocno czerwonym o włoskim akcencie i często mocno pospolitym uderzającym w punkt rodowodzie

Jeżeli to uczynisz, ja łaskawie zgodzę się zostać Twoim wiernym uczniem, słuchaczem, protegowanym oraz deklaruję Ci regularne czyszczenie wszystkich twoich pozytywie zweryfikowanych luksusowych* samochodów

*powyżej aktualnej wartości rynkowej 500 000 PLN

Jeżeli mi to udowodnisz i pokażesz mi chociaż jeden działający nieprzerwanie od olimpiady w Berlinie setup to jesteś moim "łubu dubu, łubu dubu" inaczej wy...dalaj kolejny oszuście

To powiedziałem ja... "wpisuj bez ograniczeń zgodnie z praktykami wypracowanymi od lat na tym Forum"

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

na ktorym pokazesz to co pokazuja statystyki z myfxbooka, to zupelnie wystarczy..., ale zawsze jak trzeba twardych dowodow, pojawia sie jakis glupek jak ole , ktory liczy ze znajdzie jeszcze glupszych niz on, bo o dowody zawsze dopytuja sie przeciez tylko hejterzy i zawistnicy, przerabialismy to samo niedawno z adrianem, musisz ole poczekac z kilka miesiecy az tamta sprawa przycichnie wtedy latwiej bedzie ci znalec kogos glupszego niz ty, chociaz pewnie sam nie wiesz jak trudnego zadania sie podejmujesz ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ole pisze:
SEROL666 pisze:Czekamy i trzymamy za słowo. Najlepiej nie wklejaj nic tylko podepnij konto pod myfxbook
na którym wykażesz:

1. pierdyliardową stopę zwrotu
2. zwerfikowane pity za lata od wielkiej depresji do olimpiady w Zakopanem w 3198r, po zbudownaiu toru dla panczenistów i hokeistów o lewicowych poglądach.
3. zweryfikowany wypis z księgi wieczystej twoich wszystkich nieruchomości, z czego 80% ma mieć wbudowany podgrzewany basen z jacuzzi i szampanem
4. zweryfikowaną listę twoich dziewczyn na poziomie 11 w skali od 1-10 wraz z aktualnym kompletem badań i skilla
5. zweryfikowany dowód rejestracyjny potwierdzający prawdziwość pochodzenia konia w znaczku samochodu o kolorze mocno czerwonym o włoskim akcencie i często mocno pospolitym uderzającym w punkt rodowodzie

Jeżeli to uczynisz, ja łaskawie zgodzę się zostać Twoim wiernym uczniem, słuchaczem, protegowanym oraz deklaruję Ci regularne czyszczenie wszystkich twoich pozytywie zweryfikowanych luksusowych* samochodów

*powyżej aktualnej wartości rynkowej 500 000 PLN

Jeżeli mi to udowodnisz i pokażesz mi chociaż jeden działający nieprzerwanie od olimpiady w Berlinie setup to jesteś moim "łubu dubu, łubu dubu" inaczej wy...dalaj kolejny oszuście

To powiedziałem ja... "wpisuj bez ograniczeń zgodnie z praktykami wypracowanymi od lat na tym Forum"
Zachwalasz coś z 7 postami na koncie... co znaczy że równie dobrze możesz być kolesiem powiązanym kolesiami od Jag. Trend i niestety to u nasz w sztabie zapala się czerwona lampka. I wysyłają mnie aby to ocenić. Większość ogłaszających się to jakieś marketingowe lekko mówiąc niedoje...ki. Aktualnie nie wiem gdzie jesteśmy w tej rozmowie... bo już sie gubie jak zachwalasz JT to bida.... mam nadzieję że się źle zrozumieliśmy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
jokerdsp
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:21

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: jokerdsp »

