Sprzedaż sygnałów MQL5

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

green7 pisze:
STUDENT pisze: WNIOSKI NA PRZYSZLOSC :

a/ warunkowac kupno / precyzyjnie : USLUGE WYPOZYCZENIA WLASNOSCI INTELEKTUALNEJ /sygnalow bezposrednio przez programy kopiujace :idea: :wink: :d
b/ warunkowac kupno sygnalow od konkretnych oferentow przez miniumum 2 portale - zmusic oferenta do wystawienia za darmo na np myfxbook a pieniadze przesylac w ramach darowizny

jakies inne pomysly panstwo traderostwo z 10 letnim doswiadczeniem ?
Nikt Ci nie da takiej gwarancji, że sygnał będzie działał. Zawsze może spierniczyć się sieć, może wystąpić atak na dany serwis cokolwiek. Przypadków tego typu nie trzeba szukać daleko ot facebookowy WhatsApp parę dni temu nie działał przez kilka godzin. Dla nas to nie problem, ale są państwa gdzie WhatsApp używany jest jako podstawowy środek komunikacji, bo telekomy nie liczą opłat za transmisję w tej aplikacji.

Co do b) technicznie ciężkie do wykonania bo jakby to miało działać? Jeśli masz za darmo na myfxbook to kto będzie płacił za mql5 ? Nie siedzę w tych systemach ale zdaje mi się też, że inne reguły kopiowania, zarządzania wielkością pozycji ma mql5 a inne myfxbook. Więc trudno by to było jakoś sensownie dograć....

Co można zrobić? Nie ma sensu skupiać się na "poprawie" działania mql5 czy myfxbook, przecież nawet nie wiemy czy aktualnie jest jakaś awaria czy nie. Czy kopiowanie aktualnie się spierniczyło czy może dostawca nic nie otwiera ?
O awarii dowiesz się po fakcie, a jak będzie mniejsza (np. na poziomie brokera gdzie masz konto) to może wcale.
Ja bym się skupił na monitorowaniu tego co się dzieje na koncie. Czyli jak otwarte pozycje przekraczają założone limity obsuw to wtedy jakoś reagować. Nie jest przecież powiedziane, że ewentualna awaria wyjdzie na niekorzyść, zdarza się przy tej okazji i zarobić nadprogramowo ....
*nie no jasne ale dobrze jest kooperowac z fachowcami operujacymi na VDS ach / wlasciwie u mnie jest to jeden z istotniejszych warunkow kooperacji/ :wink:
*za darmo na facebooku jest trickiem .bazowo oferent oferuje na codebase za co mu sie placi. a za darmo ma na np myxfb albo cos podobnego do codebase w rezerwie

w dobie powszechnosci smartfonow opartych na androidzie uzywanie VDS ow jest coraz popularniejsze.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: green7 »

STUDENT pisze: w dobie powszechnosci smartfonow opartych na androidzie uzywanie VDS ow jest coraz popularniejsze.
Zapewne chodzi Ci o VPSy. No tak to oczywiste, ale nie bardzo rozwiązuje problem taki jak awarie serwisu mql5 ...
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

green7 pisze:
STUDENT pisze: w dobie powszechnosci smartfonow opartych na androidzie uzywanie VDS ow jest coraz popularniejsze.
Zapewne chodzi Ci o VPSy. No tak to oczywiste, ale nie bardzo rozwiązuje problem taki jak awarie serwisu mql5 ...
Dokładnie to samo chciałem napisać.
To zupełnie nie rozwiązuje problemu.

Jedyną drogą jest dywersyfikacja - czy to przy strategiach, sygnałach, VPS-ach, dostawcach internetu brokerach, i jak się teraz okazuje nawet w serwisach do social tradingu, bo też potrafią dać plamę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

green7 pisze:
STUDENT pisze: w dobie powszechnosci smartfonow opartych na androidzie uzywanie VDS ow jest coraz popularniejsze.
Zapewne chodzi Ci o VPSy. No tak to oczywiste, ale nie bardzo rozwiązuje problem taki jak awarie serwisu mql5 ...
VDS to takie cos jak VPS tylko troche bardziej rozbudowane I blisko bazy / dedykowane - nawet pod HFT :wink:/
a tu pierwszy z brzegu https://pl.chocoping.com/ serwery VDS LOndyn ,NY ping ponizej 2ms
ekhm :wink:....... Nas wybierają najbardziej wymagający traderzy– gracze na wiadomościach, arbitrażu i паркующие doradców...... :)

