Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

koalafx pisze:Super z Ciebie inwestor z licencja :-) Nic tylko powierzyc Ci kapital i DD bedzie 40% i -15% straty :-)
Swietne wyniki jak na PRO Tradera :-)
Żal mi Ciebie Koala,jakby wynik kilkudniowy dawał podstawy do wniosków,oceny itd,,,nic nie wiesz o systemie, na co jest nastawiony na jakie zyski, na jakie dd nic w ogóle najlepiej oceniac, walić i krytykować...a tak na marginesie przynajmniej nie jestem oszustem wciskającym ludziom systemy na allegro...poza tym to nic nie świadczy takie dd...rachunek rachunkowi nie równy...poczekaj kilka dni, tygodni, miesiący...wtedy zobaczysz...a najlepiej się zamknij oszuście z allegro i się nie odzywaj
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 10:48 przez inwestor2006, łącznie zmieniany 1 raz.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

koala krętacz...zapraszam wszystkich na temat związany z systemami allegro...z takimi jak Ty Koala to powinien być zakaz rozmowy...i zwłaszcza TWOJE SŁOWO JEŚLI CHODZI O ZARABIANIE SIĘ NAJMNIEJ TU LICZY...I SPADAJ Z MOJEGO WĄTKU OSZUŚCIE!!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 10:39 przez inwestor2006, łącznie zmieniany 1 raz.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

przy okazji...uzupełniam wynik z piątku jeśli chodzi o jeden rachunek na którym nie skalpuje tylko zagrywam duże pozycje...był zysk około 500 USD...OKOŁO 30 PIPS...Jeżeli chodzi o rachunek podpięty pod myfxbook to jest skalp bardzo agresywny nastawiony na duże zyski i duże DD...co niektórzy tego nie rozumieją zwłaszcza oszuści i smutni ludzie jak Koalafx którzy tylko potrafią oceniac a sami nie są święci...zastanawiam się czy w ogóle rozumieją co to forex...aaa bo to sprzedawcy pseudo na allegro systemów...

także powtarzam to co jest na myfxbook to jest skalp który jest bardzo ryzykowny a póki co wyniki na dukasie pokazywać bedę w postaci pełnych raportów, niedługo podepnę kolejne konto gdzie maksymalne wahania konta to będzie około 5%...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 10:49 przez inwestor2006, łącznie zmieniany 1 raz.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

tu jeszcze wykres
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

ta pozycja która dała zarobić ponad 30 pips w planie była na 60 pips i jak widać tyle by złapało natomiast był to już piątek wieczór, na liczniku było ponad 500 dolców i po prostu zamknąłem to ze względu na weekend, nie lubię trzymać pozycji przez weekend zwłaszcza jeśli tutaj gram daytrading na kilkadziesiąt pips a nie trzymam pozycji swingami pod weekly czy monthly...także zysk powinien być ponad 1000 USD jak w poprzedniej transakcji no ale tak czasem bywa że nie mamy tego czego chcemy

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

dzisiejsze wejścia na wykresie na koncie skalpowym. Wynik +22,5 pipsa i praktycznie wszystkie pozycje zyskowne, tylko jedna stratna
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

witam...dzisiaj miałem dzień pracy w terenie z klientami także poskalpowałem troszkę w przerwie w drodze powrotnej do domu...wynik to +14,8 pips
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

co bylo triggerem tego ostatniego shorta na M1?

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

irmentruda pisze:co bylo triggerem tego ostatniego shorta na M1?
hej:)słuszna uwaga, dzięki za pytanie...otóż to wejście było spóźnione znacznie ale było na tyle przeze mnie ocenione za warte ryzyka że podjałem decyzję o otwarciu pozycji...właściwe wejście powinno być na samym szczycie po cenie 1.0963 bo tam dostałem sygnał...siedziałem w mcdonaldzie, piłem kawę i dostałem telefon no i spóźniłem się z wejściem:)triggerem tego wejścia było to samo co pozostałych ale właśnie nie było na szycie ze względu na spóźnienie...

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

inwestor2006 pisze:siedziałem w mcdonaldzie, piłem kawę i dostałem telefon no i spóźniłem się z wejściem:)triggerem tego wejścia było to samo co pozostałych ale właśnie nie było na szycie ze względu na spóźnienie...
Nie wiem dlaczego ludzie kreujący się na wielkich inwestorów starają się za wszelką siłę kreować tego typu podejście do inwestowania, telefon, zawsze robiąc coś innego, najlepiej jedząc kanapkę, a w ogóle najlepsze zagrywki to pewnie z psem na spacerze. Jest to kompletnie coś odwrotnego z czym się spotkałem w swoim inwestowaniu, w rozmowach z ludźmi z branży którzy rzeczywiście mają te 20 lotów chociażby na spuście.

Tam Ci ludzie potrafią siedzieć przed monitorem 8 godzin wyczekując dokładnie to na co czekają , mają to ściśle sprecyzowane, nie wyjdą wręcz do toalety przez x godzin jeżeli to coś ma się wydarzyć w przedziale czasowym.

Druga strona strona to managarowie , który owszem nie siedzą wtedy non stop przy ekranie, ale ich inwestowanie to żadne pitu pitu z m1.

Skręca mnie aż , gdy słyszę takie bzdury.
fx-forum

ODPOWIEDZ