Nie no chłopaki bez nerwów:D, nie ma co sobie udowadniać, ja sam wiecie nie wiem czy to zadziała:) Po prostu napisałem tylko co o tym myślę. Chętnie założe ten myfxbook(od września jak ukończe cały ten kurs), to nam wszystkim pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Ja sam dopiero raczkuje w tej dziedzinie od 2 lat, rok zmarnowałem na głupie wskaźniki co nie działają. Od roku śledziłem sposób JTF, i chcę zobaczyć czy fale elliotta plus geometria działają. Jeśli nie, no to zostaje mi jeszcze kurs wolumenu, jak już to zawiedzie to pozostaje mi tylko zagranica hehehe:D
HQ TEAM

ole

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: ole »

SEROL666 pisze:Zachwalasz coś z 7 postami na koncie... co znaczy że równie dobrze możesz być kolesiem powiązanym kolesiami od Jag. Trend i niestety to u nasz w sztabie zapala się czerwona lampka. I wysyłają mnie aby to ocenić. Większość ogłaszających się to jakieś marketingowe lekko mówiąc niedoje...ki. Aktualnie nie wiem gdzie jesteśmy w tej rozmowie... bo już sie gubie jak zachwalasz JT to bida.... mam nadzieję że się źle zrozumieliśmy.
Weź się chłopie uspokój z tymi teoriami. Nie jestem z nikim powiązany. Robię sobie wpis na wesoło w wątku o szkoleniach. W związku z tym, że szczerze śmieszą mnie te wymagania w stosunku do szkolącego to obśmiałem je we wpisie. Nikogo, zauważ nie zaatakowałem personalnie, użyłem jedynie Twojego cytatu, bo konkretnie do tego się odnoszę.
Osobiście uczestniczyłem w życiu w wielu różnych szkoleniach, nie tylko związanych z giełdą, za które buliłem z własnej kiesy często niemało. Nigdy nie wiedziałem co tak naprawdę dostanę. Sam je sobie wyszukiwałem i robiłem rozeznanie na temat tych szkoleń. Jedne były lepsze inne gorsze, niektóre całkiem beznadziejne ale tak to już jest, to się nazywa ryzyko. Ja nie mam problemu z braniem ryzyka i ponoszeniem za nie odpowiedzialności.
Śmieszy mnie jak goście chcący zajmować się handlem na giełdzie próbują zyskać 100% pewności ale w jaki sposób. Te 100% ma mu zagwarantować inny człowiek. To są dopiero jaja. Takie myślenie to jest kanał, zupełnie nierealna sprawa to jest porażka już na starcie, próba zrzucenia odpowiedzialności na innego człowieka, który ma dać gwarancję bo inaczej jest oszustem itd itp. To jest bardzo słabe. Żadne szkolenie nie da 100% pewności tak samo jak nie ma takiej opcji żeby 100% transakcji było zyskownych. Każdy to wie albo przynajmniej o tym słyszał. To właśnie ten rodzaj myślenia powoduje, że wielu uważa że linia trendu, SR, nie działają... bo nie działa w 100% ;) więc jakie wnioski... nie działa całą AT, PA itp. Znamy to?
To wcale nie ułatwia dojścia do celu i kieruje uwagę i energię nie tam gdzie trzeba.

W efekcie mojego wpisu, ujawnia się jakiś gamoń surecośtam, który wprost mnie obraża, a administracja mimo oczywistego naruszenia regulaminu nie reaguje. Ty na zlecenie "sztabu" podnosisz "red alert" i też robisz dosyć ofensywne wstawki. Przecież to jakieś jaja. Tak się nie da rozmawiać!
Zarzucasz mi małą liczbę wpisów samemu nabijając licznik na przykład takimi jak wyzwanie na pojedynek autora książki za 5 złotych.
Ja generalnie jestem zwolennikiem teorii, że po to mamy jedne usta i dwoje uszu, żeby w podobnej proporcji ich używać.
Pozdrawiam, ustawiony do pionu przez forumową elitę, pokornie wracam do dosyć już starego nawigatorowego spokojnego kąta z dobrym widokiem na wiele ciekawych spraw.
Wielu pipsów życzę

Awatar użytkownika
jokerdsp
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:21

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: jokerdsp »

"racja jest jak dupa każdy ma swoją"J.Piłsudski . Nie kłóćmy się o jakieś szkolenia tylko róbmy hajs:D
HQ TEAM

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

ole
Nie chodzi o 100% skuteczność, ale pokazanie ciągłości i powtarzalności wyników. Szkolenie jest wielką niewiadomą, jeśli nie ma udostępnionych wyników. Chodzi o odsianie naciągaczy i sprzedawców marzeń od prawdziwych traderów, którzy mogą przekazać wartościową wiedzę.