coz to kwestia dogadania sie z oferentem na przesylanie sygnalu / UZYCZENIE WLASNOSCI INTELEKTUALNEJ / z pominieciem posrednikow I zainstalowanie na swoim MT4 zabezpieczonej kopiarki

transfer typu : MT 4 maszyna virtualna na kompie KOPIARKA - MOJ VDS
albo - ktory ja staram sie negocjowac - MT 4 na VDS KOPIARKA - MOJ VDS


w swoich postach STUDENT na journalu do cytowania mam kilka linkow :wink:

ostatecznie czego mozna sie trzymac to zmuszenie oferenta do zabezpieczenia alternatywy typu myfxbook

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

a jezeli chodzi o awarie biednego ,nie ponoszacego za nic odpowiedzialnosci serwisu mql5 / dawniej codebase / to domniemywam ze se dadza rade :wink:

0805 - dzien awarii jest wolnym od pracy dniem zwyciestwa w krajach zachodnich - imho 65% pdpd ze byl to przygotowany atak hakerski :wink:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: green7 »

STUDENT pisze: VDS to takie cos jak VPS tylko troche bardziej rozbudowane I blisko bazy / dedykowane - nawet pod HFT :wink:/
a tu pierwszy z brzegu https://pl.chocoping.com/ serwery VDS LOndyn ,NY ping ponizej 2ms
ekhm :wink:....... Nas wybierają najbardziej wymagający traderzy– gracze na wiadomościach, arbitrażu i паркующие doradców...... :)
Student przyłóż się do nauki bo widzę, że jeszcze jej sporo przed Tobą :)
Skrót VPS oznacza Virtual Private Server. Czyli serwer wirtualny, odpalany na współdzielonych zasobach (na jednej fizycznej maszynie może pracować takich wiele).
Natomiast VDS - to dawniejsza nazwa ... dokładnie tegoż samego. Tak dawna, że mało kto jej używa. No może prócz rosyjskich firmy jak ta co link dałeś wyżej ... i ta co reklamuje się na stronie, że
Forex VPS/VDS z czekoladą ping brokerów i usług komercyjnych
:mrgreen:
Green
Obrazek
Obrazek

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

green7 pisze:
STUDENT pisze: VDS to takie cos jak VPS tylko troche bardziej rozbudowane I blisko bazy / dedykowane - nawet pod HFT :wink:/
a tu pierwszy z brzegu https://pl.chocoping.com/ serwery VDS LOndyn ,NY ping ponizej 2ms
ekhm :wink:....... Nas wybierają najbardziej wymagający traderzy– gracze na wiadomościach, arbitrażu i паркующие doradców...... :)
Student przyłóż się do nauki bo widzę, że jeszcze jej sporo przed Tobą :)
Skrót VPS oznacza Virtual Private Server. Czyli serwer wirtualny, odpalany na współdzielonych zasobach (na jednej fizycznej maszynie może pracować takich wiele).
Natomiast VDS - to dawniejsza nazwa ... dokładnie tegoż samego. Tak dawna, że mało kto jej używa. No może prócz rosyjskich firmy jak ta co link dałeś wyżej ... i ta co reklamuje się na stronie, że
Forex VPS/VDS z czekoladą ping brokerów i usług komercyjnych
:mrgreen:

Potwierdzam w całej rozciągłości.
Ponadto jestem przekonany, że marnujesz czas bo idziesz w niewłaściwym kierunku.
Szanse na to, że Twój pomysł wypali są prawie zerowe. Wielu przed Toba próbowało.
Jest wiele innych sposobów na zarobienie kasy.
Zasada, że przyszedł taki co nie wiedział, że się nie da...... tutaj nie zadziała.
Dlatego, że założenia są błędne.

