[XAG/USD] (Srebro)

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Stanie się tyle że broker zamknie albo otworzy nam pozycję po cenie innej niżbyśmy się spodziewali, albo też występować będą większe ruchy które skutecznie mogą nas wyrzucić z rynku. Przy małych sumach to nie groźne, ale przy większych to z CFD musimy przerzucić się na Futures. A waluty są zawsze płynne.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Tak już zupełnie poważnie to zabieranie się za srebro na początku przygody z forexem jest mało rozsądnym pomysłem. Olbrzymia zmienność metali i ich skłonność do bardzo szybkich ruchów, korekt, itd. sprawiają, że nawet najtrudniejsze pary walutowe wydają się przy złocie i srebrze bezpieczne. Bardzo odradzam.

Tak już zupełnie poważnie - nie gram na srebrze, ale spróbowałem na złocie i się przejechałem trochę. Może straty niewielkie, bo na początku miałem trochę szczęścia, ale strachu się trochę najadłem. Naprawdę to są instrumenty dla osób, które mają trochę doświadczenia i spory depozyt. Ja np. na swojej platformie mogę kupować minimum 50 uncji złota, co odpowiada pozycji na 45000 $ mniej więcej. Jak doda się do tego dzienną zmienność kilka razy większą niż walut to żeby grać bezpiecznie potrzeba z 15000 zł.

Awatar użytkownika
zibirex
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2008, 16:47

Nieprzeczytany post autor: zibirex »

Nievinny pisze:Stanie się tyle że broker zamknie albo otworzy nam pozycję po cenie innej niżbyśmy się spodziewali, albo też występować będą większe ruchy które skutecznie mogą nas wyrzucić z rynku. Przy małych sumach to nie groźne, ale przy większych to z CFD musimy przerzucić się na Futures. A waluty są zawsze płynne.

....
Coś strasznego !
To może się zdarzyć iż nie my sami otwieramy i zamykamy pozycje tylko robi to ktoś za nas naszymi pieniędzmi ? :0
I jaki to ma sens wtedy ? Nagle nam się otwiera i zamyka zmuszając nas do stracenia ? Proszę o wyjaśnienia, bo jeśli to polega na tym że jakiś broker nas wyręcza i wydaje pieniadze bez naszej wiedzy z naszego konta to mi sie to już przestaje podobać :"XXXXX

Awatar użytkownika
zibirex
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2008, 16:47

Nieprzeczytany post autor: zibirex »

Fantastyczna sprawa z tym srebrem - w ytym tygodniu podrożał o 1$ xd
i z 10 000 zł na demie zrobiło się...

25 000 x3

po tygodniu,
szkoda że tylko demo :<
ciekawi mnie czy coś tkiego jest możliwego w realu :3

Awatar użytkownika
b_god
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 02 lip 2007, 07:01

Nieprzeczytany post autor: b_god »

Oczywiście, że jest.

W realu najczęściej jednak dzieje się w stronę odwrotną. Zamiast 25000 z 10000 robi się 2500.

Stąd tak bardzo wałkowane są tematy MM i psychologii.

Awatar użytkownika
zibirex
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2008, 16:47

Nieprzeczytany post autor: zibirex »

Ciekawe....

Zagrałbym w reala ale boje się podatków :|

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

zibirex pisze:Ciekawe....

Zagrałbym w reala ale boje się podatków :|
hahaah...ja bym sie cieszyl gdybym mogl je zaplacic. Najpierw wyjdz na zero, albo nie strac calego kapitalu. Potem tu napisz.

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

zibirex pisze:Ciekawe....

Zagrałbym w reala ale boje się podatków :|
OMG :shock: :lol:

Podnioslbym te miliony z ulicy, ale bede musial polowe oddac. Pierd*le, nie bede sie schylac, tak?

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

zibirex pisze:Ciekawe....

Zagrałbym w reala ale boje się podatków :|
Skoro sie boisz się podatków to, po co pracujesz lub interesujesz się czymkolwiek ?

Pozatym są na podatki sposoby 8)

Czy ktoś by Mi mógł wyjaśni, czemu srebro w ciągu ostatnich 24h tak pogalopowało w gorę ?

Awatar użytkownika
pietra997
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2007, 16:00

Nieprzeczytany post autor: pietra997 »

MrYogi pisze:
zibirex pisze:Ciekawe....

Zagrałbym w reala ale boje się podatków :|
Skoro sie boisz się podatków to, po co pracujesz lub interesujesz się czymkolwiek ?

Pozatym są na podatki sposoby 8)

Czy ktoś by Mi mógł wyjaśni, czemu srebro w ciągu ostatnich 24h tak pogalopowało w gorę ?
patrz na inne syrowce (ropa, zloto,pallad)wszystko bije rekordy a srebro jako wazny surowiec leci razem z reszta :

ODPOWIEDZ