Wszystko w myśl zasady, że
"Zobacz co rynek mówi o kimś, dopiero później posłuchaj co on mówi o rynku"

Każdy, absolutnie każdy kto nie pokazuje wyników po prostu ich nie ma. Forex to rynek walutowy, tu ważny jest dodatni strumień pieniędzy.

Na historii każdy może pokazywać po czasie udane setupy a te stratne przemilczeć. Chodzi o pokazanie ciągłości na rachunku, która weryfikuje wszystko.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ole pisze:
SEROL666 pisze:Zachwalasz coś z 7 postami na koncie... co znaczy że równie dobrze możesz być kolesiem powiązanym kolesiami od Jag. Trend i niestety to u nasz w sztabie zapala się czerwona lampka. I wysyłają mnie aby to ocenić. Większość ogłaszających się to jakieś marketingowe lekko mówiąc niedoje...ki. Aktualnie nie wiem gdzie jesteśmy w tej rozmowie... bo już sie gubie jak zachwalasz JT to bida.... mam nadzieję że się źle zrozumieliśmy.

W efekcie mojego wpisu, ujawnia się jakiś gamoń surecośtam, który wprost mnie obraża, a administracja mimo oczywistego naruszenia regulaminu nie reaguje. Ty na zlecenie "sztabu" podnosisz "red alert" i też robisz dosyć ofensywne wstawki. Przecież to jakieś jaja. Tak się nie da rozmawiać!
Zarzucasz mi małą liczbę wpisów samemu nabijając licznik na przykład takimi jak wyzwanie na pojedynek autora książki za 5 złotych.
Ja generalnie jestem zwolennikiem teorii, że po to mamy jedne usta i dwoje uszu, żeby w podobnej proporcji ich używać.
Pozdrawiam, ustawiony do pionu przez forumową elitę, pokornie wracam do dosyć już starego nawigatorowego spokojnego kąta z dobrym widokiem na wiele ciekawych spraw.
Wielu pipsów życzę
Może Cie żle odebrałem... Wybacz.... mamy tu taki styl bo już różne "podchody" szkolących widziałem.... Tak apropo wyzwałem tego od droższej książki za 119 :lol: z gotowym systemem... tego od e-booka za pięć zyka poczęstowałem radą ot co. Ja już z 10 raz kogoś wyzywam z tych co szkolą za dobrą kasę i wyobraź sobie że żaden nie ma siły ochoty aby udowodnić że jego system jest coś wart.... bo jak zwykle na FX są od co najmniej 5 lat ale nie potrafią udostępnić danych na których testują system od lat... Bo większość jest tylko mądra na danych historycznych jak Szwajcar napisał. AMEN
Nikt Cie nie ustawia jak to Ci rozdrażniło to wierz mi chyba krótko tu jesteś... Również życzę pipsiaków
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ole

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: ole »

Szwajcar

Oczywiście, że masz rację, ale mówisz o sytuacji idealnej, i gdy trafi się na człowieka z udokumentowanymi wynikami to jasne, że wiedza od kogoś takiego jest pierwszego sortu + psychologiczny bonus bo widać że to działa. Jest jeszcze kwestia czy tę wiedzę, ten konkretny model działania da się przetransferować na uczniów bo co z tego, że trenerem będzie sam Leo Messi ze swoją udokumentowaną wieloletnią historią, jego uczniowie i tak nie zostaną jego klonami i nie zbliżą się nawet do jego statystyk.


SEROL666
Tak apropo wyzwałem tego od droższej książki za 119 :lol: z gotowym systemem... tego od e-booka za pięć zyka poczęstowałem radą ot co.
Tłumacz się tłumacz ... ;) :564:

ODPOWIEDZ