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

green7 pisze:
STUDENT pisze: VDS to takie cos jak VPS tylko troche bardziej rozbudowane I blisko bazy / dedykowane - nawet pod HFT :wink:/
a tu pierwszy z brzegu https://pl.chocoping.com/ serwery VDS LOndyn ,NY ping ponizej 2ms
ekhm :wink:....... Nas wybierają najbardziej wymagający traderzy– gracze na wiadomościach, arbitrażu i паркующие doradców...... :)
Student przyłóż się do nauki bo widzę, że jeszcze jej sporo przed Tobą :)
Skrót VPS oznacza Virtual Private Server. Czyli serwer wirtualny, odpalany na współdzielonych zasobach (na jednej fizycznej maszynie może pracować takich wiele).
Natomiast VDS - to dawniejsza nazwa ... dokładnie tegoż samego. Tak dawna, że mało kto jej używa. No może prócz rosyjskich firmy jak ta co link dałeś wyżej ... i ta co reklamuje się na stronie, że
Forex VPS/VDS z czekoladą ping brokerów i usług komercyjnych
:mrgreen:
ciagle sie ucze w tym przypadku zastosowan robotyki na fx

VDS jest wyspecjalizowana nowsza wersja ,jest VPS - em DEDYKOWANYM pod okreslone uslugi
VPS moze byc do wszystkiego, moze byc postawiony na zadupiu mniejszym z 15 min pingiem wielkosci przerwy na kawe
VDS W TYM PRZYPADKU DEDYKOWANY jest konkretnie pod forex / VIDE LOKALIZACJA LONDYN / NY PING PON 2 MS /

-- Dodano: 12 maja 2017, 10:21 --
Kazik pisze:
green7 pisze:
STUDENT pisze: VDS to takie cos jak VPS tylko troche bardziej rozbudowane I blisko bazy / dedykowane - nawet pod HFT :wink:/
a tu pierwszy z brzegu https://pl.chocoping.com/ serwery VDS LOndyn ,NY ping ponizej 2ms
ekhm :wink:....... Nas wybierają najbardziej wymagający traderzy– gracze na wiadomościach, arbitrażu i паркующие doradców...... :)
Student przyłóż się do nauki bo widzę, że jeszcze jej sporo przed Tobą :)
Skrót VPS oznacza Virtual Private Server. Czyli serwer wirtualny, odpalany na współdzielonych zasobach (na jednej fizycznej maszynie może pracować takich wiele).
Natomiast VDS - to dawniejsza nazwa ... dokładnie tegoż samego. Tak dawna, że mało kto jej używa. No może prócz rosyjskich firmy jak ta co link dałeś wyżej ... i ta co reklamuje się na stronie, że
Forex VPS/VDS z czekoladą ping brokerów i usług komercyjnych
:mrgreen:

Potwierdzam w całej rozciągłości.
Ponadto jestem przekonany, że marnujesz czas bo idziesz w niewłaściwym kierunku.
Szanse na to, że Twój pomysł wypali są prawie zerowe. Wielu przed Toba próbowało.
Jest wiele innych sposobów na zarobienie kasy.
Zasada, że przyszedł taki co nie wiedział, że się nie da...... tutaj nie zadziała.
Dlatego, że założenia są błędne.
Kaziu zapraszam na moj journal :wink:

ech rozczulaja mnie ci bufeciarze :wink:

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

..."ech rozczulaja mnie ci bufeciarze"... :wink:

Nie wiem co znaczy" bubeciarze"

Wiem za to co to są niedouczone gówniarze.

Jak ja byłem taki niedouczony jak ty to robiłem
podobne rzeczy... będzie jakieś 10 lat temu.....

Więc raczej ..... nie rób z siebie głupka.
Chyba że chcesz na siłę.

Przysłowie ..."kto głupiemu zabroni"...

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Sprzedaż sygnałów MQL5

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

Kazik pisze:..."ech rozczulaja mnie ci bufeciarze"... :wink:

Nie wiem co znaczy" bubeciarze"

Wiem za to co to są niedouczone gówniarze.

Jak ja byłem taki niedouczony jak ty to robiłem
podobne rzeczy... będzie jakieś 10 lat temu.....

Więc raczej ..... nie rób z siebie głupka.
Chyba że chcesz na siłę.

Przysłowie ..."kto głupiemu zabroni"...
a zreszta nie mam czasu na zabawy :D

ODPOWIEDZ