[XAG/USD] (Srebro)

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
incubus7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:42

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: incubus7 »

incubus7 pisze:
Wygląda na to, że zanosi się na silny ruch na srebrze. Być może już w następnym tygodniu zostanie stestowany poziom 26,10. Uważam, że jeśli wykres nie wróci na poziom 26,3 FIBO, a spadnie wyraźnie poniżej 26,00 wartości srebra to możemy mówic o szybkich spadkach, które będą się konrować sporadycznie do dolnej linii kanału. Natomiast przeskoczenie poziomu 26,3 FIBO moze przynieść nam chwilową konsolidację lub długotrwały wzrost wartości surowca. Ponieważ złoto jest bardziej podatne na zjawiska gospodarcze, a srebro mimowolnie porusza się zwykle zgodnie ze złotem obrserwacja tego drugiego kruszca jest niezbędna.

Nasłuchujmy wiadomości gospodarczych, chęci wojowania USA bądź nawet planów Chin na ekspansję świata... Być może jest czas, gdzie ChRL będzie pozbywać sie złota, jednak szczerze w to wątpię, kraj sie rozwija dobrze, do kryzysu daleko, więc utrzymanie wysokiej wartości złota powinno być im na korzyść, ale co tam my mali możemy wiedzieć co chce zrobić finansjera światowa oraz iluminaci :P

Tak więc na razie obserwacja i nasłuchiwanie, ktoś ważny wykorzysta sytuację na wykresie... (kwiecień-maj)
No i się udało, podobnie jak ze złotem, co było oczywistością... kto przegapił ten łajza, szkoda. Malediwy czekają.

Matt
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2012, 13:47

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: Matt »

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami. Z racji, że analiza jest dość obszerna zamieściłem ją na blogu. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie :)
P.S. To moja pierwsza analiza którą publikuję, dlatego proszę o wyrozumiałość ;)

http://swiat-inwestycji.blogspot.com/20 ... rebra.html

EFIX DM
Gaduła
Gaduła
Posty: 212
Rejestracja: 23 paź 2014, 16:23

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: EFIX DM »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

To teraz moja wróżba. Dzisiaj/jutro dół srebra i złota też. Od piątku lub przyszłego tygodnia up. Nie wiem do jakiego momentu bo tego jeszcze nie analizowałem.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Perkowski
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 20 cze 2019, 12:41

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: Perkowski »

Pytanie tylko kiedy :) bo cena skoryguje dolny fraktal [16.53] na 100%.
Wszystkie fraktale of 2012 dostały korektę, z tym będzie podobnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: [XAG/USD] (Srebro)

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

IMO dłuższy termin :idea: :?: :?:
XAGUSDDaily.png
THT
:564: :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