SPGM System czyli Prosta Maszyna Generująca Pipsy:)

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

odkrywca , a jakie TP SL używasz zwykle przy M5, o ile nie grasz akurat na M1 ?

Awatar użytkownika
odkrywca
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 04 cze 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: odkrywca »

malsehen pisze:odkrywca , a jakie TP SL używasz zwykle przy M5, o ile nie grasz akurat na M1 ?
10 pipow wydaje sie byc ok. czasami ustawiam tylko SL a na TP czekam z palca, o ile widac ze ruch ma potencjał.

Osobiscie zazwyczaj gram na M1 to jest interwał do ktorego dla strategia jest stworzona i przynosi najlepsze rezultaty.

Pozdrawiam.
gupiś.

baski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2011, 22:54

Nieprzeczytany post autor: baski »

odkrywca serio dla M1? jak dla mnie wcale nie działa na niższych interwałach niż M30... daj jakieś może wskazówki - screeny z wejściami/wyjściami. Z góry wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
odkrywca
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 04 cze 2007, 23:36

Nieprzeczytany post autor: odkrywca »

baski pisze:odkrywca serio dla M1? jak dla mnie wcale nie działa na niższych interwałach niż M30... daj jakieś może wskazówki - screeny z wejściami/wyjściami. Z góry wielkie dzięki.
Pare postow wczesniej masz moja wypowiedz z zalozeniami mojego systemu wraz ze wskaznikiem.

A tutaj masz nowe wejscia

Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
gupiś.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Na H1 rano byl sygnal na Long E/U i G/U. Dlaczego?
Wyzszy TF D1- przynajmniej dwie swieczki zamknely sie ponad SMA 5 i nastepnie przetestowaly srednia.
Nizszy TF H1- po zamknieciu sie przynajmniej dwoch swieczek ponad SMA 20 nastapil pierwszy retest sredniej. I tu wlasnie padl sygnal.

Moje wejscie bylo ok7.40 w drodze do pracy.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

uzin2
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 01 lip 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: uzin2 »

ma ktos moze opis strtegii po polsku te co byla w 1 poscie? tamten link jest nie aktualny

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Od dawna szukalem tego pliku ale nigdzie nie moglem znalesc. Skad to wygrzebales?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
besot
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 18 maja 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: besot »

Little Scalper pisze:odbicie od 20
ale to już było chyba drugie albo trzecie odbicie i wbrew trendowi .Na D1 sell mode, dużo szczęścia miałeś, wejście nie zgodne z zasadami chyba , że jesteś Little Scalper
:D

Awatar użytkownika
besot
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 18 maja 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: besot »

Little Scalper pisze: i besot nie pisz mi ze niezgodne z zasadami xD
:D Po dokładnej analizie doszedłem do wniosku, że drugie i następne odbicia ceny od SMA 20 są pewniejsze niż pierwsze, bo to oznacza, że jedziemy z wyższym trendem.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

besot pisze: Po dokładnej analizie doszedłem do wniosku, że drugie i następne odbicia ceny od SMA 20 są pewniejsze niż pierwsze
Masz racje. Mozna by to stwierdzenie rozciagnac rowniez na przeciecia SMA 5 i 20 i wtedy dochodzimy do wniosku ze SPGM-wave jest cool.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

ODPOWIEDZ